Skocz do zawartości

DS5 - Sebek


SebekDS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i na pokładzie w ramach OEM siedzi takie cudo:

 

A0E0F640-E360-44D9-AE68-584F013A1145.jpeg

 

Do tego pobór prądu w spoczynku 0.1A i 0.11A przy uzbrojonym alarmie, nie wiem czy to nie za dużo...

Po 30 min pobór prądu spadł do 0,05A wiec jest ok, zamówiłem w końcu AGMa a dokładnie BOSCH S05 A08 70Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Niestety razem z głośnikami rozegrała się tapicerka drzwi, nie jest to głośne i rzadko kiedy występuje ale potrafi coś skrzypnąć. Do wymiany mam kołki montażowe i możliwe ze to rozwiąże problem, ale zastanawiam się nad kilkoma warstwami żywicy z włóknem, czy jest sens usztywniać zewnętrzna warstwę drzwi tzn położyć to na maty bitumiczne? Otwór w drzwiach nie jest zaślepiony blachą a wolałbym uniknąć zrywania mat, w tym miejscu chce na zewnątrz usztywnić to laminatem. Warto czy lepiej zrywać i dawać blachę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Otwór w drzwiach nie jest zaślepiony blachą a wolałbym uniknąć zrywania mat, w tym miejscu chce na zewnątrz usztywnić to laminatem. Warto czy lepiej zrywać i dawać blachę?

Nie jest specjalnie istotne czy użyjesz blachy czy laminatu. Mat nie musisz zrywać, wystarczy że wytniesz tą ich część ze światła otworu. Otwór zaślepiasz i na to mata, niekoniecznie z odzysku :wink2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat idzie troszkę dalej, wylatuje GMS a w jego miejsce wskoczy w przyszłym tygodniu Helix DSP.2

- albo używka z pewnego źródła razem z HEC USB albo nówka sztuka - i tu mam pytanie (przestudiowałem temat o alternatywnych źródłach, wiem dużo więcej ale nadal mało) czy xDuoo 10T2 po światełku zagra odczuwalnie lepiej od iPhone X z HEC USB? Oraz czy robił ktoś samodzielnie pilota do Helixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robił ...

 

Link do instrukcji wykonania pilota Helixa do np. DSP.2 na portalu Thingiverse:  https://www.thingiverse.com/thing:2750751

 

A tu na forum ze źródłami: https://www.diymobileaudio.com/forum/how-articles-provided-our-members/141022-how-make-your-own-remote-controller-helix-brax-dsps-2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to przestudiowałem, fajny materiał, niestety nie znalazłem tam odpowiedzi, czy wymagane są dwa potencjometry żeby DSP widział go poprawnie i czy muszą być jakieś specjalne do toru audio czy wystarcza zwykle liniowe 10k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te piloty oryginalne słabo działają, generują trzaski, sporo osób miało z nimi problem. Myślę że powinieneś poszukać Directora w używce, koszta koło 700 PLN, nie jest to proste ale trafiają się, trzeba być czujnym jak ważka bo szybko znikają a z pilotem ja bym sobie odpuścił walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie póki co nie używam directora ani pilota i jestem bardzo zadowolony z tego, że jadąc samochodem nie grzebię w ustawieniach :-) Natomiast mogliby w końcu zrobić komunikację poprzez Bluetooth i apkę do tego na telefon... że już nie powiem, że w standardzie w roku 2019 powinna być komunikacja po wifi, zarówno z apką do ustawień jak i streamingiem airplay czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie potrzebna będzie zmiana źródła i regulacja głośności dla wejścia po światełku.

Rozkminiłem jak ogarnąć te dwie funkcje przy użyciu jednego potencjometra i przekaźnika dając przy okazji sygnał do wzbudzenia xDuoo. W przyszły weekend będę się siłował z lutownicą, zobaczymy ile w praktyce wyjdzie z teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...