Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Do sandomierza blisko mam, 70km kto tam ma mastersy?;) oraz kto wbija na spota 11.11?;) ciekaw jestem co tam u was będę mógł posłuchać.

 

Odnośnie kapiszonkow to mam je w komorach ale występuje z nimi problem. Komory prawdopodobnie są do dupy, bo glosnik pierdzi przy zejściu wydaje mi sie ze jest to spowodowane ze glosnik ma za mało powietrza, dokładnie takie coś jak bym zatkał dziurę w magnesie palcem to tez tak pierdzi. Próbowałem wełny, skory nawet gms xorb i dalej lipa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spróbuj wełny monacora http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/Welna-owcza-Monacor-MDM-3/144  , też kombinowałem z jej zastępstwem ale dopiero ona poprawiła kick ...hmm co prawda buczenie zostało ale to raczej takie specyficzne autko miałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wełny monacora http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/Welna-owcza-Monacor-MDM-3/144 , też kombinowałem z jej zastępstwem ale dopiero ona poprawiła kick ...hmm co prawda buczenie zostało ale to raczej takie specyficzne autko miałem ;)

Mam 3 paki tej wełny i testowalem wiele godzin rożnych opcji z wełna i bez. I rożnych czarów. U mnie problem chyba polega na tym, że jest zbyt mała dziura w środku komory od części w której mocowanie jest glosnik do dalszej przestrzeni i dlatego mi pierdzi ;( próbowałem nawet dodatkowo dwa dystanse dać, bo myślałem, że problem tkwi w tym, że glosnik jest zbyt blisko ścianki ale to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem z okolic tychów i mam problem z dobraniem suba pod Carpower 1/1000D, całe życie jarałem sie kickerem L7-12 i czytałem że to dobry przetwornik do robienia ciśnienia. Ma ktoś może w okolicy taki głośnik ?? albo inny o podobnej mocy? chciałbym poczuć jak to chodzi bo sam nie wiem co kupić pod tego monobloka, chętnie odsłuchał bym jakieś normalne 12, jeżeli nie bede przeszkadzał to podjade na spota. narazie mam morele t6 pod carpower 4/400 z subem SW.STX.10.2.400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem spotkania jest posluchanie innych aut i wymiana doświadczeń a nie naje*ka na parkingu pod supermarketem.

 

Ale co kto lubi... Szkoda tylko że z corocznego spotkania na poziomie robi się libacje... Zobacz że przyjadą ludzie z dość odległych miejsc, a Tobie tylko jedno w głowie. Szymon do tablicy, polek im po jednym drinie, niech idą spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...