Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U Was jak zwykle ;)

 

 

No Daniel, wiesz jak jest :D

 

Śląska służba zdrowia zatrzymała mnie przed przybyciem pod Ikeę ... chłopaki fona nie odbierałem ze zdenerwowania .. dodam iż wyjazd na "Sosnowiec" również stoi pod znakiem zapytania :(

Coś poważnego? ;/

 

Dzięki za spota, mała pogawędka była i posłuchałem sobie Tomkowej Astry w nowym setupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bartek wspomniał byłem we Władku ostatnio, mini "spocik" z Bartkiem, a nawet dwa udało się zorganizować, miejscówka pod Piknik wybadana, jako przedstawiciel moderacji zatwierdzam :)

 

Przy okazji, pamiętacie? :)

 

http://img407.imageshack.us/img407/10/p1020470s.jpg

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrób te trójkąciki na gotowo, i dopiero później trzeba to jakoś ogarnąć bo daleka droga jeszcze do finiszu :)

 

I może lepiej byłoby zdjąć tapicerki i zobaczyć jak wtedy będą grały fejsy bo spod tych tapicerek to kupa straszna jest :P dodatkowo mastah22 wczoraj na czacie pisał że one grają dołem dość mocno a tego u Ciebie w ogóle nie było... może coś z montażem nie halo? bo chyba fazy nie dupnąłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjętych boczkach się bawiłem z tym dzisiaj, drzwi będą poprawione (ale na pewno nie w pierwszej kolejności, także nie wiem kiedy :P ), bo były zrobione trochę byle jak po zakupie auta - wewnątrz jest STP tylko za głośnikiem, a na pozostałej częsci dekarka :mur1: a mata na otworach nie jest usztywniona niczym (wtedy jeszcze nie mówiło się tyle o tym na forum albo byłem nie tam gdzie trzeba :D ), chociaż wydaje się, że nic jej nie rusza podczas grania czy walenia w nią..

W sumie to nad tym też już myślałem od pewnego czasu, ale chciałem najpierw górą się zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Spot chętnie (urlop mam) ale Chudowa nie polecam. Ludzi w diabły , parking płatny i to na łące (po deszczu to wyzwanie wyjechać czystym autem), atrakcje mizerne , żarcie podłe , a że ludzi dużo to kolejki do wszystkiego ...ze swej strony się dziwię co ludzi tam ściąga, bo na pewno nie atrakcje ;) Ten niby duży ekran, to ma max 3m przekątnej i pełno pijaczków ;) Jestem tam co tydzień na czwartkowych zlotach motocyklowych lecz w weekend nikt mnie już tam nie wyciągnie (mam 5km).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...