Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem Maurycy, pochodzę z okolic Grudziądza i jestem od niedawna kierowcą Daewoo Lacetti 1.8 w Hatchback'u z 2005 roku. Od czasu zakupu samochodu staram się poprawić małe, lecz irytujące usterki. Jak narazie oprócz typowych cyklicznych działań jak wymiana oleju, wymiana rozrządu itd., byłem zmuszony wymienić chłodnicę. Chciałbym się teraz zająć systemem audio. Zastanawiam się czy kupić coś nowego, czy raczej pomęczyć jeszcze stary sprzęt. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i ewentualną pomoc w zakładanych tematach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć jestem Sebastian, z okolic Opola. Od bardzo dawna przeglądam forum ale nigdy się nie wypowiadałem, a cały czas czytałem i się uczyłem od bardziej doświadczonych. Posiadam Volkswagena Golfa II. W tej chwili składam na nowo audio w samochodzie, ponieważ poprzednie konfiguracje mnie nie zadowalały. W car audio za dużo nie mam doświadczenia, ale z dźwiękiem pracuję dosyć często ale z sprzętem estradowym. Pozdrawiam  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) na imię mam Eryk, 25 lat i pochodzę ze Szczecina. Całkiem niedawno zakupiłem Hondę Civic VII hatchback i właśnie chęć poprawy jakości systemu audio (honda ma jeszcze fabryczne radio... na kasety) przywiała mnie na to forum. Mam nadzieję znaleźć tu dużo cennych porad jak i osób które tak jak ja, kochają muzykę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, 

 

od półtora roku jestem posiadaczem Alfy Romeo Crosswagon. Bardzo unikatowa, że tak powiem i bardzo rzadko spotykana wersja na Polskich drogach. Taka uterenowiona 156 z napędem 4x4 :) Diabelsko głośna, dlatego w planach mam bogate wyciszenie jej gdzie tylko mozna + przy okazji, jak już bebechy będa na zewnatrz stworzenie jakiegos fajnego car audio. Nie takiego zeby wygrywac konkursy :D Ale milego dla ucha :) 

Chce sie tez podzielic zdjeciami z moich przyszlych prac dla potomnych, wiec mam nadzieje ze i ja bede miał jakiś minimalny wklad w to forum! :) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko

 

Jestem świeżak z lubelskiego mam 22 lata. Pracuję jako programista maszyn CNC oraz koordynator produkcji w firmie reklamowej. Zacząłem się interesować car audio od niedawna i nabyłem nawet swój pierwszy zestaw który próbuje spiąć i zapewne będę potrzebował w tym Waszej pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł i jestem z Radomia. Jeżdżę Mercedesem Sprinterem 906 i to z nim stawiałem pierwsze kroki w car audio. Posiadam oryginalne radio Mercedesa 2 DIN, które nie ma żadnych wyjść na wzmacniacz dlatego kupiłem konwerter. Wzmacniacz jaki posiadam to U-Dimension jr 2-370 a głośniki to Hertz Hsk 165, gwizdki zamontowane amatorsko w slupkach a woofery na dystansach w drzwiach, te natomiast wygłuszone są matami Stp i pianką Gms. Przez 3 lata zestaw grał zadawalająco chociaż woofery gubiły się przy szybszych kawałkach. Niestety jeden z głośników w drzwiach odmówił posłuszeństwa dlatego trafiłem na Wasze forum. Szukam jakiegoś zestawu odseparowanego, który da rade z fabrycznym radiem i moim wzmacniaczem. Samochód jest przerobiony na 6 osobowy, ale zależy mi na muzyce tylko z przodu. Nie mam możliwości sterowania subem z radia a z tyłu jeżdżę z ludźmi dlatego nie biorę go pod uwagę. Pod przednim siedzeniem mam schowany wzmacniacz a na siedzeniu przeważnie siedzi 2 pasażerów dlatego też nie mogę tu zamontować żadnego głośnika niskotonowego. Po przeczytaniu kilku wątków na forum chciałem kupić Morel Tempo 6 ale wiele osób pisze że głośniki te mają słabego kicka dlatego zacząłem szukać dalej. Wiele osób bardziej niż Morel Tempo 6 poleca Morel Tempo Ultra 602, przeczytałem również wiele pozytywnych opinii o Micro Precision 5.16 ale w tym przypadku cena samych nowych wooferow to ponad 1000 zł. do tego gwizdki plus zwrotnice i nie wiem czy ma to sens pod moim radiem tym bardziej ze słucham głównie muzyki w formacie mp3. Na razie czytam i szukam rozwiązania. Mam nadzieję, że znajdę rozwiązanie mojego problemu na tym forum. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem Michał, 41 lat i właśnie zakupiłem swoje pierwsze auto Vectre C Kombi (wiem ze późno ale nigdy nie było potrzebne aż do teraz). Jestem z Chorzowa. Na forum głównie się zapisałem, aby pogłębić swoją wiedzę przed zakupem nowego sprzętu grającego do nowo nabytego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Krzysiek. Z audio mam doczynienia od około 5 lat. Po skompletowaniu sprzętu do domu chciałbym przenieśc trochę tego do autka którym jest superB mk1. Z muzyki to lubie silniki wkręcające się na obroty, house, d'n'b, ambient, rock i pochodne. Moja znajomość Car audio opiera się głownie na tym co można wydłubać w sieci. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...