Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kliknąłem na fonie linki do ebaya , to na pierwszy rzut oka nie zauważyłem cyferek za znaczkiem funta i tak myślę sobie iż cosik tanie te akutongi (jak na Sylwka  :hyhy: ) ale jak się przyjrzałem  :szok:  :szok:  :szok:  Sylwek najpierw furę zmień, bo jeden tweeter(jedna sztuka! ) jest więcej warta niż ta cytryna  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cały sprzęt to tak(tym bardziej jeśli za np.9835 policzymy 3500zł, a nie 700 w używce) ale mi chodzi konkretnie w tym przypadku o 1 szt tweetera (czyli pi x drzwi 9 tys zł)  :wink:

 

Znając jednak tego wariata to wiem że prezent świąteczny będzie bogaty  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent tak , ambicja i prestiż w jednym :wink2: .

Natomiast technicznie przy tym poziomie klocka rodzi się pytanie o możliwości wykorzystania tego co oferuje .

Tu juz nie ma jednoznacznych odpowiedzi , ale za tego rodzaju kwotę można dużo dobrego wnieść w system .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba ...takie włożenie kija w mrowisko  :hyhy: .

 

 

Może uda mi się jeszcze coś z maskownicami woferków poczynić (bo zaopatrzyłem się w komponenty) to już będzie wszystko na tę sesję przyssania się do fury...ale wreszcie jest owocna, próbuję sobie wmówić, że wreszcie czuć ten "włożony piniondz". :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze bardziej czuć (pracę wofrów do pospółu ze subem) i to bez wunderbauma zawieszonego na lusterku. Ale jak uporządkuję rejestry górne będzie... widać, słychać i czuć.

Wiem, Twoje będzie zawsze bardziej Twoje ale... babole w instalacji prócz tego nieszczęsnego proca zostały już wyeliminowane. Teraz tylko dopieszczać wszystko wizualnie i stroić, słuchać i dalej stroić.

Jak niczego nie wysadzę w kosmos to na sierpniowy, jubileuszowy będę gotowy przyjechać pokazać Śląskowi pomorskie widzenie na granie.

 

I żeby nie było bo dzisiaj stroiliśmy to pod eascowe pitu, pitu...

Nie moja bajka ani domena buduję to coś dla siebie pod siebie i sram na etykietę.

Ma mi "iść" na Metallicowo Slayerowym tudzież Prodigy-owym depnięciu.

Z całym szacunkiem oddałbym to coś w tej chwili jakiemuś słynnemu stroicielowi, pomijam że finansowo stać by mnie było nawet na... 2x tysioncpinset ale nie byłbym zadowolony, wolę zatem żryć chińskie zupki kitrać i dołożyć do tego na diamenty.

To ja już wolę przyjmować Waszą krytykę na klatę i gonić gryzonia.

 

Ostatnie pytanie czy alcantara jest choć "odrobinę" rozciągliwa? Tego surowca jeszcze nie przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie skajka niepękajka.Tyle, że jak znam przewrotność życia nie trafię idealnego koloru.

Być może zdobędę oryginalne citroenowe tapicerki w skórach to by już było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie skajka niepękajka.Tyle, że jak znam przewrotność życia nie trafię idealnego koloru.

Być może zdobędę oryginalne citroenowe tapicerki w skórach to by już było coś.

Jak dobrze pamiętam,to kupowałem w sklepie poniżej i idealnie dobrałem kolor oraz fakturę skóry.Za belkę zapłaciłem około 200 zł

Najpierw ,wysłali mi ogromną paczkę próbek (na firmę było bezpłatnie) .Tylko samej ,czarnej skóry było minimum kilkanaście odcieni.Do tego materiały...

Skaj nie naciąga się tak dobrze jak naturalna skóra.

https://hurtownietapicerskie.pl/84-skory-samochodowe?p=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze co uslyszalem u Wasyla w aucie.Duzy rozpizdziel ale zarazem cholernie duza jakos uzytych komponentow.Jest potencjal na bdb granie , ale auto wymaga strojenia i fachowej reki.. Woofery chca wiecej "prundu " ale i tak na dole w cytrynie jest duzo jakoscioewgo basu.Te woofery zapi...ja az milo i nawet zbytnio nie widac wychylenia membrany ☺ Co do profilu grania to jest auto Wasyla i nic mi do tego .. Ja wole wystroic auto z lekko mocniej rozkreconymi gainami a On kreci gala glosnosci do samego konca ☺ Tak czy inaczej jest potencjal a czy On to ogarnie to juz jego sprawa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, że wreszcie jest wyczuwalny postęp  :wink:  (właściwie sam to słyszę).

