Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Mialem ip5 i wg mnie jest niestety taniej wykonany niz 4 i 4s...

ma jeszcze farbe na obudowie??

 

A ja właśnie zakupiłem iphone 5 (oczywiście z Apple store UK bo w Polsce to są mega okrojone u dostawców sieci) i jak dla mnie telefon MEGA jak dla mnie nie ma lepszego telefonu obecnie na świecie telefon jest wart swojej ceny mowię to w pełni świadomy bo wiem ile kosztuje wyprodukowanie go duuuuuuuuużo mnie niż za niego zapłaciłem ale mnie nie było szkoda kasy. Ja zawsze szanuje telefon i trzymam go w silikonowym "case" bo nie lubie ścioranych rzeczy i wiadomo że jak nosisz w kieszeni z kluczami albo czymś innym to się porysuje co do rozklejania się to pierwsze słyszę coś takiego może na polske idą gorszej jakości (chociaż nie sądzę ale może operatorzy w salonach kombinują) dlatego ja zawsze kupuje takie rzeczy w Anglii w Apple store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak dla mnie telefon MEGA jak dla mnie nie ma lepszego telefonu obecnie na świecie telefon jest wart swojej ceny mowię to w pełni świadomy bo wiem ile kosztuje wyprodukowanie go duuuuuuuuużo mnie niż za niego zapłaciłem ale mnie nie było szkoda kasy.

 

dla mnie ten tel to typowy UK-owski gadżet i bullshit ... wolę dać tyle za Note III ... przynajmniej wiem co kupuję, a tu płacę za renomę zgniłego jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. wolę dać tyle za Note III ... przynajmniej wiem co kupuję, a tu płacę za renomę zgniłego jabłka

 

Hellsin a jak to jest chodzić z gejfonem wielkości netbooka w kieszeni? 6.3 cala? Jakieś trochę chore nie sądzisz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była mania miniaturyzacji, teraz wszystko lepsze co większe, za chwile będziesz miał komórke wielkości dobrego 15' laptopa, a śmialiśmy się z nokii by centertel w walizce :D

 

Jak historia tak kólko zatacza, ciekawe co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam o nim normalnych informacji, bo bawiłem się wersją 1sim i chodzi rewelacyjnie, ale wolałbym się upewnić jak ten chodzi.

Głównie jak działa bateria przy normalnym użytkowaniu, jako telefon 2sim i czasem nawigacja i wifi, ale bez zbędnych dupereli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była mania miniaturyzacji, teraz wszystko lepsze co większe, za chwile będziesz miał komórke wielkości dobrego 15' laptopa, a śmialiśmy się z nokii by centertel w walizce :D

 

A co się dzieje z taką szklaną zabawką jak Sony Xperia Z gdy spadnie z 50 razy z wys 1,9 (mam głupi nawyk trzymania tel ramieniem przy uchu jak coś robię... :rotfl: ) na beton...

Dodam ,że mój żużelek chodzi do tej pory chociaż nawet obudowę ma podtopioną kwasem z aku  :szok:  o rozpuszczalnikach, zalaniu woda itp nie wspomnę. Robiono test tego tel wrzucano do kulfa z piwem ...dzwonił, zamrozili go w zamrażalniku zatopiony w wodzie dzwoni, dali dziecku do zabawy w piaskownicy i użycia jako łopatka dzwoni... Ciekawe , który gejfon to zniesie na dłuższą metę?

Mam do tej pory w szufladzie dwie nowe nokie E52 (swego czasu "biznesowy" hit) jedna wytrzymała mój tryb życia 3 tyg , druga miesiąc...

 

A to test u ruskich tej Nokii... http://www.youtube.com/watch?v=-SKjMaQSQeM  szkoda ,że nie widać następcy z trochę większym ekranem, lepszym aparatem i pod androidem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szajsunga 6112, spadł i rozpadł się kilkadziesiąt razy, ale cały czas działa, czasem coś mu się z softem sypie w skrzynce sms i wiadomości się dublują lub triplują i nagle mam ich z 300, ale po wył/wł wraca do normy, to jedyna jego przypadłość. Od 3.5 roku bateria jak trzymała 3 dni tak je trzyma, i gdyby nie jego kiepski aparat i słaby ekran, pewnie nawet nie myslałbym o zmianie, bo fotki z niego to masakra, a często mi się to udogodnienie przydaje.

Ale nie widzę nowego telefonu na takim placu boju jak my prowadzimy...

Co do nokii, to tragedia, ta firma skończyła się na 6130, potem to już dno.

 

Najgorsze że będzie się jednak kiedyś przekonać do takiego dotykowego paskudztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do nokii, to tragedia, ta firma skończyła się na 6130, potem to już dno.

