Skocz do zawartości

Jakie Auto?


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeśli dobrze pamiętam to nie miałeś chyba m-pakietu i jakiegoś wybitnego wyposażenia, ale z chęcią poczytam co tam miałeś takiego w tej opcji :P

 

Xenon,

Łamane komfortowe fotele z el regulacją i pamięcią ustawień

Skóra Exlusive

Pakiet wykończenia wnętrza w skórze, czyli konsola centralna klamki w drzwiach itp w skórze

tel

navi

tv

Szklany Szyber

Pakiet M, czyli kiera trójramienna, ciemna antracytowa podsufitka i podłoga, zazwyczaj są takie same jak kolor siedzień

Steptronic

Parktronik przód tył

Klima

Elektryka przód tył

Roletki na szyby tył

Duzy komputer pokładowy

Shadowline, czyli zero wykończeń w chromie tylko lakierowana czerń

Zawieszenie było w wersji SP, pośrednie między komfortowym a M, ale według mnie za twarde na Nasze drogi obecnie po zmianie auto siedzi z 2-3 cm wyżej i ma większy skok amortyzatorów.

 

 No i silnik taki jak chciałem czyli rzędowa 6ka bez żadnych turbośmigieł 3 litry wolnossak 231 kucy. Zapylasz w pedał i bez cienia zadyszki na turbodziurę ciśnie na czerwone pole.

 

Do fulla, fulli brakuje w zasadzie podwójnych szyb i webasto. A no i klimatronik, bo nie wiedzieć dlaczego, ktoś kiedyś kompletując to auto zamówił sobie półautomatyczną z pokrętłem... Mnie tam to poza aspektem wizualnym nie przeszkadza.

 

Tutaj masz dokładniej po vin rozkodowane wyposażenie

 

Re: VIN - prośba o rozkodowanie

Order optionsNo. Description

216 SERVOTRONIC

227 SP/SUSPENSION W SELF-LEVELING SUSPENSION

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

363 LT/ALY WHEELS/RADIAL SPOKE 32

386 ROOF RAIL

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

417 SUNBLINDS FOR REAR SIDE WINDOWS, MECH

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

441 SMOKERS PACKAGE

456 COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE

464 SKIBAG

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

500 HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

522 XENON LIGHT

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

630 CAR TELEPHONE WITH CORDLESS RECEIVER

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

710 M LEATHER STEERING WHEEL

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

801 GERMANY VERSION

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION

980 EXCLUSIVE PACKAGE

 

Series options

No. Description

202 STEPTRONIC

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

 

Information

No. Description

220 SELF-LEVELING SUSPENSION

438 WOOD TRIM

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

473 ARMREST, FRONT

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

555 ON-BOARD COMPUTER

602 ON-BOARD MONITOR WITH TV

694 PREPARATION FOR CD CHANGER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od szybkich, mocnych,o zacieciu sportowym, za 5 stron zaczniesz rozpatrywać rodzinnego VAN'a

W pierwszym poście pisałem żeby nie było mniej niż 150 koni i diesel Hondy ma niewiele mniej a benzyna spokojnie spełnia ten warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Do dzisiaj niczym lepszym mi sie nie jezdzilo jak tym Audi :)

 

to już jest klasyk :D

piękne auto, ale raczej na piknikowe wypady i dla kolekcjonera już :(

 

 

 


Tutaj masz dokładniej po vin rozkodowane wyposażenie

 

To ta co ja ją oglądałem miała to wszystko + mpakiet zewnętrzny, webasto i klimatronic. Nie wiem tylko którą miała zawiechę, ale chyba tą najtwardszą, bo wyszła jako full m-pakiet.Czujnik deszczu + zmierzchu.

Też już nie pamiętam czy nie miała jeszcze podgrzewanej kierownicy.

530i mówisz, to ładnie dużo dałeś, myślałem że to 530d :P.

Ta o której piszę była 525d  ze steptroniciem i nie kupiłem jej ... pewnie jak by był manual to co innego.

 

 

 


W pierwszym poście pisałem żeby nie było mniej niż 150 koni i diesel Hondy ma niewiele mniej a benzyna spokojnie spełnia ten warunek.

