Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

Moge tylko powiedziec, jakie roznice przy montazu w desce, nie porownywalem jeszcze na slupkach.

HATy maja wiecej najwyzszej gorki, nieco mnie zaskoczyly, bo spodziewalem sie ze beda ostrzejsze od moreli, ale nic podobnego, sa rownie lagodne, szczegolowe i niemeczace.

 

Zrobie porownanie na slupkach to napisze cos wiecej. Tak naprawde jeszcze nie wiem, ktore zostana na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i w koncu zmienilem wzmacniacze na DLS RA 40 i RA 10.

Co moge napisac?

A no ze powinienem zrobic to juz zaraz po zakupie :)

 

 

 


kawał dobrego grania

 

I tu sie z Toba zgadzam. Szczerze mowiac, to koparka mi opadla jak system nabral zycia, powietrza i przestrzeni.

A 300 watowy RA 10 robi z matrixem 10.1 co chce. 

 

Z moim nakamichi PA 304 cos musi byc nie tak, bo nie jest to subtelna roznica, RA 40 zjadl go w calym pasmie, od stop do glow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Aktualizacja bedzie po grubszych zmianach w systemie :)

Troche moze i zaniedbalem temat, ale nadrobie ;)

 

Z dotychczasowych zmian, to tylko sub zmieniony z matrixa na morela ultimo 10, no i sporo udalo sie osiagnac dostrojeniem calego systemu.

Szczerze, to jeszcze nigdy nie bylem tak zadowolony z grania w volvo jak w ciagu ostatniego miesiaca.

 

W planach przejscie z 21mm2 na 50mm2 na zasilaniu, zmiana jednostki i bardzo prawdopodobne ze dojdzie trzecia droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony, ale chyba trochę znudzony ;-) Znowu się zacznie :-)

Znudzony nie, dopiero od niedawna to zaczelo grac :) A sprzety zgromadzilem juz przedtem.

Nie wiem nawet czy na poczatek sezonu nie wystartowac z obecnym setupem i po pierwszych ocenach sie zobaczy czy warto jeszcze kombinowac czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zeby nie było, ze nic sie nie dzieje :)
Ostatnio infinity beta w modzie, wiec zabrałem sie za robienie skrzynki dla mojej fifteen :)

post-10527-0-08558600-1492257566_thumb.jpg

 

Narazie pocialem elementy, skladam w poniedzialek.

Glosnik jest spory, wiec musialem zrobic obie scianki pochyle zeby skrzynka schowala sie za oparciem kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienia oczywiscie beda, material to fornirowany MDF 18mm, front bedzie podwojny :)

Mozliwe, ze wykleje jeszcze wewnatrz pare kawalkow plyty, bo objetosc wyszla dosc spora (66 litrow) wg manuala flat responce to 45 litrow, a ta ktora mi wyszla to extended response.

Myslalem tez aby boczne scianki wpuscic nieco do srodka aby zmniejszyc objetosc, a i wygodniej bedzie to pudlo z samochodu wyciagac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...