Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Międzynarodowy Zjazd Feministek

Po naradzie wszystkie feministki zgodnie decydują się że od dziś nic nie będą robiły w domach i wszystkie tzw kobiece obowiązki przekażą mężom. Jednocześnie ustaliły że na nastepnym spotkaniu porozmawiają o rezultatach.

 

Po dwoch miesiącach odbywa się kolejny zlot czarownic :-)

 

Pierwsza chwali sie angielka

- Wrocilam do domu i oznajmiłam Johnowi, że od dziś to on będzie kurą domową. Pierwszy dzień nic nie widzę. Drugi dzień nic nie widzę. Trzeciego dnia John wyjął mrożoną pizze i przygotował ją na obiad.

Kolejna francuzka też radośnie opowiada

- No ja również oznajmiłam Pierrowi że od dziś to on będzie kurą domową. Pierwszy dzień nic nie widzę. Drugi dzień nic nie widzę. Trzeciego dnia Pierre zrobił pranie.

Wszystkie wpadły w zachwyt bo plan się sprawdził w 100%

Kolejna rosjanka

- Ja podobnie mówię do mijego Saszy ży teraz on bedzie sprzątać a ja oglądać TV. Pierwszy dzień nic nie widzę. Drugi dzień nic nie widzę. Trzeci dzień nic nie widzę. Czwartego dnia powoli zaczęłam widzieć na jedno oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mocnopomocni.pl/

 

Na początku wymyślamy sobie osobę (w trakcie nie możemy jej zmienić) i odpowiadamy na pytania ... kurcze nie udało mi się wyprowadzić "ich" w pole i zgadują bez pudła ! 

Rekord to 21 pytań. Nie zgadło.

24 - zgadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mocnopomocni.pl/

 

Na początku wymyślamy sobie osobę (w trakcie nie możemy jej zmienić) i odpowiadamy na pytania ... kurcze nie udało mi się wyprowadzić "ich" w pole i zgadują bez pudła ! 

 

Wybrałem jedną z moich "byłych"

Odpowiedzi róźne.. A to kochanka, a to matka, 

Ale najlepsze jest to. To kobieta, mieszka w polsce, rozmawia o gotowaniu, czy była w telewizji i inne podobne- Moja była dziewczyna - a odpowiedź padła -

Magda Gessler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...