Skocz do zawartości

Auto detailing -pytania, porady, podpowiedzi


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety te co podałeś do osuszania to detailerzy używają do wnęk ewentualnie do kół. Sam kiedyś zaczynałem od tego ręcznika, ale z czasem się przekonałem o jego jakości. Jest już nowa wersja fluffy'iego o niebo lepsza:

 

http://sklep.waxclusive.pl/mikrofibry/1202-waxpro-perfect-fluffy-dryer-90x60.html

 

Jeśli chcesz dbać o swój lakier i nie kaleczyć go szmatkami to polecam te:

 

http://sklep.motogo.pl/pl/p/Chemical-Guys-Woolly-Mammoth-recznik-do-osuszania/902

 

Niestety ale z jakością idzie cena w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

 

 


shiny garage beads paste wax

 

Nawet nie dotykaj , bo zamęczysz się przy docieraniu , a microfibra wręcz staje w miejscu! 

 

Jeśli ma być to trwały wosk , a przy tym bezproblemowy , to polecam fusso coat 12 months . Pucha duża starczy pewnie jeszcze Twoim dzieciom  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych do nakładania i super wyglądających No i tanich --- soft 99 kiwami. To niby następca King of gloss chociaż ten jeszcze jest w sprzedaży.

Fusso tez fajny ale przy nieumiejętnym użyciu i za grubych warstwach (co często sie zdarza na początku ze ludzie kłada jak szmalec w master chef :rotfl: ) na ciemnych lakierach zostawia brzydkie mazy. Nie każdy potrafi sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się nie nakładać dużo bo kiedyś też miałem taki wosk, który potem usuwało się w podobny sposób (różnica była taka, że zmywał się po każdym umyciu auta :/ jakiś tani specyfik z TESCO). Najgorzej jak się miejscowo nałoży więcej bo wtedy są takie ślady jak po pisaniu kredą i to faktycznie ciężko zetrzeć. Mam nadzieję, że nie zrobiłem błędu, że ciachnąłem tym również reflektory oraz tylne światła? Potraktowałem tym również felgi, z tym że tam pewnie długo to nie wytrzyma jeśli myje się je jakimiś agresywnymi środkami...

 

Mam jeszcze pytanie... Jaka nano wycieraczkę opłaca się teraz kupić? Auto nawoskowane ale wartałoby zrobić też coś z szybkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...