Skocz do zawartości

VOLVO V70/S80 (krisman)


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To da się jeszcze kupić takowe cudeńka w sklepie ?

I to nawet w Polsce, w chrzescijanskiej cenie, ale prawdopodobnie kupilem ostatnia sztuke.

Na stronie niby jest jeszcze dostepny, ale moze po prostu jest niezaktualizowany stan magazynowy, zawsze mozna sprobowac.

http://sklep.soundpower.pl/pl/p/INFINITY-BETA-15/753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym posłuchał takiej 15' w twoim volviaczku :P ale za prędko to się nie stanie :( ja bede w maju w pl 

Nie mniej jednak gratuluje zakupu :)

Pozdrawiam 

PS jak byś chciał posłuchać gladena 12 i pozbyć sie matrixa to daj znać :P


A jak tam hybrydy?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, narazie zastój z montowaniem i testowaniem. Dam znać co i jak.

Narazie sie zastanawiam nad skrzynka dla bety, w manualu producent podaje bardzo mała objętość dla flat responce, zaledwie 1.1 stopy szesciennej, czyli jakies 32 litry, myśle zrobic 45 brutto i ewentualnie cos dorzucać do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć to zamontowane w samochodzie.

Pewnie gdzies za miesiac to nastapi, A wrzucic to do mnie do bagaznika, to nie jakis wielki wyczyn, pewnie tylko bede musial zrobic pochylony front, zeby skrzynke zrownac z oparciem. Nie chcialbym zeby wystawala ponad kanape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

żeby tylko klapy nie wydęło ;-)

Eee, przy moim słuchaniu to raczej nie powinno, zreszta ten głośnik to nie pompka, mały skok membrany.

A właśnie chyba jednak zmiany w piecowni bedą ;)

Właśnie doleciał napęd dla bety:

post-10527-0-41093300-1450812323_thumb.jpg

 

I zastanawiam sie czy nie wziąć od tego samego faceta 4 kanałow z tej samej serii do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trzymam kciuki, miałem kiedyś u siebie RA-30 i miło wspominam ten piec. Wpinałem go pod Supremo zamiennie z DLS A1 i jakoś różnic nie wychwyciłem swoim gumowym uchem ;) kawał dobrego grania. Czekam a relacje i wrażenia po wpięciu L1PROR2 w system :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...