Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Pewnie masz każdą minutę rozpisaną....
Życzę również powodzenia i gratuluję wygranej

Moze kazda minute to nie, ale pracuje do 18-stej, jutro po robocie dentysta, a i miejscowki nie mam za bardzo na grzebanie, mam jedna, ale tam tez tylko do 18-stej moglbym grzebac. Chyba zeby wziac sobie z dzien wolnego, ale to ciezko w tej firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienialem, setup sprzetowy jak na pikniku, tylko troche inne ustawienia.

Nake zapinalem, ale za cholere suba nie moglem dokleic (roznica czulosci wejsciowej na piecach), teraz juz wiem, ze to nie tylko to, musze mniejsza budke zrobic na dynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.toribass.se/TrailBlazer/2015/systemskiss2015_komplett.jpg


 

 


marzenie i to od razu 3x

Czy marzenie, to nie wiem, ale ja bym nie chcial takich 3 sztuk wozic w bagazniku :D

W moim kombi by zapelnily caly bagaznik. (nie wspomianajc juz o dodatkowych kilogramach)

 

Pomiar pojedynczych kanalow :)

http://amp-performance.de/937-Sony-XM-2000R.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy marzenie, to nie wiem, ale ja bym nie chcial takich 3 sztuk wozic w bagazniku
W moim kombi by zapelnily caly bagaznik. (nie wspomianajc juz o dodatkowych kilogramach)
 
piecyk znam bardzo dobrze, chyba jeden z większych wzmacniaczy CA jakie powstały. Czytałem kiedyś temat o Lupo z Norwegii i tam się mieścił jeden taki zamiast tylnej kanapy. Reszta sprzętu tego gościa też niczego sobie, jedynie ten pdx jakoś marnie wygląda  :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jaki to czlowiek glupi...

 

Juz roznych opcji probowalem: czasowki, ciecia, poziomy, faza tw itp, a nigdy mi nie przyszlo do banki zeby odwrocic faze wf, a po co? Co za roznica czy tw czy wf odwroce.

 

No i dzisiaj wylaczylem sobie suba i zaczalem znow grzebac w procku, wiadomo, jakies tam zmiany na lepsze czy gorsze slyszalne.

Az w koncu odwrocilem faze wf na procku, no i to byl strzal w dyszke.

 

W koncu scena sie oddalila, nie ma sciagania w dol lewej strony jak na zawodach, duzo wyrazniejsze skupienia, gleboko, wokale zrobily sie tak wyrazne ze szok.

 

Takze do konca tygodnia tylko zostalo zrobienie maskownic, ogarniecie kabelkomanii, no i zmniejszenie skrzynki dla subbasu.

Na finaly trzeba pojechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tam jakies foto zapodam, dopiero wrocilem do domu, jeszcze sobie zmodyfikowalem troche traske i wpadlem do Megapixelusa na kolacje :)

A tak przy okazji, to dzisiaj juz po zawodach matrixa 10.1 wrzucilem, no i chyba u mnie zostanie na dluzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...