Skocz do zawartości

Wybór zestawu subwoofera z listy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ślicznie. Mam kable i radio i chciałbym dodać do auta trochę basu. Podam zestawy i z tych trzeba wybrać najlepszy i tylko z tych :)

 

1. Subwoofer aktywny Peiying PY-BB300X

2. Skrzynia Blaupunkt GTB 1200 ES i wzmacniacz Blaupunkt GTA 260 ES

3. Skrzynia jak powyżej ale wzmacniacz VK 1302

4. Jeden z powyższych wzmacniaczy i tuba Alpine SWT 12S4

5. Subwoofer aktywny Dibeisi 1215A

 

Proszę z tego wybrać ten najlepszy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O VK nie. Blaupunkt znana mi, Peiying i Dibeisi sam kiedyś sprzedawałem w sklepie LPelektronik, Alpine kiedyś było dobrą marką :)

Wydaje mi się że Alpine nie jest zła, ale tuba jest gorsza niż skrzynia. Peiying jest półka wyżej od Dibeisi, tak więc raczej między Blaupunkt a Peiyingiem.

 

Wiem koledzy, że najlepiej pojechać do firmy od car audio, wygłuszyc butylem, pianką, a potem kilka tysięcy wsadzić. Jednak nie kazdy ma tyle pieniędzy ani nawet potrzeby na taki sprzęt dla audiofilów, bo mi np wystarcza fabryczne nagłośnienie, które ma ponad 20 lat, ale Bose to Bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest z większością takich Userów, że gdy wrzucą jakiś sprzęt nędznej jakości, ktoś to stwierdzi, zaczyna się " Najlepiej kilka tysięcy wsadzić. Jednak nie każdy ma tyle pieniędzy ani nawet potrzeby na taki sprzęt dla audiofilów" :zdziwko: Czy ktokolwiek zarzuca tu komuś skąpstwo, brak pieniędzy ? Po prostu jeśli coś jest kupą, to jest kupą - jeżeli nawet jeden sub się względnie do czegoś nadaje, to żaden wzmacniacz się do niego nie sprawdzi. Tu nie ma za bardzo czego z czym połączyć, nawet jak chleb czerstwy, ale nie spleśniały, to już masło zjełczałe i do posmarowania się za bardzo nie nadaje, teraz rozumiesz ? A Bose to Bose, również kupa bucząca, a nie grająca  :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...