Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok to ja się wypowiem :)  nie jestem jeszcze za bardzo doświadczony, słyszałem parę autek, powiem jakie autka słyszałem, bo jeszcze za bardzo nie wiem, które jest kogo i kto jest kto, to tak, czerwony sej bod względem basu zrobił swoje :) , ciemne audio dźwięk piękny ładny czysty, mastah wszystko ok tylko szkoda , że ta prawa strona gra z kopa :rotfl: , co do BMW e46, to nie słyszałem go ale ten litrarz, tzn te aż pół litra :wink: było swietne i tak góma czy co to było, była mega, Citroen kolegi co mu tak równo silnik chodził, jak kompresor sie włączał :hyhy: to tez mu ładnie grało, i srebrny ford tez był dobry, reszty nie za bardzo pamietam, a drugiej reszty nie słyszałem, a co do tych aut co wymieniłe, to nie zebym sie nabijał, ale po tym każdy będzie wiedział o jakim aucie mówie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ze Ślunzoka coś wycisnąć to trzeba by go cytrynówką z flanki potraktować... :D

Za dnia , co by nie było , ze tak jak napisano wyżej :wink2: .

Słuchałem krótko trzech samochodów ,  kontrolnie bo ich profil raczej byl mi znany .

1 Autko Szymona , tak jak pisali przedmówcy , stabilny wysoki poziom , wprawdzie po raz pierwszy zawitał w Skodzie sub , to jeszcze chwilka  zejdzie zanim w pełni dogada się z resztą  systemu. Mnie bardziej pasowało ze ściszonym subem.

2. Granatowe Audi Piotrka , bardzo fajny ciepło brzmiący system , jakieś drobne uwagi , gdybym miał gdzieś sobie  pogrymasić , to chyba zimą zeszłego roku dźwięk był odrobinę bardziej "otwarty" .  W sumie w moim subiektywnym odczuciu najbardziej dopracowany system tego dnia .

3.Audi Xrisa , wreszcie ożyły drzwi , wprawdzie bardziej w aspekcie wypełnienia i barwy niż dynamiki , ale zauważalny krok do przodu .

 

Były jeszcze trzy samochody gdzie proszono mnie o opinie , ale bardziej dotyczyło to systemów będących w trakcie ich realizacji , zatem siłą rzeczy z większą ilością uwag i wskazówek . Bardzo ładna zabudowa i dobrze zapowiadający się system w Passacie u Marcina jak dobrze zapamiętałem  imię.

 

 

Jak tam zielenina, trzymała formę? Naka dał w dzień posłuchać? (żarcik :rolleyes: )

Drobne korekty sceny , w sumie przy braku bezpośredniego porównania , powinno być zbliżone do tego co było latem.

Posłuchał każdy kto chciał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Nakamichi za rzeczowe i bardziej rozwinięte odczucia z odsłuchów. Nie wszędzie można być osobiście (z rożnych powodów), więc miło się dowiedzieć co tam u kogo się zmieniło przez pół roku.

 

ps. A czy ktoś ma zdjęcia tego wspomnianego Passata i jego zabudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Nakamichi za rzeczowe i bardziej rozwinięte odczucia z odsłuchów. Nie wszędzie można być osobiście (z rożnych powodów), więc miło się dowiedzieć co tam u kogo się zmieniło przez pół roku.

 

 

 

Tu mam ten luz, że nie ma żadnych wytycznych w jaki sposób weryfikować system , zatem pełny subiektywizm :) .

A uwaga ogólna , to większość systemów preferowała " ciemny " lub może właściwszym określeniem będzie cieplejszy rodzaj brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A uwaga ogólna , to większość systemów preferowała " ciemny " lub może właściwszym określeniem będzie cieplejszy rodzaj brzmienia.

 

Widocznie mało fanów rock&rolla we krwi. :)

Hmm... to aż się boję zaprezentować system na jasno grającym PG... :wstyd:  Nie modny będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Były jeszcze trzy samochody gdzie proszono mnie o opinie , ale bardziej dotyczyło to systemów będących w trakcie ich realizacji , zatem siłą rzeczy z większą ilością uwag i wskazówek

ja również dziękuję za opinię o systemie. Po przestawieniu balansu w prawo wszystko przesunęło się na środek :) i jak mówiłem, spróbuję dodać jeszcze xes-a S2 jako super tweeter, zobaczymy, co z tego wyjdzie ;) Muszę jeszcze zrobić pomiar i wyeliminować tę częstotliwość, która się tak wybija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bardzo ładna zabudowa i dobrze zapowiadający się system w Passacie u Marcina jak dobrze zapamiętałem  imię.
Nie wiem czy na zlocie był inny passat bo nie zauwazyłem w tłumie aut,ale ten co mam ja ma to o czym mowa i jeśli o mnie chodzi to Darek jestem i bardzo dziękuję za dobre słowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie i Panie za spota, było super. Dla przypomnienia ja byłem BMW e46 coupe.

 

System który zawrócił mi w głowie i do którego będę dążył jest to granie Piotrka z (Audi A6 C5). Dla mnie był on idealny, słuchałem wielu furek, aczkolwiek ten wstrzelił się w moje preferencje.

 

Jeden problem jak dla mnie nie stałego bywalca, to to, że w ogóle nie znałem Was i do teraz wiem jakie nicki ma jedynie kilku z Was.

Zapamiętałem: Piotrka, Xrisa, Szymona, Morfiego, Marcin-Real, Balancer, Pan Mentora.

Dla mnie idealną opcją było by jak by każdy miał plakietke z nickiem czy coś, aczkolwiek jeśli spotykacie się w raczej swoim gronie to pewnie się to nie przyjmie.

 

Szkoda, że wielu z was tutaj piszących nadal nie będę mógł zidentyfikować z twarzami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...