 

Acura TL z 3.2, ostatecznie 2.4 V-tec, 2.2 CTDi fajny, ale na buta to nie licz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bo wyszła jako full m-pakiet

 

 


530i mówisz, to ładnie dużo dałeś, myślałem że to 530d :P.

Mi się nie podoba E39 ze zderzakami z M, wygląda jak tandetna nadmuchana żaba... Ale to już rzecz gustów. :)

3.0 w benzynie jest bardziej ceniona w kręgach fanów śmigiełka niż śmierdziel, rynkowo również troszkę więcej stoi niż 3,0d.. Mając śmierdziela na co dzień do roboty nie chciałem już kopciucha, więc wybór padł na jednego z ostatnich wolnossaków R6, bo obecne to już niemal każdy turbo, biturbo i są już triturbo... ciekawe jak się zacznie sypać... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mi się nie podoba E39 ze zderzakami z M, wygląda jak tandetna nadmuchana żaba... Ale to już rzecz gustów. :)

 

dokładnie :) Mi tam full m-pak się podoba :)

 

 

 


3.0 w benzynie jest bardziej ceniona w kręgach fanów śmigiełka niż śmierdziel, rynkowo również troszkę więcej stoi niż 3,0d.. Mając śmierdziela na co dzień do roboty nie chciałem już kopciucha, więc wybór padł na jednego z ostatnich wolnossaków R6

 

wszystko zależy kto ile jeździ, ja robiłem 25-30 tysi rocznie, więc z prostego rachunku wybrałem 2.0 diesla niż 2.5 benę ... do tego chciałem mieć bagażnik, a nie butlę i zapas w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym polecił seata ibizę cuprę TDI 6L z końca lat produkcji, w serii ma 160km a po chipie z 180~190 ich będzie, skrzynia 6. wygląda naprawdę ładnie. z końca produkcji jak się postarasz znajdziesz za 22~24 tys, reszta zostanie Ci na dopieszczanie i paliwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Xenon,

Łamane komfortowe fotele z el regulacją i pamięcią ustawień

Skóra Exlusive

Pakiet wykończenia wnętrza w skórze, czyli konsola centralna klamki w drzwiach itp w skórze

tel

navi

tv

Szklany Szyber

Pakiet M, czyli kiera trójramienna, ciemna antracytowa podsufitka i podłoga, zazwyczaj są takie same jak kolor siedzień

Steptronic

Parktronik przód tył

Klima

Elektryka przód tył

Roletki na szyby tył

Duzy komputer pokładowy

Shadowline, czyli zero wykończeń w chromie tylko lakierowana czerń

Zawieszenie było w wersji SP, pośrednie między komfortowym a M, ale według mnie za twarde na Nasze drogi obecnie po zmianie auto siedzi z 2-3 cm wyżej i ma większy skok amortyzatorów.

 

 No i silnik taki jak chciałem czyli rzędowa 6ka bez żadnych turbośmigieł 3 litry wolnossak 231 kucy. Zapylasz w pedał i bez cienia zadyszki na turbodziurę ciśnie na czerwone pole.

 

Do fulla, fulli brakuje w zasadzie podwójnych szyb i webasto. A no i klimatronik, bo nie wiedzieć dlaczego, ktoś kiedyś kompletując to auto zamówił sobie półautomatyczną z pokrętłem... Mnie tam to poza aspektem wizualnym nie przeszkadza.

 

Tutaj masz dokładniej po vin rozkodowane wyposażenie

 

Re: VIN - prośba o rozkodowanie

Order optionsNo. Description

216 SERVOTRONIC

227 SP/SUSPENSION W SELF-LEVELING SUSPENSION

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

363 LT/ALY WHEELS/RADIAL SPOKE 32

386 ROOF RAIL

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

417 SUNBLINDS FOR REAR SIDE WINDOWS, MECH

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

441 SMOKERS PACKAGE

456 COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE

464 SKIBAG

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

500 HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

522 XENON LIGHT

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

630 CAR TELEPHONE WITH CORDLESS RECEIVER

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

710 M LEATHER STEERING WHEEL

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

801 GERMANY VERSION

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION

980 EXCLUSIVE PACKAGE

 

Series options

No. Description

202 STEPTRONIC

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

 

Information

No. Description

220 SELF-LEVELING SUSPENSION

438 WOOD TRIM

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

473 ARMREST, FRONT

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

555 ON-BOARD COMPUTER

602 ON-BOARD MONITOR WITH TV

694 PREPARATION FOR CD CHANGER

 

 

A kierownica podgrzewana jeszcze do fulla Ci brakuje ;)

a ja bym polecił seata ibizę cuprę TDI 6L z końca lat produkcji, w serii ma 160km a po chipie z 180~190 ich będzie, skrzynia 6. wygląda naprawdę ładnie. z końca produkcji jak się postarasz znajdziesz za 22~24 tys, reszta zostanie Ci na dopieszczanie i paliwko.

