Skocz do zawartości

Bojkot Orlenu


ige
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum,postanowilem wrzucic :)

 

Cytat:

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków! 



Ludzie, zróbmy coś w końcu! Nie dajmy siê tym złodziejom! To my, czyli klienci mamy tu najwięcej do powiedzenia! Bojkot Orlenu 01.08.2009 - wspaniała akcja, tylko musi się to rozejść po Internecie jak najdalej. Jeśli się uda chociaż w połowie, straty Orlenu spowodowane tą akcją bêdą wysokie. Zobaczą, że z klientami nie ma żartów, bo jeśli zobaczą naszą mobilizację, zaczną się z nami liczyć! 

Podobna akcja - "W Anglii zrobiono bojkot na BP,poproszono aby przez jeden dzień ,nie tankować na stacjach BP w całym kraju i faktycznie BP milionowe straty a ceny paliw automatycznie spadły w dół.Do tego jednak trzeba pospolitego ruszenia.Zróbmy bojkot na PKN ORLEN i po kłopocie". 



Ciekawa akcja. Jeżeli jesteście w stanie nie tankować na stacjach orlenu w dniu 01.08.2009 to możemy wywalczyć niższe ceny paliw. Orlen dyktuje ceny w PL. Inne stacje celowo utrzymują wyższe ceny ponieważ orlen ustala je po swojemu, to tak w telegraficznym skrócie.







Dołączamy się?

 

Przy okazji wykopywac

http://www.wykop.pl/link/213283/bojkot-orl...mobilizujmy-sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa tylko ze musialo by to miec powazny rozglos, my ze strefy sami nic nie zdzialamy bo jest nas tylko "garstka" zeby zrobic jakies wrazenie to z polowa polski musialaby nie tankowac na orlenie. Pomysl dobry ale z wykonaniem bedzie lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zatankujemy 1.08 to zatankujemy 2.08... :niepewny:

 

No wlasnie i tu jest pies pogrzebany heahe chodzi o to zeby 1.08 nie zatankowac, a jak musisz zalac na drugi dzien to ok...

Tu chodzi o przekaz, Niech tylko od nas z forum nie zatankuje z 15osob i juz jest ok 1.5kzl, a temat jest poruszony na tylu forach ze chcac nie chcac Orlen napewno sie kapnie ze cos jest nie tak. Moze przyjmie sie u nas czestsze organizowanie tego typu dzialan ktore sa dla naszego dobra i nauczymy sie ze o swoje trzeba sie klucic a najlatwiej w grupie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz to by był jakbyśmy przez tydzień nie tankowali na Orlenie :niepewny: A i tak bilans z całego miesiąca wyjdzie na to samo, bo kto nie zatankował 1.08 to zatankuje i tak w inny dzień bo do baku coś lać trzeba.

BTW dla zasady też nie zatankuje :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratowa pracuje na shellu i gadala mi ze codzien dzwonia do nich rano z orlenu i z innych stacji w okolicy i podaja jakie robia ceny i oni robia wedlug tego... to wszystko ci sami zlodzieje... u nas to sie nie sprawdzi niestety wedlug mnie chociaz mojej 100 tez nie zobacza :niepewny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny LOL.

Ktos wymyslil jakas bzdure, a gawiedz poszla za nim owczym pedem :niepewny:

Jesli ktos ma na tym stracic to najwyzej ajenci stacji, a nie orlen.

 

ot i cała prawda o temacie,

Orlen nie jest właścicielem stacji , tylko prywatni przedsiębiorcy, także nie ma znaczenia czy ktoś zbojkotuje 1.08 stacje orlenowskie i zatankuje np na Statoil. Paliwo w większości i tak dostarcza Orlen.

W przypadku bojkotu nie zarobią prywatni właściciele

 

... i jak tak się głębiej zastanowić to akcja powinna być przeciwko nim wymierzona-AJENTOM. To oni celowo nie obniżają cen, przy spadkach cen hurtowych paliw, żeby sobie lepiej zarobić. Nie to żeby Orlen był całkowicie bez winy, ale prywaciarze też cegiełkę dokladają do wysokich cen benzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się przyłącze, co mi szkodzi :niepewny: Tylko gdzie w Płocku nie ma stacji która nie ma paliwa z Orlenu :wstyd: Statoil ma swoje czy z Orlenu paliwo :) Ja u siebie mam lipa paliwo :) Kiedyś słyszałem o akcji tankowania za jedną złotówkę, może lepiej wpaść na stacje ze znajomymi i tankować za złotówkę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytając ten temat ...uśmiałem się do łez . Ten kto mnie zna osobiście wie że pracuję na Orlenie i .. proszę was ... nie tankujcie u nas . Mniej ludzi to mniej sprzątania i użerania się z wszystko wiedzącymi klientami, a kasa i tak ta sama ! Czy przyjedzie 100 , czy 1000 osób zarobie tyle samo!Niby stracę na premii ... ale spokój jest bezcenny i często te 200-300zł wolę stracić niż tłumaczyć idiocie dlaczego u nas jest 3 grosze drożej niż na Lukoilu. Stacje orlen są najczęściej prowadzone przez ajentów (kierownik) i to on zatrudnia ludzi , bo prowadzi własną działalność gospodarczą . Ludzie (ja też) nie pracują w ORLENIE a u p.Nowaka i z orlenem mają tyle wspólnego co ciuchy i napisy na ubraniach. Orlen zarabia na paliwach ale w hurcie ...a stacje prowadzi jako robienie kosztów ... osoba prowadząca działalność wie o czym mówię. Firma Orlen wydaje setki tysięcy zł na obsługę tych stacji ... śmieci, szambo, prąd(stacja zużywa prądu tyle co małe miasteczko! ) , serwis, legalizacje itd itd ... czyste koszta.

Takich bojkotów przeżyliśmy już kilkanaście ... tankowanie po 2Litry (minimum na stacji), płacenie bilonem (grosikami) , specjalnie długie postoje pod dystrybutorami itd. .. następna taki bojkot ...hmm.. nie tankujcie , będzie mniej sprzątania .. serio.

Każda stacja ma z góry założone prowizje dla ajentów (prawo pracy) i to czy będą klienci czy nie ... mało ich obchodzi , bo koszta i tak będą . Co do umawiania cen .. dzwonią do siebie wszyscy ! Najwcześniej do nas dzwoni Lukoil , a potem my dzwonimy po shelu , petro i innych mniejszych stacjach (BP nie podaje już cen przez telefon ale za to i my im nie podajemy :wstyd: )te dane idą do Płocka i to Płock ustala ceny w danym dniu ... ajent , kierownik nie ma nic z tym wspólnego. Zróżnicowanie cen na różnych stacjach danego koncernu ma wiele podłoży i nawet np.w mieście Mikołów (3 stacje Orlen)są różne ceny jest uwarunkowane od położenia stacji i rodzaju klientów ... tam gdzie są Tiry jest trochę taniej (tzw. złoty szlak) , a tam gdzie jest więcej aut flotowych niż prywatnych jest oczywiście drożej .. auta z flota płacą po 14 dniach i cena litra nie ma nic wspólnego z cena na dystrybutorze , a zależy od ilości zatankowanego paliwa przez cała firmę . Są dni że ceny różnią się o 10 groszy ale są też takie że różnic nie ma i to przez wiele tygodni .

 

PS: zapytajcie na BP , tesco, auchan skąd mają paliwa ? :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...