Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też wpadne chyba, moge Ci pożyczyć Phase do odsłuchu, bo już swoje nabyłem, przy okazji bym je sprawdził hehe :)

 

Ewentualnie w drzwiach mam coś takiego:

http://1.bp.blogspot.com/_y2Yifl1vjns/SxiCadTNnKI/AAAAAAAADlg/qsQRiohOqfQ/s1600-h/IMG_5649_small.JPG

 

Ale mogę wyjąć tylko z jednej strony, bo z drugiej bym miał masakre żeby włożyć z powrotem, a chcę zimę przeczekać z tymi głośnikami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je jeszcze z poprzedniego auta i powiem szczerze, że bardziej przypadły mi do gustu niż woofer z Moreli Dotechów, które miałem wcześniej.. szkoda tylko że to wersja 8 Ohm, ogólnie kupiłem je z ciekawości żeby sprawdzić za 100zł i zostały :D

 

Wlasnie takie akcie lubie :hurra: Sam ich z checia poslucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego źle że 8 łomów ?

 

Bo potrzebują mocniejszego wzmacniacza, napędzam je Zapco Z-150 i czuje, że mogą dużo więcej gdybym dał coś mocniejszego, ale zaś nie chcę pozbywać się Zapco

..

Wlasnie takie akcie lubie :hurra: Sam ich z checia poslucham :)

 

CFSy jeszcze lepiej wyrwałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CFSy jeszcze lepiej wyrwałem :D

 

Biere je :P

 

ache nie chcesz phd ?:D

 

Biere je tez :P

 

Morfi ma dego ST

 

Biere tez :P

 

Tak na powaznie, nie wiem czy jakikolwiek piec dla wooferow bedzie zainstalowany.. Samo wsadzenie woofera to jest 5 minet / drzwi.. Jak bedzie naped, to cos na pewno wsadzimy :D Juz widze te odmrozenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiezcie wszystko co macie :) Jak sie uda to zamontuje Kurczakowego Kickera pod fotel i bedzie mozna cos posluchac :D Za niedlugo bede kur.a jezdzil wylacznie z pozyczonym sprzetem :rotfl: Tych RFA jestem MEGA ciekawy ! PHD tak samo szukalem i CFSow tez bym pod innym piecem posluchal :D Morfi zobaczymy co przywieziesz i za ile :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...