Skocz do zawartości

włamanie do auta


granol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wczoraj w nocy tj. 29/30 stycznia 2010r włamali mi się do samochodu i ukradli mi klocki

jakby ktoś widział na allegro czy innych serwisach aukcyjnych etc sprzęt marki:

 

- Radio Alpine CDA-9815

- wzmacniacz TEC COMPETITION

 

to będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

 

pozdrawiam granol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedyna rozsądna opcja na przyszłość to ubezpieczenie sprzętu ca

prosze cie nie pisz takich glupot albo zaloz nowy temat

mi radio warte 1100 zł w najlepszym wypadku firma ubezpieczeniowa chciala wyliczyc na 350 zł pomimo rachunku w dniu checi ubezpieczenia szkoda gadac :D

 

a wracajac do tematu

nie ma bata wystawka lub podpatrzenie przez zyczliwego sasiada

tak samo mialem jakies 6-7 lat temu jak mi auto przetrzepali czyli ukradli i porzucili ale z audia nie bylo nic nawet okablowanie mi wypruli spod podłogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi okradli samochód i mimo usilnych przeszukiwań alledrogo i ebaya nie udało sie odzyskać sprzętu

Nie wiem jak było w przypadku twojego kumpla ale w tym to już trzabyło by być konkretnym idiotą aby wystawić sprzęt na wcześniej wymienionych aukcjach,gdyż być może złodziej został już poinformowany właśnie w tym temacie o tym że pare osób zwróci uwagę na ten sprzęt po za tym nie ma co się oszukiwać ktoś kto to zrobił wiedział co "siedzi" w aucie.

I teraz proszę się zastanowić czy podawanie województwa/miasta to naprawdę taka obowiązkowa opcja widniejąca przy naszym profilu :D

Heh wiem czemu ma służyć ale niekoniecznie służy :D

Oczywiście nikogo z forum nie oskarżam tylko chcę aby wszystkie osoby się liczyły z takim ryzykiem,po za tym zawsze można skłamać w opcji zaznaczę obowiązkowej przy aktualizacji profilu że jest się z innego województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rozsądna opcja na przyszłość to ubezpieczenie sprzętu ca

prosze cie nie pisz takich glupot albo zaloz nowy temat

mi radio warte 1100 zł w najlepszym wypadku firma ubezpieczeniowa chciala wyliczyc na 350 zł pomimo rachunku w dniu checi ubezpieczenia szkoda gadac :P

 

a wracajac do tematu

takim skurwielom to rece bym poucinał

nie ma bata wystawka lub podpatrzenie przez zyczliwego sasiada

tak samo mialem jakies 6-7 lat temu jak mi auto przetrzepali czyli ukradli i porzucili ale z audia nie bylo nic nawet okablowanie mi wypruli spod podłogi

 

To nie wiem do jakiego ubezpieczyciela poszedłeś z tym rachunkiem... chociaż faktem jest, że ubezpieczenie jest dośc drogie bo np. w Warcie trzeba mieć AC i ubezpieczenie kosztuje 10% wartości sprzętu rocznie. Nie zawsze trzeba mieć rachunki bo można mniej więcej oszacować wartość sprzętu jednak przy wypłacie odszkodowania mogą chcieć wtedy zaniżyć sumę i ciężko się z nimi wtedy pertraktuje jak nie ma paragonów lub faktur zakupu. Też warto mieć rachunki.

 

Rysiu, masz zupełną racje. Opcja województwa na dobrą sprawę niczemu nie służy bo zwiększa w/w ryzyko.

Jakoś niedawno było głośno na temat gościa, który prezentował swoje auto na jakimś forum i nie zakrył tablic. Złodziej znalazł topic i okradł mu to auto :D

 

granol, nie za bardzo nawet wiadomo w jaki sposób można Ci pomóc. Z dużym prawdopodobieństwem ten sprzęt raczej nie pojawi sie na żadnym serwisie aukcyjnym. Może należałoby czaić ogłoszenia na różnych forach elektronicznych oraz CA. Może w twoim mieście robią różne zloty fani tuningów itd ( jak u mnie ) to zawsze można podejrzeć co mają w środku. Nóż widelec trafisz na swoje klocki.

 

Może twoje radio nosiło jakieś charakterystyczne znaki szczególne? Nietypowe uszkodzenia, wytarcia guzików, oznaczenia markerem na obudowie czy nawet stan naklejek na radiu. Zawsze dobrze oznaczyć swoje klocki CA, których bedzie się używało dłużej, jakimś niewidocznym znakiem tak aby w momencie znalezienia było pewne, że należy do ciebie.

 

Mojego kumpla wyczaili w taki sposób, że latem robiło sie grile między garażami i muzyka dośc mocno grywała w aucie. Nocą wywalili drzwi od garażu i okradli auto ( do odkręcenia wzmaka wzieli sobie śrubokręty i narzędzia z półki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia znajomy wypisał mi ogulny rachunek taki fikcyjny za flachę ,, montaż car-audio " na kwotę 4,5 tyś, Mam znajomą w PZU i ubezpieczenie kosztowało mnie na rok 280zł. Ale warto gdyż kiedyś też mi się włamano ale miałem tylko radio i nic wiecej które poza tym było warte 300zł a szyba którą mi wybili 350 :-/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
granol, wspolczuje :D Ja szukam garazu, bo lubie sobie czasem pograc na dzielnicy, a licho nie spi :D Ja to wogole mam szczescie czy cos w tym stylu, sprzedalem mojego BM 122 ALXa syneczkowi z klatki obok i na drugi dzien juz nie bylo pieca w bagazniku i szyby :/ (skrzynki nie targali bo za duza/ciezka) A moje auto stoi z 5 m dalej i nic na szczescie nigdy.. Ale tez coraz bardziej zaczynam sie obawiac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jesteś pewien że to "ten Twój klocek " ? Jakieś znaki szczególne go zdradzają? ... oczywiście życzę Ci żeby to był "ten" , no ale klocek przez ten czas mógł kilkukrotnie zmieniać "właściciela" (słowo nie najlepiej tu pasujące) :(

 

 

PS:wcale się nie dziwię że Łukasz go namierzył ...chociaż Cursor powinien być szybszy , bo ten to NICZEGO fajnego nie ominie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...