Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o kurcze, faktycznie teraz na allegro jest masakra, ewidentnie te 'Nertz' to po podroby, ale jakies 4miesiace temu kupowalem Hertze HSK za 350zl i nie mam czegos takiego jak na tamtych zdjeciach tylko oryginalny zestaw, widac zapasy sie wyczerpaly i allegro teraz zasypia chinskie podrobki HSK :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak ktoś z was ma podróby typu ''NERTZ'' to odsyłać natychmiast do sprzedawców, przecież oni na aukcjach wystawiają je jako oryginalne HERTZE a nie NERTZE. To jest ewidentne łamanie prawa. Mój kumpel też dostał takie "NERTZ" i na nich widniał adres do gwarancji taki sam jak na ori hsk, a to już jest nie zgodne z prawem. A więc odsyłać i jeszcze raz odsyłać, nie pie...... się z ch.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie strasz ludzi, bo teraz zależy jak kto spojrzy na to logo pisane HERTZ i dla jednego będzie to "Nertz" a dla drugiego "Hertz. Będzie odsyłał, a potem się okaże, że to był oryginał i tylko zabuli za przesyłkę w dwie strony. Już mnie prawdę mówiąc tym stracha napędziłeś. Dopiero jak poczytałem cały temat dokładnie i zwłaszcza wypowiedź Raadka to zeszło to ze mnie. Poza tym przyjrzałem się dokładnie zdjęciom oryginałów i swoich i wszystko jest ok...

 

Podróbki "podrób" :rotfl:

:rotfl::super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś leniu zechciał sięgnąć kilka stron wczesniej to wiedziałbyś o czym mowa...

 

http://img852.imageshack.us/img852/4816/dsc00044pp.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jak Ci sie wydaje to "N" czy "H"???

 

Kolego tak się składa, że właśnie parę stron wcześniej patrzyłem i widziałem wypowiedź Raadek, na temat Hertz'ów za 300zł. Co do tego typowego "N" to fakt przyznaję się bez bicia, że nie widziałem. Całego tematu dokładnie nie przejrzałem. Nie mam czasu przeglądać 22 stron dokładnie, tak więc zluzuj trochę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertz, Nertz , czy inny pies ważne jest jak to gra ... jakoś nie słychać żeby był szum o samo granie a jedynie o jakieś "szczyrkanie zwrotek" :)

 

Niżej fotka starego woferka HSK i też te "H" jakoś przypomina "N" ;)

 

http://obrazki.elektroda.pl/9968300700_1304851464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie OT,nie mogłem sie powstrzymać :)

 

I teraz wszystko w rękach moderatora czy dostaniesz sankcję czy nie :hyhy:

 

A tak na poważnie, to od razu widać przecież, że oryginalne Hertz'y mają tak jakby tyldę w środku, która łączy obie pionowe kreski, a Nertz'y to typowe N bez żadnych bajerów, więc od razu można już gołym okiem ocenić, które to oryginał które podróbka i tyle w temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze zaczyna sie wmawianie,że N to H :)

 

Czyli Twoim zdaniem te z foto wyżej mają zwykłe N i moje też zwykłe N .. niczym się nie różnią ? To chyba ja widzę inaczej ( nie twierdze, że moje to oryginały na 100 % )

 

Zamontuje je do auta ... bo już leżą kilka miesięcy w domu i Powalla posłucha i oceni czy graja OK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne Hertz'y mają tak jakby tyldę w środku, która łączy obie pionowe kreski, a Nertz'y to typowe N bez żadnych bajerów

 

Jesli te slowa dotra do wszystkich czytajacych to chyba dyskusje na temat tego czy jest H czy N mozna bedzie uznac za zakonczona. To jest ta podstawowa roznica o ktora sie rozchodzi, patrzcie ludzie uwaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te najnowsze tanie HSK dla mnie też brzydko pachną :/ O ile we wcześniejszej dyskusji można było polemizować na temat różnic tańszych i droższych zestawów, to w obecnej sytuacji dostępne zestawy budzą wiele uzasadnionych wątpliwości, i nie o same naklejki chodzi. Trzeba jeszcze poczekać na czyjeś wrażenia z odsłuchu, ale i tu chyba nie ma się czego dobrego spodziewać.

A dystrybutorzy? W takie bajki, że leży im na sercu dobro końcowego użytkownika to nie wierzę :/ Ale czemu nie dbają o własną kieszeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chwilami to mam wrażenie, że szukacie dziury w całym jak czytam wasze wypowiedzi, bez kitu... :) Nie to żebym się czepiał, bo forum jest od tego żeby wyrazić swoje zdanie, ale po co na siłę dociekać odwrotny scenariusz i obstawiać, że jesteśmy robieni w wała? Niedługo zbiorę się na montaż do całego CA zamontujemy osłuchamy i ocenimy czy gó*no czy nie. Jeśli nie to jak dla mnie może być nawet i podróbka, jeśli będzie kiepsko grać wtedy będę dumał nad reklamacją. :) Ale tak jak mówię Panowie nie ma sensu polemizować nad czymś, jeśli się tego nie sprawdzi, bo tak naprawdę to na podstawie zdjęć można gdybać w nieskończoność. Takie moje zdanie. :)

