Skocz do zawartości

włamanie do auta


granol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oby to było to urządzenie. Mnie ostatnio ch.je chcieli ukraść felge z auta, zmieniam na zimówki i patrze, że brakuje srubki jednej :przestraszony:

Pomijam to, że u mnie w mieście okradli 2 auta z audio... oczywiscie sprzęt sie nie odnalazł :wsciekly::krzeslem:

Złodziejstwo to ..., które trzeba tępić bezwzględnie - pamiętaj, żeby wszystko dokładnie opisywać, archiwizować opis, zdjęcia, robic zrzuty ekranowe cokolwiek.

Od razu pisz do Allegro w tej sprawie, będą zaalarmowani a oni bardzo blisko współpracują z Policjią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to był Twój klocek. Nawet jak typ nie jest zorientowany z jakiego źródła ma sprzęt to może traficie na mendę co ukradła!

 

Wystaczy, że sie okaże, że to ten piec. Dalej pójdzie lawinowo, okaże sie bankowo od kogo kupił i panowie z Policji pójdą po nitce do kłębka, może trafią na jakąś dziuple. Może ktoś inny odzyska także sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla jest w dokladnie w tym samym miejscu uszkodzony co opisalem na policji :) Łukasz, Patryk i Zola dali mi zanc, ale najszybszy był Łukasz :)

Najpierw wysłałem Zoli i Łukaszowi bo z nimi akurat rozmawiałem, na koniec tobie

 

Więc powalla miał rację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

A to nie twoja alpinka ? Jedyna czarna jaka w ostatnim czasie była wystawiona - http://allegro.pl/alpine-cda-9815-9815-unikat-okazja-i1282602545.html

 

A wzmacniacz dalej wisi na allegro, jak się sprawa potoczyła?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez krzysiek191022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec i ja opisze co mi sie kiedys przytrafilo

 

z racji pracy smigam po polsce...i tak jstem sobie w deleg i dzwoni do mnie kumpel o 6 rano ze mam zbitą szybe tylna w auci :wsciekly: e.

wlasznie on szedl do pracy...

zadzwonilem do zony a Ona na policje...przyjechala policja i sie zaczlo...

zadzwonilem do zony a Ona dala mi ich do telefonu.kur** nawet nie wyszli z auta popatrzec,zona sprawdzala czy wszystko jest.jak twierdzili teraz zlodzieje uzywaja rekawic i nie ma sladow zadnych "napewno".na szczescie nic nie zginelo az sie dziwilem dlaczego,ale o tym potem.

i tak w czasie rozmowy z nimi doszli oni do wniosku ze nie ma sladow i jest niska szkodliwosc czynu bo szyba tania...fakt wtedy mialem jeszcze golfa2.ja im mowie ze napewno wymiana przekroczy ten prog chyba wtedy cos w okolicach 200zl i to juz nie niska szkodliwosc...oni ze napewno nie przekroczy,ja im mowie ze niech podjadą do aso vw i sie spytaja ile to moze kosztowac i sie zdziwią.oni dlaczego do aso?a ja dlaczego nie?mam kupywac moze kradzioną na gieldzie?czy marną podrobe?mialem ori i taka chce!slychac bylo ze nie po nosie im...stwierdzili ze jak faktura/rachunek bedzie wiekszy jak ta kwota to mam przyjsc na komende i wtedy...cala sprawa sie odbyla bez wychodzenia ich z auta!

wiec wrocilem z deleg pojechalem do jakiegos tam warsztatu i zamowilem nowa szybe.kwota jaka wyszla to i JEDEN zloty wiecej jak kwota aby to juz bylo przestepstwem(kosztowalo mnie to duza kawe :) )poszlem z tym rachunkiem na komende polozylem na stol i sie facet zielony ze zlosci zrobil,a ja co teraz musicie tyłki ruszyć i po sasiadach pochodzic popytac...on ze mam ich nie uczyc co maja robic...

tego samego dnia przyszla do mnie sasiadka i powiedziala ze widziala kto zbil szybe i ten zlodziejaszek tez zauwazyl ze sąsiadka go zobaczyla z okna i dlatego zwial.powiedziala mi ze jeli on w ciagu 2/3 dni sam domnie nie przyjdzie to mi powie.i na drugi dzian przyszedł orzeszek sam!jak otworzylem drzwi i zobaczylem go to on odrazu sie cofną bo wiedzial ze moze dostac miedzy patrzenie a wąchanie.a zwlaszcza ze sie ZNALISMY z deka!

odrazu spytal ile za wsio...powiedzialem 500zl paliwo,szyba itp.dal bez gadania i poprosil aby sprawe odwolac na policji/ok zrobilem to..poszlem na policje i mowie ze wycofuje...mialem na to 30 dni potem z urzedu...policjant do mnie a kto to zrobił?myslalem ze go smiechem zabije...powiedzialem tylko ze nie bede ich uczyl jak sie szuka zlodzieji...

post-5016-072301600 1291578007_thumb.jpg

Edytowane przez duber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duber miałeś bardzo wielkie szczęście. Ja musiałem po prawą przednią szybe jechać 140km, bo wszystkie auta na szrotach bliżej nie miały właśnie tej szyby :) ciekawe dlaczego. Chyba nie tylko mnie radio zginęło.

Swoją drogą ten Twój orzeszek też miał szczęście, bo na moich schodach by się napewno poślizgnął.

Edytowane przez mkgustav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...