Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu: naprawione podświetlenia włączników, wymiana uszczelek miski olejowej dolnej i górnej, wymiana oleju i filtra, mycie karoserii, podwozia i silnika, woskowanie, sprzątanie, filtr gazu, klocki tył.

Mam nadzieje, że już soli na drogi nie będą musieli sypać :P

Audio: Montaż DEX-P99RS w tym "puszczenie" przedłużacza USB (ofc, 3x ekran) tunelem środkowym do schowka w podłokietniku gdzie skrywa się źródełko bezstratnej muzyczki na ipodzie :D


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach postoju w końcu się zebrałem i uruchomiłem magistralę PCI w dodge'u caravanie i silnik wreszcie się odezwał :D warsztat miał go u siebie ponad miesiąc i stwierdzili, że nie są w stanie tego naprawić ale dadzą do gościa który to zrobi za jakieś 3k pln... Fachowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, lakier + grafion + suszarka i naprawiać wszystkie ścieżki.

 

Ja dla swojego pierw zrobiłem tak:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/KZRqF4.jpg

 

czytaj, że wydłubałem dziury w zardzewiałej podłodze by po jakimś czasie zrobić to:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/912/PkBmyt.jpg

 

Kosztowało mnie to wiele potu, nerwów i krwi (w takiej kolejności). Pieniądze się nie liczą.

 

P.S.

Jest jakiś kalkulator ile mat potrzeba na wyklejenie bagażnika? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...