Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! Nazywam się Kacper mam 28 lat i jestem z Warszawy. Forum obserwuje już od kilku lat i macie tu naprawdę KOPALNIE wiedzy :) Samodzielnie wygłuszałem drzwi i montowałem systemy w Seacie Ibiza , VW Polo oraz Toyocie Corolli w oparciu własnie o Wasze porady, w końcu stwierdziłem że muszę się zarejestrować i zacząć aktywnie udzielać :D

 

Aktualnie jestem posiadaczem Audi A4 B8 2013r. z systemem Audi Multimedia czyli słabe 8 głośników bez wzmacniacza ale za to nawigacja i DVD. Planuje montaż przedniego systemu (Morel, Audio System, Gladen) i subwoofera w tylny lewy boczek (gotowa skrzynka closed 15l od Bassera). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, mam na imię Adam, auto które chce nagłośnić to audi A4 B5 avant, jest w nim zwykłe nagłośnienie, radio 2 din navigon plus rns-d głośniki przód , głośniki tylne drzwi plus mały sub oryginalny audi z tyłu, mam zamiar dorzucić skrzynie basową wraz z wzmacniaczem i wymienić głośniki, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marek, mieszkam w Wieluniu (woj. łódzkie) na karku już prawie 40 lat. Odnawiam od podstaw moja wymarzoną zabawkę Dodge RAM 1500 4,7 w (krótka kabina 3 os.) z 2003 r. i z racji tego, że mam całe wybebeszone wnętrze postanowiłem na tym etapie przygotować pod budowę odpowiedniego audio. Prace prowadzone są równolegle z innymi więc idzie to wszystko bardzo powoli. Zrobione już wygłuszenie całego wnętrza, poprowadzone okablowanie, zakupione radio 80PRS i głośniki Focal PS 165 FX. W planie zakup wzmacniacza do Focali i oczywiście sub ze wzmacniaczem. Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Mam na imię Sylwester i jestem żywym dowodem na fakt, że facet pozostaje zawsze trochę dzieckiem, bo bawię się nadal z radością moimi zabawkami mimo przekroczonej 50-tki;) Mieszkam w Sieradzu i powracam na forum po kilkuletniej przerwie. Zdecydowałem się na zbudowanie audio od podstaw w Saabie 9-3, bo mimo mojej sympatii do producenta i modelu fabrycznego zestawu na 87 mm głośniczkach po prostu nie słychać! Graty już skompletowane, czekają na ocieplenie, bo garaż nie ogrzewany a ja studiuję forum, co by odświeżyć wiedzę. Miłych odsłuchów życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Eryk i mam 20 lat. Interesuję się motoryzacją, elektroniką, podróżami i oczywiście Audio  :D 
Na forum zaglądam już od dłuższego czasu, dzięki czemu nabyłem już trochę podstawowej wiedzy :)
Na co dzień jeżdżę Audi A3 8L, moją zabawę z Audio w tym aucie przedstawię za jakiś czas w dziale "wasze instalacje". Pozdro  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nazywam się Piotrek, mam 32 lata i jestem z Warszawy. Jestem zielony w przedmiocie car audio; ) wolny czas spędzam z książką, uprawiając sport albo jeżdżąc autem. Pierwszy raz chcę zmienić nagłośnienie w aucie. Auto w którym będę od zera chciał zamontować nagłośnienie to Subaru Impreza GC8. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Witek. Jestem spod Torunia.

Trochę tu już jestem i postanowilem się przywitać i może coś popisać. Mam Toledo II, wygłuszony przod gdzie graja hertz 165 pod audio system f4 400, w bagażniku 2x digital designs 506c w skrzynce strojonej na 33 Hz pod magnatem Black core four ltd. Jednostka sterująca bałaganem to alpine 9853 w aktywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , mam na imię Mirek na stałe mieszkam w Holandii i aktualnie moim głównym priorytetem stał się mój pierdzik Saxo.

Samochód kupiłem w dosyć przeciętnym stanie technicznym , aktualnie jest dużo lepiej nowy rozrząd filtry oleje sprzęgło można powiedzieć że śmiga jak nowy.

Nie zamierzam w najbliższym czasie wprowadzać zmian mechanicznych ponieważ nie mam na to czasu. Chciałbym się skupić na nagłośnieniu , w domu bylem posiadaczem kilku lampek i właśnie w takie granie bym całował.

W najbliższym czasie utworze temat na forum , bardzo ciekawi mnie jakie rozwiązania stosują osoby które cenią sobie dobre brzmienie , mi szczególnie zależeć będzie na muzykalnosc i dynamice.

Mam nadzieję że przy okazji będę mógł od siebie coś dodać , ucho w miarę odsłuchane :D

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jacek z Warszawy mam 29 lat. Posiadam skodę octavię 2 przed fl. Obecnie w aucie mam zamontowane radio alpine 9855. Tweetery z zestawu audio system hs24evo. Na montaż czekają już tweetery alpine z zestawu spx 17 pro. Woofery dls z zestawu nobelium 8'. Przód napędzany genesisem profile two pro. Z tyłu siedzi w skrzyni closed audio system hx12sq 450rms napędzany rodkiem r2180a2. Przód wygłuszony oczywiście i instalacja ztobiona porządnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam na imię Krzysztof mieszkam w okolicach Płocka , jestem miłośnikiem i fanem może nie  głośnego brzmienia ale efektywnego. Auto jakie posiadam to VW Passat b5 fl. 2.0 kombi z roku 2004

Moja wiedza na temat car audio jest  słaba dlatego mam nadzieję że dzięki wam rozwinę swoja wiedzę.

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim! Mam na imię Daniel. Rocznik 90', mieszkam w Gdańsku, pracuje jako informatyk/elektronik.

 

Mam Skodę Superb 2.8 2003', chcę coś w nim zrobić, oczywiście związanego z CarAudio :)

 

W aucie są poprowadzone kable przez całą długość auta - w bagażniku mam 2 grube kable "cinche", prawdopodobnie był w bagażniku wzmacniacz+subwoofer. Również jest bezpiecznik na aku (przygotowane kable wraz z uchwytem do zamocowania samego bezpiecznika) plus dostałem sam bezpiecznik, chyba 60A (nie pamiętam dokładnie).

 

Obecnie mam radio Pioneer DEH-09BT. Gra naprawdę nieźle! A zmieniłem na ten model bo potrzebowałem usb i bt do komunikacji.

 

A czemu chce CA w swoim autku? A po prostu jestem ciekaw czy gra jest naprawdę warta świeczki :) i chcę się czegoś nauczyć :)

 

Na dobry początek chce wymienić głośniki plus wygłuszyć drzwi. Myślałem o Hertzach DSK 165.3 lub ESK 165.5 - jeszcze wszystko jest do ustalenia, ale wiem na pewno że ja w subwoofera nie chcę się bawić (nie mam miejsca w bagażniku na wielką skrzynię^^)

 

Mam nadzieje że znajdę tu, na tym forum, odpowiedzi/podpowiedzi co i jak wykonać w moim autku by było lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Mam na imię Marcin i w te wakacje stuknie mi 41 krzyżyk. Samochód w którym chce zamontować swoje pierwsze CA to Astra Coupe Bertone z zacnego rocznika 2002. Na razie czytam i próbuje poukładać sobie wszystkie nowo przyswojone informacje w zgrabną całość. Pewnie w niedługim czasie samo czytanie mi nie wystarczy i zacznę zadawać pytania, na które mam nadzieję otrzymać konstruktywne odpowiedzi. Z góry dziękuję za wyrozumiałość :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...