Do rzeczy.

Dzięki kochanej (jakże cierpliwej) małżonce udało mi się wczoraj sporo podłubać.

 

Wykleiłem matami drzwi które były inne świeżo lakierowane naklejałem STP (jak mam być szczery) teraz olałbym GMS-a jakoś STP bardziej do mnie przemawia. Drzwi jak drzwi po zabiegu już wydają głuchy oczekiwany dźwięk i hałas docierający z zewnątrz po tłumieniu wyraźnie ucichł.

 

Wymyśliłem sobie maskownice by jakoś sensownie wyglądały mi te jakże wystające wofery całość prezentuje się tak jak na fotce niemniej nie jest to jeszcze stan docelowy bo jutro będę je jeszcze obszywał innym materiałem.

Nie wiem czy to tak zostawię czy jednak będę coś kombinował z kształtem by wyglądało to tak jak było ulepione na tę taśmę co myślicie ?

Kryzys wieku średniego postępuje już dłuższy czas planowałem zrobić podświetlenie "na nogi" wczoraj tego dokonałem listwy są RGB sterowane cwanym pilotem mogę sobie wybierać kolory, programy odcienie ogólnie full wypas, małe a jak cieszy.

 

Ostatnia sprawa i to ta najmniej przyjemna, udało mi się wywlec proca i zrobić mu obdukcję z nutką nadziei na sukces poprawiłem luty złącz RCA, niestety nie pomogło to ani krzty  :wsciekly: .

Italianiec słyszał jak wk...jest ten szum dolatujący z lewego twetera normalnie załamka  :wsciekly:  co mam począć ...proc pojedzie do lekarza bo zrobiłem wszelkie możliwe zabiegi a na koniec przełożyłem chincze z kanału twetera na średniaka i ten szum pojawił się w średniaku. Ogólnie wykonałem wszelkie możliwe kombinacje by wyeliminować babola w piecu kablach i jestem teraz 100% pewien, że ten syf wyłazi mi z procesora...zatem zostawię to na przyszłe czasy. Nakamichi też chce z czegoś żyć  :wink2: .

Ogólnie instalację uważam za całkowicie ukończoną, pozostało teraz to ...nieszczęsne zestrojenie.

 

Jutro wstawię jeszcze fotkę (dziś i jutro sobie poszyję ) jak wygląda ten obrobiony wofer po moich pomysłach.

 

 

post-3187-0-36575500-1509310545_thumb.jpg

post-3187-0-93837300-1509310554_thumb.jpg

post-3187-0-04931300-1509310568_thumb.jpg

post-3187-0-59382200-1509310580_thumb.jpg

post-3187-0-74528600-1509310591_thumb.jpg

post-3187-0-83718700-1509310600_thumb.jpg

post-3187-0-02228400-1509310614_thumb.jpg

post-3187-0-30026300-1509310632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A to W na masce znaczy Wasyl ?

w...jak wasylwek  :wink:  hmmm ...pan wasylwek :rotfl: dokładnie tak .

Pierścienie już obszyte a siatki suszą się w piwnicy psiknięte czarnym szprejem bo trochę je przy zabiegach sfatygowałem, ładnie mi to wyszło jutro pokażę.

Jutro z rańca powinienem je zamocować. :ok: i to będzie na tyle na razie bo wieczorem dzida do Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to wyszło. Kolor o ton jaśniejszy nie wiem czy zmienię materiał bo tym samym będę robił słupki ale zdecydowanie już nie drażni jak ...taśma  :hyhy: .

Na ten przyjazd skończone...dużo zrobiłem przez tydzień, jestem wielki jak wieża Eiffla  :rotfl: .

 

 

 

post-3187-0-05897900-1509361352_thumb.jpg

post-3187-0-60133100-1509361361_thumb.jpg

post-3187-0-99542700-1509361371_thumb.jpg

post-3187-0-43928200-1509361382_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...