Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla tych mniej kumatych wklejam ponownie 

 

 

 

w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Na imię mam Łukasz , jestem amatorem caraudio , parę głośników i wzmacniaczy przeszło przez moje ręce , od poczciwych pionieerów współosiowych z lat 90 , przez różne wynalazki . Obecnie jeżdżę volvem v40 , choć jego dni są policzone w moich rękach , oraz Peugeotem 406 D9 którego świeżo nabyłem i to w nim właśnie chcę zacząć przygodę z CA zgodnym że sztuką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Mateusz. Skierowałem swoje kroki w stronę tego forum, ponieważ niedawno zmieniłem samochód a fabryczne audio pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że dzięki lekrurze forum Megane 3 grandtour dostanie coś lepszego na pokład a ja będę cieszyć się jej brzmieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

 

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Marek, 33 lat. Pochodzę i mieszkam w Trójmieście. Pracuję w branży reklamowej głownie jako operator ploterów CNC

Śmigam starą ale jarą Skodą Felicją 1.6 (siedzi w niej DLS MK 6.2, SinusLive 3505 i Alpine cde 111 RI), drugie auto Opel Astra G 1.6 - tu będę chciał wstawić coś sensownego z Waszą pomocą :)

Trafiłem na forum jak szukałem porównań głośników i radyjek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - dzień dobry. Mam na imię Łukasz i 35 wiosen za mną. Mieszkam w Olkuszu, jeżdżę pełnoletnią Cordobą Vario nagłośnioną z radia tanimi współosiowymi Pioneer'ami przykręconymi do tapicerki drzwi (o wygłuszeniu nawet nie wspominam...), oraz bliżej nie znanymi tweeterami ewidentnie wyrwanymi z jakichś zestawów współosiowych i zamontowanymi w desce rozdzielczej skierowanymi pionowo w szybę. Powyższe wydaje mi się jest wystarczającym powodem do zarejestrowania się na forum :) Na pocieszenie dodam, że pytań dotyczących "polepszenia" dźwięku w tej konfiguracji zadawał nie będę. Samochód powoli, acz nieuchronnie będzie dryfował w stronę złomowiska, więc jeszcze troszkę wytrzymam tą kakofonię. Będziem myśleć nad nagłośnieniem następnego auta. Właściwie to mam już pewien plan, ale kilka pytań teoretycznych nasuwa mi się na myśl. Na koniec dodam, że FAQ Nazara znam od wielu lat (kiedyś troszkę już bawiłem się w budżetowe car audio), a z tematami z listu powitalnego (i nie tylko nimi) zapoznałem się na długo przed rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Tomek z Krakowa. Na forum trafiłem, gdyż nagłośnienie jest kolejnym etapem w gruntownej odbudowie Jeep'a Grand Cherokee ZJ z 1996, którą od 2 lat uskuteczniam. Temat caraudio jest mi mało znany, dlatego będę liczył na Waszą pomoc przy doborze i instalacji sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...