Skocz do zawartości

Golf III by Kyubi


Kyubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie było że się nic nie dzieje. Dotarł napęd na Teetery PG M25:

post-16455-0-05440800-1524474492_thumb.jpg

Stan jak widać po obdzierany  :zalamany:  ale przeboleje to, bo i tak będzie pod podłogą może znajdę kiedyś magika co go odnowi wizualnie. Najważniejsze że działa. W środku wygląda na nie grzebany. No i cenna była  okazyjna :wink:

Z prac które mnie czekają to zabudowa podłogi montaż subwoofera i ogarnięcie bałaganu z kablami... Jak będę działać to oczywiście pojawią się fotki z prac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

też miałem białego golfa 3, również zaczynałem od clariona choć innego modelu (niższego) - za to łapka w góre :)

w bagażniku rób podwójną podłoge bo piece w boczkach przy liftbacku i tym golfie to troche sztuka dla sztuki a podwójna podłoga wcale nie jest trudna do ogarnięcia :) mdf 10mm wystarczy

 

3mam kciuki za dalsze prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za zabudowę podłogi. Tylko mam 2 pytania.

1.Ile przerwy musi być nad wzmacniaczem do podłogi? Chodzi o przestrzeń między Góra wzmacniacza a płyta?

2. Jak rozwiazujecie problem z dostaniem się do zapasówki? Kompresor i zestaw naprawczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym że ja będę miał 3 wzmaki więc ważyć trochę to bedzie. Chyba że coś wymyślę by unosić całość wrazie czego. Jeszcze pytanie jakie zawiasy polecacie do górnej płyty?? Płyta to wiórowa 1.8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wczoraj stworzyć nawet zabudowę podłogi. Jak  na pierwszą to myślę że całkiem ok...

Przed oklejeniem:

post-16455-0-63567700-1525413819_thumb.jpg

A tu już po:

post-16455-0-02344100-1525413831_thumb.jpg

post-16455-0-29987300-1525413845_thumb.jpg

post-16455-0-06299000-1525413857_thumb.jpg

A tutaj widać przerwę nad wzmacniacze na moje ok jakieś 1,5 -2,5cm

post-16455-0-53882600-1525413870_thumb.jpg

A z kablami zrobi jeszcze porządek jak będę montował resztę piecowni.

post-16455-0-27043000-1525413881_thumb.jpg

A no i po odkurzać trochę musze bagażnik :rotfl:

post-16455-0-22650400-1525413894_thumb.jpg

 

Cały czas mam problem z świstem w TW podmieniłem kabel rca z tym co ma iść na suba i puściłem je pod siedzeniem pasażera z dala od kabli innych jest znaczna poprawa ale nie całkiem może to przez te kable no name chociaż mają pojedynczy ekran ale nitki chyba za cienkie. Jakie polecacie kable RCA? Najlepiej wymienił bym wszystkie lub na 1 z 3 parami tylko nie wiem jak to się sprawdza przy wielu piecach. Myślałem o Red's-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w golfie RCA były puszczone środkowym tunelem, zasilanie lewym progiem, kable do głośników prawym progiem. Też miałem prawie identyczna zabudowę i dojazdowke 14 cali kładłem na zabudowę. W miejscu zapasu była butla LPG. Takie maleńkie koło w niczym nie przeszkadzalo na wierzchu. Bacznie obserwuje wątek bo auto wspominam bardzo dobrze i bardzo chętnie posłucham Twojego grania.

 

Edyta: u mnie była wieksza przerwa w zabudowie a i tak w lecie zdazały się protecty. Reds to dobry kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...