Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co Zabrze  fanem Zabrza jesteś że tak napisałeś czy że teraz przejazdem jesteś.

 

?

 

 

 

Ja będę ale na umowioną 18:00. Morfi, Ufik, Wy będziecie na tych 3 Stawach?

Mogę podjechać na 17/18 na Europe Centralna. nawet lepiej nam będzie Plejade ale  3 Stawy dzisiaj odpadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Domyślam się że ten ZŁY to Jarek, niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie ten Zły stacjonuje bo wiem tyle że na którejś z Orlenowskich stacji.

Spokojnie :wink: padały różne propozycje to i ja podałem jedną :P byłaby "rodzinna" atmosfera u Jarka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałowi Mw91 cos wypadło i go nie będzie, wiec spot raczej odwołany z racji braku chetnych. Ciężko coś ze spotami ostatnio, osoby ustalające spoty coś szybko odpadają.

  blazejk PW bo mam czas i moge sie spotkać i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki tak żeście zakręcili to wszystko, że nie wiedziałem, gdzie mam jechać. W końcu zostałem w domu.

 

Panowie, chcecie spota, to konkretnie piszcie, miejsce, godzina, a nie, europa, 3 stawy, plejada, m1 może ikea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Tylko te zmiany były po to żeby nie trzeba było jeździć niepotrzebnie. Swoja drogą trochę późno było zapytanie o Spota.

 

Dlatego też proponuje:

Spot Europa Centralna 7.06 godzina 16:00

LISTA:

1. Michał - MW91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec 14 ego panowie jakis konkret spot moglby byc czasu duzo zeby sie okreslic i zapisac,miejsce proponujcie,ja bym obstawial za okolice ikei ale wiadomo jedni tu a drudzy tu,kazdy chce jak najblizej.wiec jest czas mozna planowac,mysle ze do konca tego tygodnia mozna sie okreslic z miejscem a pozniej juz tylko sie okreslic kto bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by zorganizować równocześnie dwa spoty :)?

Ja jadę w niedzielę 8 czerwca na 9:00 na spot Renault Laguna, o 10:00 idziemy na kawę do Ikea :)

Myślę że tydzień czasu też powinien wystarczyć aby zorganizować chętnych.


Oczywiście chodziło mi o Ikea Katowice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec 14 ego panowie jakis konkret spot moglby byc czasu duzo zeby sie okreslic i zapisac,miejsce proponujcie,ja bym obstawial za okolice ikei ale wiadomo jedni tu a drudzy tu,kazdy chce jak najblizej.wiec jest czas mozna planowac,mysle ze do konca tego tygodnia mozna sie okreslic z miejscem a pozniej juz tylko sie okreslic kto bedzie.

wiec jak bedzie organizujemy cos wiekszego???14 ty ,15 ty ??? Kto chetny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...