Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam w sumie wsio jedno, może być w Kce Ikea czy np. Kce Rybaczówka, możemy też pomyśleć o Sosinie w Jaworznie, już kiedyś o tym wspominałem, może być też ten Chudów, no w ostateczności możemy zrobić wbitkę na posesję w Borowej Wsi i będzie gitara :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

posesję w Borowej Wsi i będzie gitara

 

Wrogowi nie życzę jazdy po "mojej ulicy" ! Od 4 miesięcy kanalizację robią , codziennie zmieniają stronę dojazdu do mojej chaty , droga wygląda jak za średniowiecza (kamienie i piasek) , zawias w moi busie wydaje niepokojące stuki ale nie mogę tego naprawiać do puki mie skończą .....w Tigrze amor tylni wszedł do bagażnika ... codziennie na objazdy tracę 5km i 10 min ...sołtys i radny już nie odbierają ode mnie fona , bo wiedzą że ja tylko krzyczę i wyzywam od darmozjadow ! :)

 

Co do spota , to ja mam urlop i dostosuję się nawet w tygodniu ...byle w cieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba mówi o Rajculi (taki słomiany dach ) ale obawiam się że tam będziemy niewygodnymi osobnikami, no i miejsc wolnych na ogół mało ;) Natomiast jeśli by przejechać 4km w stronę Mikołowa , to jest motel Sjesta . Parking duży i nawet można w cieniu stanąć .

Dobrą miejscówką jest też zjazd z A4 (zjazd Chudów/ Zabrze) . Jadąc w stronę Zabrza po zjeździe z A4 po 300m (tuż przed Kończycami) jest taka ślepa uliczka , bez dużego ruchu , cicho ,nikt nie goni i nie patrzy krzywym okiem , no i chyba też wszyscy w miarę tyle samo tam mają .

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adąc w stronę Zabrza po zjeździe z A4 po 300m (tuż przed Kończycami) jest taka ślepa uliczka , bez dużego ruchu , cicho ,nikt nie goni i nie patrzy krzywym okiem

 

No i "jagodzianki" nie stoją, nie to co parking w lesie koncek bliżej ciebie :wink: Mi tam pasi bo daleko nie mam.

 

Myślę że w taką pogodę też fajnie by było na Rybaczówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie ogłaszamy że w sobotę 07. 07 robimy spota w Rybaczówce w Katowicach . Jest cień , jest miejsce , nie przeganiają , jest nawet gdzie posiedzieć i wypić kawę . Godzina jak tam wam pasuje? Myślę że w południe to nie ma sensu , bo może być skwar ale już o 16 będzie można czym chłodniejszym pooddychać ;)

 

Szymon , ludzie na urlopach łączcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede we Wrocku na Queeeeen + ten pedalinio, zobaczymy co pokażą dziadki z dzieciakiem o skrzywionej orientacji seksualnej (z reszta Fredek nie byl gorsszy, baaa on sie wzbil ponadprzecietnosc bo dymal wszystko co na drzewo nie uciekalo) ok koniec offtop, mnie nie ma, ale mysle ze wkrotce bedzie u mnie interesujaco;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz od IKEI w stronę Bielska, mijasz górą A4 , potem masz zjazd w prawo w dól na tzw. "trzy górki" , a Ty śmigasz 200m jeszcze prosto na Bielsko i masz przystanek po prawej ....zaraz (max 50m) za przystankiem droga szutrowa w prawo w las i jesteś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...