Skocz do zawartości

Auto detailing -pytania, porady, podpowiedzi


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to nie masz wyjscia i bedziesz musial pompowac co pol elementu ...no chyba ze dorobisz wentyl i podepniesz ja pod kompresor lub kolo zapasowe ;) Co do firmy to w sumie obojetne, bo wszystkie robia to co powinny , czyli daja piane. Oczywiscie czeka Cie zabawa z dobraniem stezenia i filcy , no ale to juz ta przyjemniejsza czesc zabawy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, jako że chciał bym zacząć zabawę w polerki mechaniczne, mam kilka pytań.

Zestaw Menzerna litrowe na ile razy te specyfiki wystarczą? Czy one są na każdy lakier?

Pady gąbkowe czy wełniane?

Na jakich obrotach polerować lakier ?


I które produkty Menzerny wybrać ? 1000, 1100, 2500, 3000, 3500, 4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że chciał bym zacząć zabawę w polerki mechaniczne, mam kilka pytań.

Zestaw Menzerna litrowe na ile razy te specyfiki wystarczą? Czy one są na każdy lakier?

Pady gąbkowe czy wełniane?

Na jakich obrotach polerować lakier ?

I które produkty Menzerny wybrać ? 1000, 1100, 2500, 3000, 3500, 4 ?

 

500 + 2500 + 4000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystko zależy jak bardzo się przyłożysz do aplikacji. Jak bardzo odtłuścisz lakier itd.

 

Ja osobiście wole częściej np raz na 1,5-2 miesiące polorzyc kiwami niż żadziej fusso.

 

Kiwami zarówno kładzenie jak i docieranie to przyjemność. Bez względu na warunki. Słońce i upał nie zmieniają aplikacji. A fusso na słońcu i w upale może przerodzić się w koszmar.

 

Wg mnie Kiwami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info. Biorę na teraz Kiwami, a za parę miesięcy przetestuję Fusso Coat.

 

EDIT: No i kupiłem Fusso Coat :P Oczywiście Kiwami się skończył. Pół dnia zastanawiania się co kupić poszło na marne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mają w innym miejscu. Ja potrzebowałem na jutro, sklep miałem po drodze a decyzja o woskowaniu zapadła nagle :P Może nie będzie tak źle, najwyżej będą zakwasy ;)

Kupowałem w sklepie Petrostar na Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...