 

Samochód używany też kupujecie gadaniem czy jednak oglądacie jeździcie sprawdzacie i dopiero? To chyba oczywiste, z głośnikami jest podobnie, tyle tylko, że to są inne koszta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wtrącę swoje 3 grosze. Takie czepialstwo o duperele ma sens, o ile uda się wyciągnąć z tego wnioski, podróba nigdy nie dorówna oryginałowi - i właśnie dzięki takim duperelom jak N zamiast H da się to właśnie zauważyć. Kiedy uzbiera się kilka takich podejrzanych symptomów to można mieć podstawy do tego że towar który kupiłem to podróba, kiedyś tak można było rozpoznać podrabiane baterie do nokii, podróby miały bodajże nieco inną naklejkę różniącą się chyba znaczkiem kosza oznaczającym recykling i czymś jeszcze. Jako ciekawostkę podam jeszcze że towar który jest wprowadzany na rynek europejski musi posiadać deklarację zgodności CE http://pl.wikipedia.org/wiki/CE otóż chińczycy znaleźli na to sposób i umieszczają go na swoich produktach z nieco dłuższą środkową kreską w literze E i oznacza on... China Export.

 

Wracając do tematu, podróby mogą grać identycznie ale czy tak samo długo jak oryginały? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu obracać bardziej prawdopodobny scenariusz i twierdzić, że jednak ludzie nie są robieni w wała? Każdy dba o swoje interesy, a to czy to będzie kosztem innych to już mu wisi, niestety tego się nie zmieni, można jedynie zmniejszyć ten proceder. Ważne jest tylko to, żeby w porę się zorientować i nie dać się wyciulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem te z foto wyżej mają zwykłe N i moje też zwykłe N .. niczym się nie różnią ? To chyba ja widzę inaczej ( nie twierdze, że moje to oryginały na 100 % )Zamontuje je do auta ... bo już leżą kilka miesięcy w domu i Powalla posłucha i oceni czy graja OK ;-)

Źle sie zrozumieliśmy.

Zdecydowanie widze...H.

Tylko dziwi mnie ,że dla niektórych "drobnostką" jest,że kupując produkt Hertz-a otrzymują Nertz-a.

I uważają ,że wszystko jest w najlepszym porządku :(

Wszystko w zasadzie co nowe i budżetowe uwazane jest za feeeee bo Chinskie ,a Nertz......, polecany bo gra cudownie w swoim przedziale cenowym?

Ja miałem okazję słuchać tych "tańszych" nie wiem czy H czy N bo..... poprostu na to nie zwróciłem uwagi.

Moim skromnym zdaniem albo coś gra ładnie albo nie,obojetnie w jakim przedziale cenowym.

Jak można powiedzieć że coś gra ładnie w kwocie do xxx zł skoro ładnie nie gra?(zdaniem odsłuchujacego)

Może grac "ładniej" na tle konkurencji i tyle.Ale i tak brzmieć nieciekawie.

I tak własnie jest w moim odczuciu z tym zestawem.

Nic ponadprzecietnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć,

 

przeczytałem cały temat, to mój pierwszy post na forum więc od razu piszę, że nie jestem ani sprzedawcą ani dystrybustorem itp. tego sprzętu.

Zakupiłem w piątek te głośniki z aukcji allegro cena 285zł - niestety przed przeczytaniem tego postu.

Wczoraj otrzymałem sprzęt i podczas poszukiwań kabli do tych głośników na tym forum natrafiłem na ten temat.

Sprawdziłem głośniki które otrzymałem i tak jak kolega wcześniej mam na tweeterach N zamiast H.

Dzwoniłem dzisiaj do sklepu w którym zakupiłem (sklep istniejący od 2004r z ponad 15000 tysiącami pozytywnych komentarzy) i przedstawiłem im całą sytuację. Pan ze sklepu twierdzi, że jestem pierwszym klientem który zgłasza taki problem, więc albo ściemniał albo faktycznie nie wiedział o tym temacie.

Zgłosiłem to do działu reklamacji, obecnie czekam na odpowiedź i ich reakcję. Sprzedawca twierdzi, że ich sklep zamawia towar u różnych dystrybutorów i pewnie dlatego cześć dostaje takie cześć takie.

Te z N według mnie to na pewno jest podróbka, ciekawe jak te z literą H.

Jeżeli będę wiedział coś więcej to napiszę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi, że ich sklep zamawia towar u różnych dystrybutorów i pewnie dlatego cześć dostaje takie cześć takie.

Te z N według mnie to na pewno jest podróbka, ciekawe jak te z literą H.

Jeżeli będę wiedział coś więcej to napiszę w tym temacie.

 

Perfidnie klamie poniewaz PL dystrybutor niema tej serii glosnikow w swojej ofercie juz ponad 1,5 roku. Jest to ewidentna podroba jakich pelno na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...