Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chłopaki nie chce nikomu planów krzyżować, ale może tak maj 1 lub 3 ??

W miesiąc może więcej chętnych by sie uzbierało, pogoda bynajmniej teoretycznie ma być lepsza i więcej czasu na zaplanowanie sobie tego.

W święta niektórzy z rodziną może będą chcieli posiedzieć czy coś.

 

W każdym razie mi maj lepiej pasował by ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie chce nikomu planów krzyżować, ale może tak maj 1 lub 3 ??

W miesiąc może więcej chętnych by sie uzbierało, pogoda bynajmniej teoretycznie ma być lepsza i więcej czasu na zaplanowanie sobie tego.

W święta niektórzy z rodziną może będą chcieli posiedzieć czy coś.

 

W każdym razie mi maj lepiej pasował by ;)

Będzie i maj, przecież śląskie spoty od jakiegoś czasu odbywają się w miarę regularnie, raz w miesiącu także nie widzę problemu w Twoim pomyśle, jak i spot w tym tygodniu w Chrzanowie możemy pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, może coś na majówkę szykujemy ?

Tylko teraz pytanie brzmi, którego dnia: 1, 3 czy może 6 ?

Jakby pogoda dopisała, to możemy pomyśleć, żeby spota zrobić tym razem w Jaworznie na Sosinie, już tam kiedyś byliśmy, no i chłopcy z Małopolski będą mieć bliżej, bo wiadomo, im nas więcej, tym weselej :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy spota jak swoje auto odpalisz :) hhee ...

O to prędzej Wigilia w maju wypadnie, niż posłuchasz mojej fury :rotfl:

 

 

A dlaczego Jaworzno ? Ikea najłatwiej dostępna. A kto ma przyjechać i tak przyjedzie z Małej :)

No bo w końcu to graniczne miasto z dwóch województw, bliżej mają chłopaki z Chrzanowa, Trzebinii, Krakowa i okolic Małopolski.

Sosina już raz przez Nas była odwiedzana i spot był bardzo udany i w sporym gronie.

 

Teraz widzę, że jakieś zainteresowanie majówką jest, chociaż nie wszyscy stali bywalcy mogą przyjechać.

Ja będę jako "organizator", tylko dokładny termin i miejsce trzeba dogadać ?

Ikea może blisko i łatwo dostępna, ale jakby pogoda dopisała, to czemu mamy się kisić na parkingu podziemnym, takie moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...