Skocz do zawartości

Jakie Auto?


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JacekTDI, ja tam jeżdżę ibizą i nie narzekam ;) a patrząc na inne propozycje będzie to stosunkowo młody samochód. Turbo jak ktoś dba to będzie trzymało, ewentualnie wsadzić GTB22 i można celować w 240km przy umiarkowanym spalaniu. dwu mas to w każdym dieslu z czasem siada, a wtryski lejąc dobre paliwko będą trzymały.

co do blach to ja nie narzekam, nic nie koroduje itp, fakt powłoka lakiernicza nie jest na poziomie lexusa ale nie ma tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W E39? :D

 

tak mój kolega miał taką 530d w sedanie, z resztą on mi zwrócił wtedy uwagę jak byłem w BE na tą 525d touring :)

Naprawdę jak ktoś pisze E39 full opcja w ogłoszeniu, potem patrzy się na listę co ma, to czasami śmiech ogarnia jakie to są fulle :D

 

 

 


Nie ma brzmienia , obrotów , kontroli itd .

 

Burek - nie rozśmieszaj :P

Diesel też może ładnie brzmieć :P

Proszę :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/renault-megane-sport-rs-225km-bezwypadkowy-C29805798.html

http://otomoto.pl/mazda-3-mps-2-3-turbo-disi-C30837744.html

Ale jak wszystkie najszybsze wersje.... są trudno dostępne w znośnym stanie. Albo cena zaporowa.

Alfy gta są świetne, ale do codziennej jazdy nie nadają się.
Leon dla plebsu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie lubicie diesli :P

 

 

To nie o to chodzi Hellsin. Cenię kopciucha , którym jeżdzę za oszdzędność, robi robotę jako wół roboczy jakiej pewnie by nie zniosła tak spolegliwie benzyna. Ale nie próbuję wmawiać ,że kopciuch to auto sportowe, lub też co gorsza do śmierdziela wsadzać wydech przelotowy... :rotfl:  Z przodu klekot z tyłu buuuuu... Cóż jeśli dźwięk to naturalny, płynący z pojemności, mocy, a "sportowy" diesel to jak kwiatek do kożucha.Zaś to co podałeś to tak jak dirty napisał , mały jakiś japoński pizdrygałek z turbinką i co tam ma wyć poza wydechem skoro to szlifierka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Gdzie Ty tam silnik slyszysz?

 

a gdzie Ty tam go nie słyszysz :rotfl:

 

 

 


Ale nie próbuję wmawiać ,że kopciuch to auto sportowe, lub też co gorsza do śmierdziela wsadzać wydech przelotowy... :rotfl:

 

niektóre diesle mają takie aspirację czy tego chcemy czy nie :P

 

 

 


Z przodu klekot z tyłu buuuuu... Cóż jeśli dźwięk to naturalny, płynący z pojemności, mocy, a "sportowy" diesel to jak kwiatek do kożucha.

 

mi osobiście już w serii podoba się dźwięk M57D30TU, ale co kto lubi :P

 

 

 


Zaś to co podałeś to tak jak dirty napisał , mały jakiś japoński pizdrygałek z turbinką i co tam ma wyć poza wydechem skoro to szlifierka? :D

 

z 2.6 lub 2.8 pod maską, które tak samo ładnie brzmi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie skleiłeś do czego dążę myślowo... Diesel to wyrobnik i ma gdzie indziej zalety, elastyczność, oszczędność... Ale nie wmawiajmy sobie nawzajem ,że to, to, samo co np wolnossące E55, bo i dźwięk i sposób rozwijania mocy są zupełnie inne, są stworzone od podstaw do czego innego. :)

Ale szkoda bić pianę, obecnie producenci mają inne zagwozdki , jak w dobie downsize'ngu zachować jakikolwiek dżwięk silnika poza tym należnym kosiarce... Ford np w Focusie 1,0 Ecoboost, stosuje rurę w konsolecie, tzw rezonator... :rotfl:  co nie zmienia faktu ,że po podniesieniu maski nadal silnik brzmi jak trochę większa kosiarka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...