Skocz do zawartości

Zima zima...


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

40zeta i łopata zakupiona;]

Do autka mam szczotkę ze orlenu, odmrażacz do szyb i w symie styka.

Zamka mi nie przyłapuje, a poza tym otwieram pilotem i rzadko mam z tym problem.

Brachol załatwił nówki micheliny i chyba sprzedam swoje Nokiany, nie narzekam bo dają rade bardzo dobrze ale wiadomo że okazje trzeba wykorzystać;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Płocku też daje czadu.. tak na oko 9km z roboty do domu jechałem ponad 1h 40min... ale piaskarki ani solarki nie uwidział. Dobrze, że w zeszłą środę wrzuciłem na lwa zimowe łapy :)

 

zima zaskoczyła drogowców.

 

To i tak niezły wynik Kolego :wink: U mnie powrót z pracy trwał ok 3h :kwasny:

 

Dopiero co się zaczęła a już mam jej dosyć :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelskie zaśnieżone aż miło, utrudnienia na ruchu znaczne - dziś 2h w korku w jedną stronę i 1h w drugą, nic ciekawego. Drogowcy jak co roku zaskoczeni, a policja jakoś niechętnie zatrzymuje ciężarówki dzięki którym korkują się wyjazdówki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam za kółkiem taką pogodę lubię tylko szkoda że auta tylno napędowego brak - ale i tak sobie radzę :hyhy:

Oczywiście w mieście szlak mnie trafia na tych wszystkich panikantów nie przekraczających magicznych 30km/h :mur1:

Co do drogowców (dziś widziałem kilka pługów) to cudów nie ma i jeżeli sypie non stop to efektów z odśnieżania nie będzie widać :kwasny:

 

 

ps.

Maniek jak ja się cieszę że nie mieszkam twoich okolicach :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem 1h 10 min 2km...

10 minut stałem nie mogąc podjechać pod górkę :D

Stanęła kobita za nią facet i dalej ja. Nie mogła ruszyć. Wyskoczyliśmy z samochodów popchnęliśmy pojechała. Dalej facet chce ruszyć i nic. Stoi. No to go popchnąłem poleciał. Chce ruszyć a ja też w miejscu stoję. Wychodzę z samochodu odgartam ten śnieżek a pod nim wyślizgany lód. Gdyby nie przechodnie to bym pewnie jeszcze stał :)

U mnie jeden pług odśnieżał główną ulicę. Ale i tak to nic nie daje bo pod spodem jeszcze gorzej.

 

Chyba będzie trzeba wrócić do ori zawieszenia bo wytrę podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwane "kolanko" na Alei Włókniarzy w Łodzi zamieniło się dziś w jeden wielki parking dla tirów, reszta w normie czyli bardzo powoli do przodu :D

http://img2.imagebanana.com/img/fm64ejxf/thumb/Zdjcie0702.jpg

Edytowane przez Sinoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tak jak wspominali poprzednicy, Łódź masakra, zasypana. Rondo przy ul. Broniewskiego, godzina 00:28 - tiry od dwóch godzin stoją w miejscu i wcale się nie przemieszczają, powyłączane silniki, rondo zablokowane. Widoczne piaskarki to CAŁE dwie sztuki !! Ciekaw jestem jak ja jutro auto do mechanika zaholuje :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie tiry stoją na poboczach, na "rondzie" przy Krochmalnej autobus przegubowy stoi zgięty w scyzoryk (ponoć już od popołudnia). Trasa Czechów - Dziesiąta przejezdna, ale raptem 1 pług widziałem. Za to nad zalewem fajnie i nawet ktoś tamtędy jeździł przede mną, chociaż małe zakopanie na parkingu było :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...