Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To juz ze 2 tygodnie temu, ale:

 

1) Nowe wszystkie amorki (monroe reflex) i sprezyny (lesjöfors), na tyl dalem wzmacniane, bo na oryginalnych dupa strasznie miekka byla ze sprzetem i jakims tam bagazem.

 

2) Usztywnione poduchy sanek, wkladki poliuretanowe, seryjne poduszki sa strasznie miekkie, nawet nowe, przez co auto nie jest takie zwarte w prowadzeniu, ma lekka tendencje do plywania po drodze.

Teraz prowadzi sie pewnie i bardzo przyjemnie, rzeklbym ze jak nowka z salonu :D

 

3) Nowe gorne mocowanie silnika i lacznik skrzyni biegow.

 

4) Normalny serwis: olej, filtry i przy okazji wycieraczki.

 

W przyszlym tygodniu zabieram sie za poprawienie umasowienia silnika i budy.

Kabla od altka do aku nie ruszam, cale auto bym musial rozpruwac, aku w bagazniku jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem pachnidło do auta :)

 

 

 

Pany i Panewki ...

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-2007r-automat-serwis-aso-swiss-107-tys-km-ID6C76jK.html?#gallery-open

Subaru Impreza GH

Jeździł ktoś takim ?

2.0 benzynka ?

 

Jak to sie sprawuje w manualu i automacie (z naciskiem na to 2gie) ?

 

 

Zagadaj do Czaszuni - obraca się w środowisku Subaru, może będzie wiedział albo znał kogoś kto takim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć wszystkim,

Wiem że temat rzeka i mogę wywołać burzę, ale...

Szukam:

Auto rodzinne(w stronę kombi bardziej bo van przysparza mi problemy lokomocyjne), 20k, automat, diesel lub lpg(50k rocznie), lepiej żeby było dobrze wyposażone niż młodsze, jak wiadomo "bezawaryjne - cokolwiek to dziś znaczy". Auta azjackie raczej mnie nie interesują. Nagięcie budżetu 2-3tys max o ile będzie warto.

Spiny jeszcze nie mam bo czas jest do końca roku na zakup.

Myślę że auta pokroju A4 Cklasy i BMW 3 muszę sobie darować bo niestety miejsca dla 2+2(foteliki jeszcze) to tam jest ciup za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę o nich poczytać, trochę jest takich za 15-18k które "wyglądają".

 

Takie piątki to są śmieci, w tym budżecie to będzie zajeżdżona e60, która jest brzydka jak noc i co ważniejsze, dość kłopotliwa w serwisowaniu. Jeżeli nie masz cierpliwości do drobnych usterek, zaplecza finansowego i uczciwego mechanika od bmw w pobliżu albo zacięcia do mechaniki to ja bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ma być pakowne dla rodziny to chyba zostaje Berlingo /Partner. Nic nie przebije pakowanie dzieciaka przez przesuwne drzwi. Za 20 tys dostaniesz coś przyzwoitego. Jedynie z automatem nie jestem pewien czy znajdziesz

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...