Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Sława88 nas wypuścił i poszedł na piwo pewnie :)

wybaczcie Panowie, ale w 100 % byłem przekonany o sobocie - nie środzie. Nie wiem co miałem i ile we krwi jak czytałem ten wpis o terminie i tak byłem pewny , że obserwowałem temat, co się dzieje w nim, a do daty już nie wracałem będąc jej pewny. W dniu spotkania kolega Aeron pisał mi nawet sms z ulicą, a ja mu odpisałem, że będę terminowo z myślą o sobocie. Godzina sms była 18.20 :rotfl:

Przepraszam za niedopatrzenie a jeśli komuś pasuje (tak coś słyszałem ) to jestem i w sobotę i w niedzielę otwarty bez żadnych malin itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie Panowie, ale w 100 % byłem przekonany o sobocie - nie środzie. Nie wiem co miałem i ile we krwi jak czytałem ten wpis o terminie i tak byłem pewny , że obserwowałem temat, co się dzieje w nim, a do daty już nie wracałem będąc jej pewny. W dniu spotkania kolega Aeron pisał mi nawet sms z ulicą, a ja mu odpisałem, że będę terminowo z myślą o sobocie. Godzina sms była 18.20 :rotfl:

 

Przepraszam za niedopatrzenie a jeśli komuś pasuje (tak coś słyszałem ) to jestem i w sobotę i w niedzielę otwarty bez żadnych malin itp :wink:

 

To jak chłopaki , zimniej nie będzie , najwyżej sobie namioty postawcie , to każdy przejezdny wpadnie kiedy będzie mu pasowało :)

Spoko, sobota jest jutro , to zdążą jeszcze 3-4 spoty zrobić  :wink2: .

 

Mnie tam nie było , ale chłopaki jechali na spota w środku tygodnia , rezygnując z kawałka prywatnego życia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To jak chłopaki , zimniej nie będzie , najwyżej sobie namioty postawcie , to każdy przejezdny wpadnie kiedy będzie mu pasowało :)

Spoko, sobota jest jutro , to zdążą jeszcze 3-4 spoty zrobić :wink2: .



Mnie tam nie było , ale chłopaki jechali na spota w środku tygodnia , rezygnując z kawałka prywatnego życia .
Hmmmm a zapewnia Pan namiot :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę Mentor organizuje spota :P:P

 

No tak , zupki regeneracyjnej tez mam nagotować :)

 

Pytanie w jakich latach były te zimy :)

 

Srednio co dwa lata , zazwyczaj jak kolej stanie , czy pozrywa linie energetyczne :wink:

Czasami bywało śnieżnie lub mroźnie , ale to nie zawsze miało istotne znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kawa , herbata są dość bezpieczne w moim wykonaniu.

 

No,no tego co wytłuszczone, to mimo wielu odwiedzin nie zaznałem, co innego ta lepsza połowa z Zimnej Wody i kawusia się trafi, i  szklaneczka chłodnego soku dla wędrowca... :D:)


 

 


Chyba nie będzie Pan taki i chłopaka ugości

 

Spokojnie, nigdy mnie spragnionego do domu nie puścili, więc co do Śląskiej gościnności nie mam żadnych zastrzeżeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No,no tego co wytłuszczone, to mimo wielu odwiedzin nie zaznałem, co innego ta lepsza połowa z Zimnej Wody i kawusia się trafi, i szklaneczka chłodnego soku dla wędrowca... :D:)

 

Czego jak czego , ale tego zazwyczaj u mnie nie brakuje , czasami o mleku czy cytrynie zapomnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...