 

Do dupy blacha i lakier (z reszta jak w każdym seacie), a tak to zapier...la jak szalony, ale ... mało miejsca, bo to małe auto. Do Whitestock`u jak jechałem to nie dość że ciasne to jeszcze była lekka gleba.... i po, walnięciu 600km wypadłem z samochodu, taki byłem "wytrzepany" :). Z plusów to fajne drzwi do roboty (ten sam patent co golf IV), bardzo wydajna klima. Gorzej jak zacznie się coś sypać.... dwumas, wtryski, turbina..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfę kupuje się sercem, nie rozumem ;)

Hellsin komu to mówisz? :D jeżdżę Bravoszczakiem od 7lat i jak miałbym coś kupić to alfę... 159 ale trochę zawiodła moje oczekiwania pod względem miejsca... bo jest piękna i wygląda na średnie auto ale miejsca jest tam mniej niż w bravo :>

nie mniej jednak co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cober, dnia 07 Paź 2013 - 20:16, napisał:
Vectra-Alfa tylko silniki ;)
Vectra - Saab: podłoga, zawiezenie, silniki diesla
 
TS alfy w oplu ?? chyba jakiś chochlik się tu wkradł
I o ile dobrze myślę to ten 2.0T jest też w oplu

 

Vectra ma tyle wspolnego z Alfą że silnik prawie identyczny ale w końcu fiat wynalazł technologie common rail ;) Dziwie się czytając ten temat że powoli są tu proponowane auta ktore się nie odpychają a miało być pościgowo. Nie wiem w ktorym momencie zatracil sie pomysl z 3.2 litra w 159 jezeli tak jak reszta V6 jest wykonana wedlug projektu busso to z pewnoscia dobra mocna wysokoobrotowa maszynka. A jezeli diesel w 159 to z uwagi na mase tylko 2.4 litra 200km 400Nm + program i pewnie i 3.2 przy dobrym programie mialo by problemy zeby gonic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli diesel w 159 to z uwagi na mase tylko 2.4 litra 200km 400Nm + program i pewnie i 3.2 przy dobrym programie mialo by problemy zeby gonic. 

Jest w Polsce zrobiona 1,9 JTD w budzie 156, która idzie równo lub z tego co pamiętam nieco nawet lepiej niż w tej samej wersja GTA :wink:  wiec da się, ale czy to już auto do użytkowania codziennego, wszystko kwestia podejścia. To już sam autor tematu musi wybrać, co mu sie nada i czego oczekuje. Poruszając sie pare km dziennie do pracy po miescie na niedogranym silniku, nie ma sensu moim zdaniem pchać się w diesla. Z silników benzynowych dobre były stare poczciwe R6 ze stajni BMW, nie do zajechania i tak naprawdę dosc oszczędne wbrew opiniom. Miło wspominam. :zalamany: Na marginesie, jest tego troche, ile ludzi tyle zdań, opinii gustów. Najlepiej poczytać jakieś fora stricte motoryzacyjne, każdy chwali to co ma lecz również każde auto ma swoje wady i zalety - jak to ze wszystkim w życiu bywa. Na ogległość to można dyskutować w nieskończoność i wyliczać również. Trzeba sobie upatrzeć pare modeli, wsiąść, przejechać się i samemu dokonać wyboru. Jednemu podoba sie córka, drugiemu matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jak Lukasz napisałeś chcę sobie wybrać kilka modeli aut, kilka silników, przejechać się i zobaczyć.

Rocznie robiłem około 20-25k kilometrów ale w tym roku kupiłem motocykl więc w lato nim więcej jeździł będę więc auto będzie eksploatowane mniej.

