Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzwoni kierowca TIR-a do szefa: 
- Szefie, rozjechałem psa 
- Auto całe? 
- Całe 
- To go zakop i jedź dalej 
Zakopał, ale zaraz dzwoni: 
- Szefie zakopałem go 
- To po co znowu dzwonisz? 
- Nie wiem co z radiowozem zrobić

 

Wraca mąż pijany w trupa do domu, wchodzi do kuchni, otwiera lodówkę i mówi: 

- Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ch@j ci w dup..! 
Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. 
- Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spier... ! TRZASK! 
I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać. 

Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi: 
- O jeba..y jakoś pojechał!

 

 

Dwóch generałów - desantowiec i czołgista, przechwala się, który ma odważniejszych żołnierzy, w końcu jeden z nich mówi: 

- No dobra, to ja Ci pokażę, że u mnie, w desancie są najodważniejsze chłopaki, patrz: 
- Szeregowy! 
Podbiega jakiś koleś, salutuje i krzyczy: 
- Tak jest! 
- Widzicie ten czołg? 
- Tak jest! 
- Powstrzymajcie go własnym ciałem! 
- Po***ało Cię? Przecież by mnie ku**a zmiażdżył! 
A Generał obraca się do kumpla i mówi: 
- Niezłe co? Jaką odwagę trzeba mieć, aby tak odpowiedzieć generałowi! 


 

 

Siedzi sobie dziewczyna na ławce w parku i przeklina. 
- O k***a jego mać! 
Idzie chłopak i to słyszy i mówi do niej: 
- Słuchaj, panna jesteś i nie pasuje, żebyś przeklinała jak szewc. 
A ona: 
- Siadaj koło mnie, to ci powiem dlaczego... 
Chłopak siadł i dziewczyna powiedziała mu do ucha. 
Chłopak zaczął przeklinać: 
- Do ch**a wafla! Niech k***s pogryzie! 
Usłyszała to przechodząca obok babcia i mówi do chłopaka, żeby nie przeklinał, bo to nieładne i niekulturalnie. On na to: 
- Niech babcia usiądzie przy mnie, to powiem babci. Babcia usiadła, chłopak powiedział jej do ucha i babcia zaczęła przeklinać: 
- O w p***ę! S*****olona dola... 
Usłyszał to dziadek, który przechodził obok. Mówi do babci: 
- Wstydziłaby się babcia taki przykład młodym dawać. A ona na to, aby dziadek usiadł koło niej, to mu powie dlaczego. Dziadek usiadł, a babcia mówi: 
- Ta ławka jest świeżo malowana..

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Do zaoferowania mam kabel sieciowy zrobiony przez hobbystę/ fanatyka z Łodzi. Dostałem kabel przy zakupie wzmacniacza. Gruby przekrój, dźwięk przypomina amerykańskie sieciówki. Nisko schodzący kontrolowany bas, ciepły środek, dość detaliczna góra. Idealny do anemicznych tranzystorowych końcówek mocy bądź integry. Doda "kopa" każdemu urządzeniu. Ja używałem go do Audio Research VSi60. Brzmeniowo przebijają go kable dopiero z przedziału cenowego powyżej 2tyś. PLN

Mowa o kablu SIECIOWYM. :D

http://allegro.pl/sieciowka-diy-zblizony-do-xlo-mit-transparentaudio-i3506166745.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską.

Po chwili pyta ojca:

- Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji?

Zakłopotany ojciec odpowiada:

- No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze.

Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka.

- Co tu chłopczyku chciałeś?

- No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze!

Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi. Po godzinie Jasi wpada do domu i krzyczy:

- Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej! Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.

- I co? - pytają Jasia po chwili.

- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum golfa 4 gdzie jestem gość pyta się czy mu dobrze sprzedawca z alle... polecił wzmacniacz do zasilenia głośnika o mocy 500 R.M.S  i taki mu polecił wzmacniacz hahah padłem :::::::: 

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-logic-soundlab-dbx1004-4x125w-rms-i3465133862.html

 

Tej chinki nawet chyba nie można mostkować lol no no nieźle ludzie kit wciskają byle sprzedać masakra żal aż się kusi by gościa pojechać :D


1150907_624963317544622_1557563904_n.jpg

 

Trzeba sobie radzić   :)    :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

BumboxCarAudio :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Do zaoferowania mam kabel sieciowy zrobiony przez hobbystę/ fanatyka z Łodzi. Dostałem kabel przy zakupie wzmacniacza. Gruby przekrój, dźwięk przypomina amerykańskie sieciówki. Nisko schodzący kontrolowany bas, ciepły środek, dość detaliczna góra. Idealny do anemicznych tranzystorowych końcówek mocy bądź integry. Doda "kopa" każdemu urządzeniu. Ja używałem go do Audio Research VSi60. Brzmeniowo przebijają go kable dopiero z przedziału cenowego powyżej 2tyś. PLN

Mowa o kablu SIECIOWYM. :D

http://allegro.pl/sieciowka-diy-zblizony-do-xlo-mit-transparentaudio-i3506166745.html

Napisałem do sprzedającego:

 Czy ten przewód nie ma przypadkiem przebicia? Bo wydaje mi się, że nieźle musiał Pana prąd popieścić, żeby mieć takie odczucia jak w opisie.

 

A taką otrzymałem odpowiedź:

Rozumiem, że mam do czynienia z ekspertem, który po oględzinach zdjęć potrafi wydedukować jakie brzmienie ma kabel.

Żenada, schowaj chłopie głowę w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Do zaoferowania mam kabel sieciowy zrobiony przez hobbystę/ fanatyka z Łodzi. Dostałem kabel przy zakupie wzmacniacza. Gruby przekrój, dźwięk przypomina amerykańskie sieciówki. Nisko schodzący kontrolowany bas, ciepły środek, dość detaliczna góra. Idealny do anemicznych tranzystorowych końcówek mocy bądź integry. Doda "kopa" każdemu urządzeniu. Ja używałem go do Audio Research VSi60. Brzmeniowo przebijają go kable dopiero z przedziału cenowego powyżej 2tyś. PLN

Mowa o kablu SIECIOWYM. :D

http://allegro.pl/sieciowka-diy-zblizony-do-xlo-mit-transparentaudio-i3506166745.html

Heh, napisz do sprzedawcy, to prawdziwy guru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni o tym wiedzą.. Najlepsze jest te PKP, mają dług chyba 4mld, a ta solidarność kosztuje 34-35mln.. 

Dajmy im podwyżki, niech wzrośnie dług.. 

Już widzę jak rolnicy zatrudniają pracowników na 12miesięcy..  Domaga się tego inni - a rolnik zatrudnia na "czarno"..

3h sprzedaży - 2.5 tyś czystego zysku  :super:

Chociaż napoje i fajki - już kradli.. Ale zysk i tak jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...