Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no jak tel ma taką funkcję to owszem.

 

robiłem tak z samsungiem wave, że działał jako router wifi, w sumie to gdzie tylko był zasięg tam miałem neta,

 

na nowym fonie nie wiem czy też tak mogę, nie mam czasu obczaić nic innego poza dzwonieniem i smsami.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam wave teraz i ma funkcje rutera,tylko jak pytałem o te pakiety iles tam mega czy giga za pare złoty to BOK mówili że tylko moge to wykorzystać używając neta w fonie a nie jako modem czy wysyłsc sygnał.Albo tak poinformowani albo lipa z tymi pakietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 2 lata Bold`a 9700, świetny telefon, najlepszy wg mnei jaki miałem, dałem go kumplowi po zmianie na "japko 4$" (miałem wziąć właśnie 9900 Bold), co było błędem no ale cóż... widziały gały co brały. Wracając do BB, moje 9700 po 2 latach użytkowania trzymało 4dni (a gadam sporo i siedze na necie), kumplowi z racji tego, że mniej go używał to trzymał do 7 dni (przynajmniej tak mówił), po czym przesiadł się na BB 9900 Bold, ładny telefon, ale jego największy atut czyli bateria przeszedł do lamusa. Jemu to trzyma max 2 dni, to mi by trzymał tak jak "japko", czyli rano odłączam, wieczorem podłączam do ładowania. Z resztą model 9900 jest niedopracowany, śledząc fora BB mozna natknąc się na wiele negatywnych opinii, że telefon leżąc potrafi wytrzymać tylko 12h i woła o ładowanie. RIM wypuscił niby poprawione oprogramowanie, ale na niewiele się to zdało, bo problem dalej istnieje. moim zdaniem to celuj w 9700 albo 9780, 9900 to ryzyko, no ale wiadomo, można trafić dobrą sztukę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu to trzyma max 2 dni, to mi by trzymał tak jak "japko", czyli rano odłączam, wieczorem podłączam do ładowania.

 

coś nie tak z tym 4S ;) albo gdzieś na granicach nadajników często przebywasz...

 

Tak jak pisałem - synchronizacja push kilku kont mailowych, www etc. i dwa dni spokojnie trzyma...

 

Robiłeś jb?

 

Poza tym nie wiem jak porównywać 4S z BB 9700 - to dwa zupełnie różne urządzenia. Szczytem "internetowości" BB jest klient poczty (bardzo fajny swoją drogą, jak na zwykły telefon)... Cokolwiek innego (przeglądanie www np.) to dramat. BB jest fajny jako telefon z rozszerzeniami, natomiast 4S to smartphone w całej rozciągłości tego słowa. Od wydajności w aplikacjach po wyświetlacz/aparat etc.

 

Krócej trzymająca bateria to przecież "oczywista oczywistość" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak z tym 4S ;) albo gdzieś na granicach nadajników często przebywasz...

 

Tak jak pisałem - synchronizacja push kilku kont mailowych, www etc. i dwa dni spokojnie trzyma...

 

Robiłeś jb?

 

Może i przebywam na granicach nadajników, szwagier wziął "japko" w tym samym czasie, troche mniej gada, ale rewelacji nie ma.

Podłączając "japko" wieczorem do ładowania mam jakieś 30% baterii, ale wiadomo, ze rano będzie 25%, a koło południa będę musiał szukać gniazdka ze "sztromem", a tu nie o to chodzi, żebym łaził i myślał padnie, nie padnie, padnie, nie padnie...

Czasami jak zapomnę a oszczędnie go doję to wytrzyma od rana do wieczora dnia następnego, ale nie mam zamiaru za każdym razem myśleć o ładowarkach, stacjach dokujących i innych duperelach.

Jb nie robiłem, nie potrzebuję.

aha, kumplowi 4s wytrzymał ponad 4dni cały czas włączony, ale w nocy automatycznie przechodziłw tryb samolotowy, 3g wyłączone, wi-fi wyłączone, ale po co tak kombinowac skoro dla tych rzeczy tel się kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tak kombinowac skoro dla tych rzeczy tel się kupuje

 

no na pewno nie po to żeby korzystać przez sen, a tak serio - każdy jeden obecny smartphone przy korzystaniu z 3G/WIFI będzie krótko trzymał... Do tego olbrzymie i jasne ekrany - póki co nie ma lepszych baterii i albo rybki, albo akwarium.

 

Do Bolda 9700 np. w ogóle wifi niepotrzebne, bo wszędzie jest 3G, które do maili wystarcza w 100%. Tam jest malutki i słabiutki ekranik, stąd parę dni...