Z tego wszystkiego to chyba najbardziej kieruję się ku alfie (tak jak przed założeniem tego postu) tylko trzeba pomyśleć nad silnikiem

Zobaczcie na przykład tę Alfę na Alledrogo http://allegro.pl/alfa-romeo-159-2-4-jtd-200km-144tys-km-i3599516512.html

Wszystko na bierząco, serwis itp... Ciekawe czy tak jest i czy rzeczywiście taka igła bo kasa jak dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rocznie robiłem około 20-25k kilometrów ale w tym roku kupiłem motocykl więc w lato nim więcej jeździł będę więc auto będzie eksploatowane mniej.

Jeśli te kilometry to przewaga zakorkowanego miasta to 2,4 da odczuc po kieszeni bardziej niz 1,9 jesli chodzi głównie o spalanie, ale tez bez przesady :wink: Niektóre części również z tego co zauważyłem dwa razy droższe do 2,4, ale tu też nie popadajmy w skrajności. A może wersja uturbiona ale benzynka w budzie 159 - takie jakie chyba ma policja. Nie wiem jednak jak z awaryjnością tych jednostek. Na marginesie, nie wiem czy miałeś okazję przejechac sie ładna zadbana 159? Do alfy wsiądziesz i sie zakochasz  :wink: sam zobaczysz... na mnie zrobiła większe wrażenie estetyczne niż kosztujące dwa razy tyle E60 mojego szwagra ( jednak BMW to już nie to samo BMW co kiedyś) - mówta co chceta :wink: . Kupisz zadbane auto to niewazne czy to 1,9 czy 2,4 będzie latać. Jak to ktos powiedział największa bolączka aut używanych, są ich poprzedni właściciele.( u mnie w pracy jeden młodzian katuje na zimnym swoja astre 1,7cdti i twierdzi, że tak rozgrzewa turbine :rotfl: ). No comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko

 

Hydroklapa

 

System załaduku

 

Top-Hifi(DSP)

 

`asaże w przednich fotelach

 

Aktywny Tempomat

 

Regulacja kolumny kierownicy

 

W E39? :D

 

Aha no ale mi się przypomniało, bo Hellsin wspomniał o czujniku deszczu... jest

Elektryczna regulacja kolumny z pamięcią także jest...

Nie wiem co to jest hydroklapa, ale mam klapę domykaną i otwieraną elektrycznie. :/:)

A te top hi-fi dsp w Bmw... :rotfl:  Mówisz o tym plastikowym subwooferze w boczku i wooferach w plastikowych kickpanelach o pojemności 2 litrów... Tak, tak było, wyleciało z auta w pierwszej kolejności. :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na przykład tę Alfę na Alledrogo http://allegro.pl/alfa-romeo-159-2-4-jtd-200km-144tys-km-i3599516512.html

Wszystko na bierząco, serwis itp... Ciekawe czy tak jest i czy rzeczywiście taka igła bo kasa jak dla mnie super.

W pierwszej kolejności sprawdziłbym ile takie auto kosztuje w kraju pochodzenia, doliczył akcyzę i zastanowił się, na ile cena z aukcji jest realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 159 jtdm 150 KM, ogólnie sztywne i twardawe autko, na codzień jeżdżę 407 i jest duuża różnica. Poza tym z tyłu miejsce to kpina, jeśli masz ok 185 cm i ważysz z 90 kg to dziecko na foteliku będzie miało ciasno za Tobą, nie wyobrażam sobie jazdy z tyłu w trasie. Miejsca z tyłu tyle co w megane I coupe ;P Bagażnik za to niemały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na przykład tę Alfę na Alledrogo http://allegro.pl/al...3599516512.html

 

Wszystko na bierząco, serwis itp... Ciekawe czy tak jest i czy rzeczywiście taka igła bo kasa jak dla mnie super.

 

 

Daj na luz z tym autem... "Szwajcar" jak to czytam to mnie śmiech ogarnia. Ja szukając auta, także z lenistwa (akcyza, formalności) myślałem ,że znajdę coś sobie w PL... Masakra... Pojechałem obejrzeć auto S8 do Wawy... Szwajcar :rotfl: , zarejestrowany... Cud , miód i orzeszki... Straciłem cały dzień w pociągu IC w jedną i drugą, bo myślałem ,że autem wrócę do domu...

