Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja to bym zmienił najpierw kable RCA , no chyba że masz jakieś "normalne" to nie i potem podpiął inny wzmacniacz do tych tweeterów, bo jak do tej pory to grają jakby coś je odfiltrowało z góry pasma(mam taki kabelek RCA który działa jak LPF ;) ) i może przez to ta wyższa średnica jest taka ... wkurzająca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki kabelek RCA który działa jak LPF

 

Ciekawe :hyhy:

 

i może przez to ta wyższa średnica jest taka ... wkurzająca ;)

 

Delikatnie to ujales :)

 

Z takim działaniem wszystko będzie u Ciebie szybko lecieć :)

 

Ewentualnie wlasnie jak Powalka pisal zmienie wzmacniacz na gwizdki na cos co "forum twierdzi, ze ociepla gwizdki" :D jak to nie pomoze, to po prostu nie sa gwizdki dla mnie :) Nie miales tak nigdy, ze wsadziles cos nowego do auta i od razu stwierdziles, ze kupa ? Ja mialem takie pierwsze wrazenie po wsadzeniu Focali i jak widac po tygodniu to wrazenie nie mija :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź inny , niekoniecznie "ciepły" wzmacniacz ...dla próby tylko .

 

 

PS: co do tego że po chwili już wiemy że dany klocek zaliczy allegro , to miałem 4 takie przypadki clark 56cośtam , 778 , soundstream p204 i alpine 3566 ...po 10 min już w głowie układałem tekst na aukcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to może w Częstochowie w zasadzie z miejscem nie ma problemu 2 zadaszone parkingi " GALERIA JURAJSKA " plenerów od jasnej ciasnej " OLSZTYN , skałki jurajskie" puste parkingi blisko monopolka .tor kartingowy/Driftingowy:). hotele tanie jak baszcz. kilQ z częstochowy i okolic Forumiarzy jest- super było by zobaczyć HI-end 'owe produkcje.

zawsze można się czegoś nowego nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...