Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dawno mnie nie było to też podskoczę. Panowie taka sprawa, chciałbym wystartować w zawodach easca w sosnowcu Sosnowiec, 17-18.05.2014r. SQL w kategorii MINI (nadal liczę kwotę by się zmieścić) lub jak nie dam rady to w FUNI. Jest szansa byście ocenili brzmienie na spocie? Srebrny mondek kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również dziekuję wam za przybycie.Obsada słaba ale za to widać pojawiają się nowe osoby co cieszy.

Ufik bardzo fajne granie Aliante robi fajną robotę.

Kolega z Clio -ciągle zapominam imienia,widać ma chęci i pomysł,wykonanie słupków Audio Arty na pokładzie-powinno być bardzo dobre granie bo wykończenie dla oka po tym co widziałem wcześniej będzie na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darflex wrzucę perkę na jakiś serwer bo na maila nie przejdzie

Ok dzięki.

 

A gdzie fotki?

Jednego zmusiłem żeby się pochylił nad Clio w swej dobroci.

Po zdjęciu jak widać ponoć jakaś niewidzialna siła prowadziła mu dłoń w kierunku baterii co by nie pomylił biegunów.

Niektórzy słyszeli jak tą baterią na R6a zagrał jakiś utwór,używał dwóch baterii 1.5 i 9V  :przestraszony:

post-6314-0-28689400-1398670427_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Napisano minutę temu

'ufik', dnia 27 Kwie 2014 - 23:17, napisał:

Darflex wrzucę perkę na jakiś serwer bo na maila nie przejdzie

Ok dzięki.

'Xris', dnia 27 Kwie 2014 - 23:03, napisał:



A gdzie fotki?

Jednego zmusiłem żeby się pochylił nad Clio w swej dobroci.

Po zdjęciu jak widać ponoć jakaś niewidzialna siła prowadziła mu dłoń w kierunku baterii co by nie pomylił biegunów.

Niektórzy słyszeli jak tą baterią na R6a zagrał jakiś utwór,używał dwóch baterii 1.5 i 9V :przestraszony:

 

Hahah ty powinieneś powieści pisać........ sorry bajki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy słyszeli jak tą baterią na R6a zagrał jakiś utwór,używał dwóch baterii 1.5 i 9V :przestraszony:

 

Można i więcej tylko raczej na sterowaniu wzmacniacza :)

 

 

Hej. Dawno mnie nie było to też podskoczę. Panowie taka sprawa, chciałbym wystartować w zawodach easca w sosnowcu Sosnowiec, 17-18.05.2014r. SQL w kategorii MINI (nadal liczę kwotę by się zmieścić) lub jak nie dam rady to w FUNI. Jest szansa byście ocenili brzmienie na spocie? Srebrny mondek kombi.

 

Może będę mógł pomóc w miarę swoich skromnych możliwości , ale wartość sprzętu lepiej oblicz sobie sam i nie pytaj dlaczego :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...