Drugie to 300 km w jedną i druga z kobitą (miała wracać audi) na dodatek z zoo, bo pasa nie było z kim zostawić, stracona kasa, czas i pół dnia w aucie na darmo bo...handlarz na moją prośbę ,że chcę Sklasę W140 obejrzeć pod spodem na stacji diagnostycznej, wyskoczył na mnie z pyskiem, że chyba nie przyjechałem auta kupić tylko pogrzebać palcem w tyłku i... chcę się przejechać bo nigdy nie jeżdziłem... Bez komentarza.

 

ps. Zwróć uwagę w tym ogłoszeniu od Alfy, że nie ma ani słowa o bezwypadkowości, czyli na bank była walona, pytanie jak? W Szwajcarii nie bite auta są droższe niż w PL, handlarze biorą tylko te po gongu z ubezpieczalni.

 

Aha i jeszcze jedna rada odnośnie kupowania w DE, Holandii, Francji... bierz pod uwagę tylko i wyłącznie oferty albo z dużego salonu i pod warunkiem ,że w umowie Ci wpiszą informację o przebiegu oraz bezwypadkowości auta a nie od jakiegoś brudasa turasa, lub też (najdroższa ale i najlepsza forma) od właściciela spod domu, gdzie z papierów wynika ,że miał parę lat auto w swoim ręku. W niemczech także sprzedaje się kupę aut po gongu, mieszkam na granicy to widzę, jadą lawety do lakierników w PL bo taniej, robią jak najmniejszym nakładem środków i wracają z powrotem do Niemiec, czy Holandii do handlarza już piękne i świecące...

Tutaj masz najtańszą Alfę na mobile od prywatnej osoby, bezwypadkową z książką serwisową

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-159-sportwagon-1-9-jtdm-16v-dpf-distinctive-dattenberg/185178169.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=73&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&features=FULL_SERVICE_HISTORY&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=150000

 

Jak widzisz, tam nie ma co liczyć na "okazje" bo dobre auto się ceni, kolejne oferty to już drożej i drożej...

 

I kolejna z "najtańszych" już za 7000 tys eur...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-159-sportwagon-2-4-jtdm-20v-dpf-distinctive-bitterfeld/183145443.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=73&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&features=FULL_SERVICE_HISTORY&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=150000

A gdybym miał brać auto dla siebie, to potargowałbym się o to auto z właścicielem, bezwypadkowe, świeżo po serwisie w Alfie( m,in rozrząd), czyli historia napraw do sprawdzenia i dość mały przebieg jak na diesla z Niemiec. A właściciel prosi o tel popołudniu, więc... to nie handlarz a normalna prywatna osoba. :wink:

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-159-1-9-jtdm-16vdpf-distinctive-xenon-leder-bonn/183758336.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=73&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&features=FULL_SERVICE_HISTORY&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=150000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE !!! 

 

Panowie proszę was !!! 

 

tbrek ma świętą rację !!! ( ola boga przeszło na klawiaturze :D

 

Sam jestem fanem turbognoju , ale do jazdy na trasie i dużej ilości kilometrów ! 

NIe ma absolutnie żadnego silnika diesla który mógł by mieć miano sportowego !!! ( Mówie o normalnych furach , a nie o audi Le mans lub R8 itd ... ) 

Nie ma brzmienia , obrotów , kontroli itd . TO nie może być auto sportowe , utwierdziło mnie w przekonaniu ostatnie kilka wyjazdów n zawody gdzie pojeżdziłem Maćkową ( autofil wrocław ) GTA 3.2 V6 hamowana na 285km która oczarowała mnie brzmieniem , precyją i sportowym charakterem . Póżniej był mietek W204 Miszy , nakręciłem nim sporo kilometrów min. w Bydgoszczy :) i takiego brzmienia jako ten pakiet AMG z porządnym V6 pod maską nie miało nic !!! ( poza alfą :P ) NIsko bulgotliwie i mega przyjemnie ! Wsiadając do kręconego TDI paska B7 zrobionego na 220 km ( 2.0 tdi 179km w fabryce ) nie było połowy funu . 

 

WIęc jeśli kolega chce naprawdę fajne auto to tylko porządne V6 ( ostatecznie mocne r6 też może być ) w okolicach 3.0 literów i będzie fun i mega przyjemność z jazdy ... 

 

 

to na tyle :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...