Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Michał 28 lat. Parę ładnych lat temu bardzo amatorsko "ulepszałem" swoją honde civic iv i miałem z tego dużo frajdy. Teraz jako drugi samochód mam znowu civica ale vi, i pomału planuję ulepszyć audio. Także witam serdecznie jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Mam na imie Arek, 18 lat, jeżdżę e36 cabrio, o car audio wiem tyle co nic, chce sie douczyć i zrobić autko tak, żeby jakoś to grało bo jak narazie ładnie grają jedynie wysokie i średnie tony, o niskich można pomażyć tym bardziej że ciężko upchnąć coś wiecej niż 4x 13cm (brak miejsca ) + tweetery.. Witam wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Kamil, mieszkam w okolicach Ostródy. Jestem posiadaczem Forda Mondeo mk3, w którym chciałbym rozbudować zestaw audio, który został wcześniej grzebnięty przez poprzedniego właściciela. Chciałbym to zrobić w miarę możliwości aby to grało porządnie.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Łukasz z Bydgoszczy.

Broniłem się długo przed wejściem na forum dot. CA ale stało się. Chciałem tylko kupić lepsze głośniki do pedzia 206 a wiedziałem że jak zacznę przeglądać forum mój portfel bardzo to odczuje. Już wiem że mój pomysł na nowe tanie głośniki nie zostanie zrealizowany [emoji51] dobrze że robi się ciepło to będzie okazja na wygłuszenie drzwi [emoji6]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...