Skocz do zawartości

DS5 - Sebek


SebekDS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię francuzy ale to nie było kryterium, ten po prostu najlepiej wpasował się w moje oczekiwania. Zastanawiałem się nad Peugotem i jest to bardzo ciekawa alternatywa, silniki ma spoko, szyby bez ramek itd. ale nawet nie jeździłem bo odpadł już na pierwszej wizycie w salonie, starszy 508 to statek ale obecna generacja jest sporo mniejsza, w kabinie jest ciaśniej jak w DS5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ślicznym 508 jest ciaśniej jak w DS5, a jak już piszę o autach to zapomniałem o faworycie mojej żony tj. Oplu Insigni, zajęła ostatnie miejsce w moim zestawieniu, jest tak gumowa w prowadzeniu ze cała drogę się zastanawiałem o co chodzi... Wracając do tematu audio to te BLOWy pod ori radiem na prawdę wymiatają, gra to znośnie i jest spoko basik, najlepiej wydane 37zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ślicznym 508 jest ciaśniej jak w DS5, a jak już piszę o autach to zapomniałem o faworycie mojej żony tj. Oplu Insigni, zajęła ostatnie miejsce w moim zestawieniu, jest tak gumowa w prowadzeniu ze cała drogę się zastanawiałem o co chodzi... Wracając do tematu audio to te BLOWy pod ori radiem na prawdę wymiatają, gra to znośnie i jest spoko basik, najlepiej wydane 37zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Zaraz stuknie rok jak używam Talismana.

Jest to już kolejny u mnie francuz spod znaku lewarka.

Diesel w Initiale Paris 160 KM/380nM

Choroby wieku dziecięcego już minęły w tym modelu.

Obiegową opinie można sobie wsadzić...

Bardzo dobre auto. Też oglądałem i Kijanki i Hujdaje i owszem fajne.

Lecz nikt nie daje tak wiele za tak niewiele.

A komfort i skrętny tył wymiata.

 

Po za drzwiami (wybitnie trudne w aplikacji) cała reszta spoko.Akustyka o niebo lepsza niż w Lagunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...