Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przecież miałem choć to mowa raczej o 2.5 D.

Ja mam 2,0D i 431kkm dziś pykło. Ale jak cofnę na 200k to mi mocy doda z 5% się :)

 

Po zmianie opon na letnie zauważyłem dziwną rzecz, licznik do 75 zawyża max do 5km/h czyli jadę 70 a na GPS jest 67, mijam magiczne 80 i trzyma do 98 tyle co na GPS, dochodzi 100 i na GPS pojawia się 101, 120 na liczniku pojawia się 123 na GPS a przy 140 licznikowym robi się 145 :) Dalej nie piszę bo przecież PL drogi to max 149 :)

 

Aha dodam o paliwie które jest zalane czyli shell v-power nitro+ diesel, kupa straszna, wtryski dzwonią jakby wlał samej dykty, najciszej na plackach chodzi, ale znów spala ich średnio 0.5L więcej na 100km. Nitro chyba pali tyle samo co zwykłej bo po wskazniku widzę, że nie zrobię więcej km mimo przepłacenia 40zł! A mogłem już za to mieć 3 sajlenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, to zwłoka na odczycie z GPS, a jak bierzesz te dane z ostatnich 3 dni to możesz je wywalić. Gdybyś miał odbiornik wspomagany Glonassem, oraz Beidou , wtedy możemy mówic o dokładności, a tak ciesz się ze w granicach 5-10km masz odchyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ranty w polerce, a tutaj masz niezłe 'wiadro' :hyhy:. Jak już będzie na samochodzie zapodaj fotą :zdrowko: 
By nie było OT, wymieniony czujnik ciśnienia dpf, zamówione śrubki ze stali nierdzewnej, by wymienić te które mają tendencje do rdzewienia pod maską, w niedziele wskoczą siedzenia z zetec s'a, a jutro jak pogoda pozwoli mały detailing + zrobiony serwis (wymiana filtrów/oleju/większe sprawdzenie samochodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra na święta odstawiona do garażu... Dodge doczekał się (prawie) złożonego jakiegoś tam systemu 2,5/3w+subik :D Dodatkowo umyty i lśniący czeka na jutrzejszą wycieczkę :) 

 

Co do różnic w paliwie... na moto je dość mocno czuć... v-power racing bardzo przyjemnie się spisuje choć porównać można spokojnie z 98 z orlena... Bp niestety bardzo blado wypada, tak samo tesco... z tanich stacji muszę pochwalić auchan, nie ma czego zachwalać ale i narzekać nie ma na co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie w astrze ogarnąłem kilka spraw.

Wymieniona uszczelka miski, zrobiona płukanka i zalany nowy olej valvoline maxlive 5w40, wymieniony termostat z obudową, jutro mycie i ogarnianie wnętrza jak pogoda pozwoli.

Ma u mnie dożywocie to trzeba czasem o nią zadbać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juby ty chyba internety znasz na pamięć albo masz przeolbrzymią galerie gifów na każdą okazję :D

No właśnie do takiego cholerstwa mam pamieć jak chu...  :kwasny:

 

 

Żeby nie było- jutro chyba pojadę po opony do tych parapetów.

 

Muszę też zamówić nowe szpilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...