Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o ja mam...

po pierwsze wyświetlacz - genialny, piekne kolory i kontrast... tylko ze w takim telefonie wyswietlacz o takiej rozdzielczosci powoduje ze niektóre rzeczy sa malutkie....

po drugie aparat - zdjecia jak dla mnie super... ja mam jeszcze androida 2.1 a w wersji 4 jest jeszcze podobno bardziej poprawiony (niestety mam tel z orange a oni jeszcze nie wypuscili aktualizacji do 4)

po trzecie szybkosc - wszystko dla super i plynnie... interent, strony zapierdzielaja aż milo. dopiero jak zainstalowałem mnóstwo róznych nakladek, aplikacji i widżetów to czasami potrafi sie na ułamek sekundy przyciac...

po czwarte bateria - jak narazie średnio. jednego dnia bawiac sie tel i miałem wlaczone cały czas wifi - zdechł po 6h. generalnie wiem czy jest opcja ze po wyłaczeniu ekranu zeby wyłaczał wifi bo strasznie zrzera...

po piate belka z 3 przyciskami - niestety bardzo nieprecyzyjna, czasami trzeba nacisnac kilka razy - wg mnie najwiekszy mankament. podobno tez miala byc jakaś poprawka do wersji 4 androida...

Po szóste - super dziek jak dla mnie ze sluchawek fabrycznych (nie mówie już o sluchawkach powazniejszych -naprawde daje rade.)

 

no to tak na krótko - mam go dopiero 4 dni...

 

Teraz testuje ile wytrzymuje na baterii bez zabawy i wifirifi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to Ty Michal jeszcze tego telefonu nie kupiles? :szok: Ja juz myslałem ze dawno sie nim bawisz :hyhy:

 

Nie spieszy mi się z tym, mogę kupić i za 3 miesiące :wink2: Co do baterii to czytałem, że ponoć z czasem działa dłużej i po przesiadce na ICS 4 też się trochę poprawia. Co do tych przycisków to też słyszałem, że średnio się sprawdzają, ale być może kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jako że nic a nic nie ogarniam nowych telefonów to chciałbym żebyście mi polecili coś z tej listy bo te telefony mogę mieć za rozsądne pieniądze:

 

 

 

Sony Ericsson Xperia Arc S

Samsung Galaxy S Advance

Samsung i8160 Galaxy Ace II

HTC One V

 

 

Z góry dzięki za pomoc bo bardzo nie ogarniam tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na forum znajdzie się ktoś, kto ma doświadczenia z dual-simami ?

Muszę zanabyć nowy, gdyż mój 6112 po 4 latach ma już po mału dość, choć raczej ja jego, bo on nadal działa i przestać nie chce :)

 

Wchodzą w rachubę tylko nowe, dual-simowe i do 800zł na allegro.

 

Nokia c2-03 lub 06, ASHA 305

Kilka Samsungów

I chyba G-smarty choć te ostatnie baterią nie grzeszą, a 2 dni na baterii to dla mnie porażka, gdyż mam czasem po 3-4h rozmów dziennie.

 

Najbardziej zalezy mi na baterii, sieci i łatwości obsługi, czasem net (bardzo rzadko) i aparat foto. Reszta wodotrysków zbędna, gry jak i zbędne aplikacje usuwam na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam obecnie czekam na zamówionego "starocia" czyli LG Optimus 2X, najbardziej udany, z serii wypuszczonych przez tego producenta, kupiony dodatkowo że cena była mega promocyjna w stosunku do tej w PL.

Chociaż osobiście chciałem przesiąść się na Razr-a nowego lub nawet Maxx-a. Niestety rozsądek wziął górę :)

Z innych ciekawych fonów jakie mają wejść ma być Samsung Galaxy Duo, czy jakoś tak, dual sim osiągami pomiędzy S II a S III.

Kolega jeszcze mi polecił ZTE V970 ... ale to leci tylko z Chin, ale o dziwo za 800 zł jak za nówkę, to specyfikacja rewelacyjna. Tylko że przed kolegami się nie można chwalić co się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mogę polecić HTC HD2, mam go 1,5 roku, wiele razy mi upadł, wpadł też do wody. Wszystko działa. Bateria trzymała jak był nowy 2-3 dni, teraz jak się mało bawię wytrzymuje 2. Bardzo podoba mi się sprawnie działające menu, szybko i łądnie się przewija. Oryginalnie na Windows Mobile ale ja wgrałem sobie Androida ze względu na większą ilość dostępnych aplikacji. Ostatnio wrzuciłem sobie AutoMape i działa ekstra. Nie zamieniłbym go na nic mimo ze już swoje przeżył :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to chciałem napisać. Jako posiadacz tego HTC jestem z niego bardzo zadowolony. Tyle co przeżył ten telefon nie sądziłem że jakikolwiek smartfon jest w stanie przeżyć. Często korzystam z wifi w domu, na telefonie w tle gra muzyka na winampie i włączone gg a ja przez przeglądarkę wysyłam wojsko w travianie. Wszystko płynnie. lecz bateria wtedy pada w szokującym tempie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to chciałem napisać. Jako posiadacz tego HTC jestem z niego bardzo zadowolony.

 

to dla przykładu mój były wykładowca kupił HD2 i był 2 razy na gwarancji w ciągu paru miesięcy ... i tym się miał bym sugerować ? chyba nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...