Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogolnie, to bylem zrezygnowany, bo nie moglem suba ogarnac do samego dnia zawodow, okazalo sie ze ze straszne podbicie bylo w okolicach 30Hz i w ostatniej chwili zdjalem to na parametryku.

 

Jednak musze sie poddac z tym subem, tak jak powiedzial mi jeden z zawodnikow (zwyciezca w klasie expert) ze to naprawde bardzo fajne woofery (mw182) ale zeby robic za suby to troszke im brakuje.

Sam mial najpierw jednego nad nogami pasazera, potem dodal 4 sztuki w 100 litrach w bagazniku, az w koncu tez sie poddal.

Mam zamiar wykorzystac je w jakims domowym projekcie.

 

A tymczasem wrzucilem Matrixa 10.1 na wygrzewanie i jak narazie robi robote, nawet przypasowal do malych dynieczek w drzwiach.

 

Do samego konca walczylem tez z frontem, za wysokosc sceny dostalem 14 na 15 pkt, wiec calkiem spoko jak na moje umiejscowienie tweeterow, ale przy okazji namotalem cos z pozycjami i jednemu z sedziow srodek uciekl troche na lewo, wiec 0 punktow za srodek wpisal, skupienia 25 na 25 pkt.

 

Z tym srodkiem u mnie to naprawde delikatna sprawa, wystarczy glowe przesunac o 5-10cm i juz ucieka, mysle ze to przez te tw w desce tak jest, wiec slupki napewno beda grzebane.

 

Z glebokoscia tez nieco sie poprawilo w stosunku do eliminacji w Sztokholmie, ale to jeszcze nie to co bym chcial, dosc slabo na basie subbasie, ale o tym pisalem wyzej.

 

Jeszcze raz wszystkim dzieki za gratki i na nastepny sezon sprobuje sil w "Advanced unlimited"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temacik pajeczyna zarasta, wiec maly upgrade :)

Mialem w planie slupki, ale jednak zaczalem od przebudowy bagaznika.

Nowy sub nijak nie pasowal do tej smiesznej nadbudowki jaka mialem pod starym.

post-10527-0-64509300-1445549957_thumb.jpg

post-10527-0-34142400-1445549996_thumb.jpg

post-10527-0-50168500-1445550012_thumb.jpg

post-10527-0-94319700-1445550027_thumb.jpg

post-10527-0-50146000-1445550042_thumb.jpg

 

Kabelki jeszcze trzeba bedzie poogarniac, ale juz i tak duzo lepiej jest niz przed zabiegiem.

 

Odrazu sie luzniej zrobilo :)

 

post-10527-0-73061900-1445550142_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciut nie po mojemu ten rozdzielacz plusa. Ja odsunąłbym może trochę w prawo tego większego SS i zrobił trochę więcej miejsca dla tego rozdzielacza. Ktoś Ci, nie daj Boże, wjedzie w bagażnik i może być lipa. Nie weszłoby tam coś piętrowo? Może procesor nad piec?

A tak poza tym, czekam na TW w słupku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tomo, na miejscu 404 niedługo pewno będzie sporo mniejszy naka pa-304.

Co do piętrowego ułożenia, to dałoby radę, ale musiałbym płytę opuścić na sama podłogę wnęki, nie daj Boże jakaś woda kiedyś tam by sie zebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...