Mimo opinii w sieci E52 używam już prawie 2 lata i nie mam żadnych problemów.Fakt wymaga przyzwyczajenia bo ma dość dziwne menu ale bateria w nim to rewelacja.Mi trzyma spokojnie tydzień a sporo rozmawiam.Może to nie dawna 6310 ale nie ma co narzekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najgorsze że będzie się jednak kiedyś przekonać do takiego dotykowego paskudztwa.

 

Ja miałem jakiegoś LG oraz Nokię N8 gdy tylko się pojawiła (wtedy full wypas ekran HD) po 2 dniach w aucie ( totalna porażka z obsługą macając paluchem, zabić się można) Nokia trafiła na alledrogo bo miałem ją z salonu za przedłużenie umowy. Od tamtej pory dotykowcom, mówię stanowcze nie, maca to się kobitę a nie tel!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wymaga przyzwyczajenia bo ma dość dziwne menu ale bateria w nim to rewelacja

 

Mi w jednej strzelił ekran, co ciekawe po tym jak dostała strzała z ręki po tym jak się zawiesiła... Miałem w jednej przyłożyłem drugą ręką z nerwów bo miałem ważny tel do wykonania i to na środku drogi...

Druga umarł mikrofon i słuchawka zapchane opiłkami od szlifowania metalu... Nie dla mnie takie sprytne zabawki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo opinii w sieci E52 używam już prawie 2 lata i nie mam żadnych problemów.

 

Teść też go ma od ponad 2 lat, i fakt nic się nie dzieje, ale siostra dostała rok temu i w tej chwili ma już 3ci.

Mnie tylko wkurza w nim to.  że po każdej aktualizacji softu gubi ustawienia BT z stacją w aucie, a że w Chrysler group wymyślili sobie kodowanie głosowe BT szlag mnie trafia jego parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lekko nie ma,puki co odpukać jestem bardziej niż zadowolony.Być może trafiłem dobra sztukę.Żadnych aktualizacji nie robiłem,jak go kurier przywiózł tak używam.

Następnym będzie samsung solid.Wziąłem ojcu i jest nie do zabicia.




Druga umarł mikrofon i słuchawka zapchane opiłkami od szlifowania metalu... Nie dla mnie takie sprytne zabawki.

Obczaj solid'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka miesięcy temu posprzedawałem swoje gejfony i kupiłem na alledrogo,starą,poczciwą Nokię 6310i i jestem szczęśliwy jak dziecko.Trafiłem oryginał z 2005 r,niewiele używany,w b.dobrym stanie,od gościa,który jak ja był świadomy co to za sprzęt i dbał o niego. Za gejfona po wymianie tel. przedłużając umowę,dostałem 600zł.6310i kupiłem za 280zł z wysyłką. Chwalę się nim jak dziecko,bo raz że oldschool,które kocham,a 2 że w końcu telefon który służy do dzwonienia.Bateria trzyma od 5 do 12 dni,w zależności od intensywności rozmów.Kontakt w spisie tel. znajduję po 2-4 sekundach i kilku ruchach kciuka.Jak kończę rozmowę,to wciskam czerwoną słuchawkę i rozmowa się rozłącza,a nie czekam jak debil,aż fon zaskoczy że od 5 sek. rozmowa skończona.

Dla mnie bajka fon!

 

Najlepsze są reakcje ludzi jak go wyciągam:

1. Moje pokolenie i starsze.na widok mojej 6310i:

- Stary,masz najlepszy telefon na świecie! Gdzieś wyrwał w takim stanie?

- Weź włącz "Nokia Tune"...:)

 

2.Pokolenie fejs-zbuka,czyli ok,20 lat::

- Nie wstyd Ci się z TYM pokazywać?

- Większych nie mieli?

- To coś działa?

- Ciekawe jak dodasz foty na fejsa? :szok:

- Ooo,nawet aparatu nie ma?Pfffff...

:mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie pojawia sie komentarze jakie to jest bee ale napisze to co widze: Mam Nokie Lumie 800 juz prawie dwa lata i smiga bez problemu...Spadla mi chyba ze 20 razy i ciagle dziala  :orany:  Od zawsze mam Nokie i oprocz N80 i N 96 nigdy nie mialem problemow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też mam ładną 6310 ale taniej nabyłem

 

To tak jak z klockami CA, takich już nie robią... ale łezka się kręci...Kozak telefon, szkoda ,że nie zrobią na podstawie tego projektu i upgradu powiedzmy do kol wyświetlacza i mms... Mi by w zupełności wystarczyło i dałbym więcej niż za srajfony bo te tel są nie do zdarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hellsin a jak to jest chodzić z gejfonem wielkości netbooka w kieszeni? 6.3 cala? Jakieś trochę chore nie sądzisz? :wink:

 

Samsung był podany tylko jako przykład :P Osobiście na razie tela nie zmieniam :P Z obecnego jestem zadowolony, a druga stara Nokia tylko potrzebuje wymiany taśmy i będzie śmigać jak nówka sztuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...