 

Niestety, pewnych rzeczy obecnie nie da się przeskoczyć i czy to SII/SIII czy Xperia S czy 4S - krótko trzymają przy intensywnym korzystaniu. Ja mam ładowanie w samochodzie, z adaptera Alpine + ładowarka w pracy + usb w domu, a do tego nawyk podłączania, więc w ogóle tego nie odczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno nie po to żeby korzystać przez sen

jak się pracuje 24h na dobę to tel musi być w gotowości.

 

Do Bolda 9700 np. w ogóle wifi niepotrzebne, bo wszędzie jest 3G, które do maili wystarcza w 100%. Tam jest malutki i słabiutki ekranik, stąd parę dni...

 

Słaby ekranik to jest w BB 8520,

 

Niestety, pewnych rzeczy obecnie nie da się przeskoczyć i czy to SII/SIII czy Xperia S czy 4S - krótko trzymają przy intensywnym korzystaniu. Ja mam ładowanie w samochodzie, z adaptera Alpine + ładowarka w pracy + usb w domu, a do tego nawyk podłączania, więc w ogóle tego nie odczuwam.

 

Proszę Cię, producenci mają w pompie użytkowników i mimo, że są nowoczesne mocne ogniwa to to zlewają, bo po co w to inwestować jak zapotrzebowanie jest na "chory ekran wielkości telewizora", a prądu niech sobie użytkownik sam szuka. A co do ładowań w samochodzie/pracy/domu, to mam ważniejsze sprawy niż myślenie o tym by zawsze mieć przy tyłku kabel/ładowarkę samochodową/domową/czy tam inne dziadostwo, zwłaszcza że w ciągu dnia czasami jadę 3 różnymi autami;)

"japko" to raczej mój ostatni smartfon;) koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ktoś chce się przesiąść podobnie jak Ja, na coś co jest warte nokii E52 (telefon miałem w 2szt, z czego jedną używałem jeszcze pół roku po skończeniu abonamentu :) bo nie mogłem znaleźć nic ciekawego), tak czy inaczej wybrałem teraz E6 i mogę śmiało polecić na przesiadkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ktoś chce się przesiąść podobnie jak Ja, na coś co jest warte nokii E52 (telefon miałem w 2szt, z czego jedną używałem jeszcze pół roku po skończeniu abonamentu :) bo nie mogłem znaleźć nic ciekawego), tak czy inaczej wybrałem teraz E6 i mogę śmiało polecić na przesiadkę.

 

Jak się E6 spisuje ?? Symbian działa płynnie, tel nie "zamula" ?? Ciekawi mnie jak wypada w porównaniu z posiadaną obecnie E5 :wink"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E6 jest rewelka :) Czasami denerwuje mnie mały wyświetlacz przy używaniu dotykowym ale można się do tego przyzwyczaić. Jak jest wersja Belle to działa płynnie. W porównaniu do E71 jest to postęp chodź czasem E71 wypadała lepiej. Pod względem baterii napewno. W E6 bez dodatków jak Wi-Fi, Bluetooth trzyma 3 doby, z włączonymi - półtorej doby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,co myślicie o SGS III?Użytkuje ktoś?Miał ktoś doczynienia?Zastanawiam się nad zakupem i chciałbym się dowiedzieć jakie są jego + i - .

 

Mialem 2 tyg temu przez weekend w domu, najbardziej meczylem internet po wi-fi, ajfon 4s jesli chodzi o jakosc wifi moze sie schowac. Oba telefony mialem w tym samym miejscu, oba lapaly wifi na zasadzie kropki ze wskaznika sily sygnalu, na japku nic nie chodzilo, mozna powiedziec ze to pozrne polaczenie z wifi, natomiast na sgs iii przy "kropce" wszystko, doslownie wszystko "latalo" jak wsciekle, bylem w szoku... Dla mnie tel bajka, tylko wielkosc by ajfona starczyla, baterie oczywiscie wpierd....la jak wsciekly, tylna klapka po sciagnieciu robi wrazenie "wafelka". Reasumujac, wg mnie potezny konkurent dla 4s'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E6 trzyma mi przy normalnym użytkowaniu (tel, sms, wifi - ale włączam tylko gdy potrzebne i gadam głównie przez słuchawkę bt) 4dni, na belle "lata" całkiem przyzwoicie, odświeżenie symbiana dało sporo dobrego, obsługa jest intuicyjna, generalnie stwierdzić mogę iż telefon spełnia moje oczekiwania :) chociaż trzymać mógłby dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...