Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że ja, a zapewne jeszcze parę osób na forum musi wybrać wolne z dość dużym wyprzedzeniem, by mieć pewność że te wolne otrzyma.

Zastanawiałem się nad ustabilizowaniem daty pikników, SCA tak jak ma to miejsce na zlotach innych społeczności internetowych.
 
Dla przykładu, na KTK zlot odbywa się zawsze w 1 weekend lipca, danego roku. I każdy wie że na ten okres trzeba załatwić sobie wolne. Raczej każdy nie będzie miał problemów z dostaniem wolnego, wiedząc rok na przód kiedy jest kolejny piknik :)
 
Piknik piąty odbył się w 2 weekend sierpnia(9-11.08.2013).
Piknik szósty mógł by odbyć się 2 weekend sierpnia 2014(8-10.08.2014).
 
Jestem w stanie dojechać wszędzie, miejsce nie jest istotne, bo kto będzie chciał pojawić się na pikniku i tak się pojawi. Reasumując lokalizacja nie jest dla mnie istotna.
Natomiast możliwość rok rocznego załatwienia sobie wolnego z wyprzedzeniem już tak.
 
Był bym wdzięczny gdyby mogły się wypowiedzieć osoby które na piknikach bywają regularnie, a nie osoby które jedynie posiadają słomiany zapał, dużo mówią a koniec końców i tak się nie pojawiają.
 
Sam muszę do końca roku złożyć formę o urlop na lato 2014 jeśli chce się tam pojawić.
 
Dodatkowo można by wybrać datę, do której 'ktoś' będzie musiał podjąć się organizacji/bookowania ośrodka pod zlot. Tak by nie było stresów i problemów czy zlot SCA się w ogóle odbędzie. Data po której ktoś jest już wybrany i aktywnie działa w tym temacie. a tak że że istnieje taki a nie inny termin do którego ośrodek musi być już zarezerwowany.
By nie skończyło się na tym że X osób pozałatwiało sobie wolne, a zlotu brak.
 
Z góry dziękuje, Przemo.
(jeśli to zły dział, proszę moderatora o przeniesienie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może w tym roku od 14- 17, bo 15-ty jest święto*.

 

Więc przyjechać (kto może) już w czwartek, zrobić rozgrzewkę, a później zostaje cały piątek, cała sobota i kawałek niedzieli.

 

 

 

* no chyba że ktoś jest bardzo wierzący w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku i w tym, piknik był w okolicy 10-11, więc w zasadzie zbiegały się z propozycją Elgardiela, ustawić na sztywno 2 gi weekend sierpnia jako zlot forumowy i jedna z kwestii klepanych co rok odpada. Były dwa razy ankiety i za każdym razem właśnie taka data wygrywała, więc widocznie to pasowny termin.Nic mądrzejszego się w tej kwestii nie wymyśli, przedyskutowane wzdłuż i wszerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W zeszłym roku i w tym, piknik był w okolicy 10-11, więc w zasadzie zbiegały się z propozycją Elgardiela, ustawić na sztywno 2 gi weekend sierpnia jako zlot forumowy i jedna z kwestii klepanych co rok odpada. Były dwa razy ankiety i za każdym razem właśnie taka data wygrywała, więc widocznie to pasowny termin.Nic mądrzejszego się w tej kwestii nie wymyśli, przedyskutowane wzdłuż i wszerz.

 

Dobrze gada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam. 

Chciałbym się upewnić co do daty pikniku, forma o urlop już leży na biurku szefa, natomiast za jakiś czas będzie trzeba bookować samolot.

Czy na 1000% Piknik VI jest w 2 weekend sierpnia, beż żadnych zmian, miesiąc przed?

Fajnie, jak by K@mil to jeszcze zaklepał(jestem na 'tak'), by nie było niedomówień.

 

Ostatnią rzeczą jaką chce to wydać bezsensownie kasę na samolot :wink:

 

Druga sprawa to teraz, jest to okres w którym cześć z was musi zdeklarować swoje urlopy szefowi.

Więc myślę że pytanie jest na miejscu :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas oficjalnie przybić termin na stałe i choćby skały srały juz go nigdy nie zmieniać. Wtedy i moze frekwencja sie poprawi.

 

Dużo fajnych imprez ma swoje weekendy zarezerwowane na stałe od lat. Tradycja taka. Czas na tradycje SCA :)

 

Tez mógłbym sobie zaklepać wolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...