Skocz do zawartości

włamanie do auta


granol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 tygodni później...

Hmm, jak mi jeden typ nie chciał oddać telefonu który pożyczyłem miesiąc wcześniej, to się nie cackałem. Akurat do mnie kolega zadzwonił z informacją, że tego typa widział jak grał na boisku. Zadzwoniłem na policję, powiedziałem że mam problem z przywłaszczeniem mienia w typie kwalifikowanym (art 284 paragraf 2). Dyspozytorka powiedziała, żebym podał dokładny adres i jechał w to miejsce, a jak będę dojeżdżać to mam zadzwonić jeszcze raz i połączy mnie z patrolem. Policja podjechała niemal w tym samym czasie, wysiedli z radiowozu i poszli ze mną. Sprzęt udało się odzyskać, bo miałem pudełko i papiery z numerem IMEI.

 

Może udałoby się zrobić w podobny sposób? Tylko że najlepiej w mieszkaniu prywatnym i z policjantami w cywilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz żadnego pudełka do sprzętu to nie masz szans odzyskać wzmaka i radia chyba że miałbyś na wzmaku albo na radiu coś wygrawerowane wtedy miałbyś szanse odzyskać sprzęt a tak nawet nie ma co się łudzić,nie udowodnisz że akurat to radio i ten wzmacniacz był w Twoim aucie może tam był jakiś inny wzmak i radio?? Może sprzedałeś wzmaka,a teraz chcesz odzyskać sprzęt i mieć w kieszeni jeszcze pieniądze ze sprzedaży.Nie mówie że tak jest,ale postawcie się w sytuacji sprzedającego wzmacniacz,co byście na jego miejscu zrobili ?? Na pewno nie oddalibyście wzmacniacz właścicielowi skoro sami musieliście go kupić zapłacić na pewno coś koło tysiąca,a tu nagle okazuje się że kradziony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze wzmak ma rysy w tych samych miejscach to nie jestem przekonany ze bedzie dowod , numerow seryjnych plyty lub czegos takiego kolega tez raczej nie posiada... Wiec nie ma zednych mocych dowodow ze to jego , kolejna kwestia ze czy by udowodnil ze jego czy nie to za pobicie beknie a sade ze nie udowodni i jeszcze poleci za kolejny paragraf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, jeżeli policja z waszej najbliższej komendy nie kiwnie palcem to nic dziwnego. Dzwonić do oporu, chodzić, truć tyłek. Jeżeli to nie poskutkuje, napisać ładne pismo do Komendy Wojewódzkiej. Tak im dupy przetrzepią, że oni sami będą do Was dzwonić jak się ma sprawa, bo góra będzie na nich rękę kładła.

Mój tata tak zrobił i uwierzcie, że pomogło. Nie wiem jak jest w innych miastach, ale Ci z Kłobucka się opierniczali. Jedno pismo do Katowic wystarczyło, sprawa rozwiązana. Chodziło o kradzież portfela z dość dużą zawartością. Sami zdobyliśmy nagrania z kamer w okolicy bankomatu... A policjant który przyjechał po nagrania nawet nie wiedział jak je skopiować i odtworzyć... PORAŻKA!!

Ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, jeżeli na każdym kroku słyszy się JP itd., a do policji mało kto czuje respekt...

Trzymam za Was kciuki i powodzenia w odzyskiwaniu sprzętu/pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...