Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mowa o tej ostatniej??

 

 

No tam mamy jak coś drzwi otwarte.

Właściciele bardzo zadowoleni, zostałem do samego końca i wszystko oddałem w takim samym stanie jak przyjechałem...


Jak coś dajcie znać to już zaklepię cały ośrodek, abyśmy znowu mieli cały na własność..

Pytanie czy nikomu nie będzie przeszkadzało, że znowu w tym samym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było mega to prawda mimo powodzi :P

 

Tylko ze nie było mega przez miejscówkę tylko przez którzy byli :P

 

 

Może ktoś bedzie chętny ogarnąć coś dla sprawiedliwości bliżej centrum lub deczko z drugiej strony Globusa Polski :rotfl:

 

W ostateczności w odwodzie mamy miejscówkę na bagnach :hyhy:

 

Pod  Bydgoszczą bardzo ładny jest ten ośrodek :hyhy: 8 miesięcy wcześniej jakby zarezerwował cały to nie było by póżniej tłumaczenia że nie ma wolnych miejsc czy cisza bo inni turyści są :rotfl: po prostu cały dla nas i bedzie mega :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba bez sensu bo nawet jak ktoś ci sie zadeklaruje na 100% a ma nie przyjechać to i tak nie przyjedzie. A kolejny temat o biciu piany nie potrzebny. 

 

Ostatnio mimo miejscówki w czarnej Dupie frekwencja i tak dopisała. Myśle że teraz z racji ustalonego terminu może być tylko większa. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w czarnej Dupie

 

Oj!

Przecież, aż tak źle nie było...

 

 

Tutaj o tyle jest fajnie, że jesteśmy daleko od cywilizacji, mamy domy, domki letniskowe i baraki :D :D

 

 

 

 

 

 

Nie ma co robić ankiet.

Czekam na inną propozycję, ale nie typu moja ciocia coś tam miała, zapytam... Bo wujek gienek ma na mazurach przyczepe...

 

Konkrety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Poza zacnym towarzystwem to ta zeszloroczna miejscowka była... No była. ;-) Ale kolejny rok w baraku mi się nie uśmiecha.

Coś Sylwek mówił o swojej miedzy. Jeśli temat umrze mogę popytać w sprawie tego ośrodka koło Bydgoszczy, ile musiało by byc osób by mieć cały dla Nas, bo tam to jedyny minus, ciągle "cisza, cisza" i nadgorliwy cięć. :-) Ale od dwóch lat na MP tam jezdzilismy i każdy zadowolony. B. ładny ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Poza zacnym towarzystwem to ta zeszloroczna miejscowka była... No była. ;-) Ale kolejny rok w baraku mi się nie uśmiecha.

Coś Sylwek mówił o swojej miedzy. Jeśli temat umrze mogę popytać w sprawie tego ośrodka koło Bydgoszczy, ile musiało by byc osób by mieć cały dla Nas, bo tam to jedyny minus, ciągle "cisza, cisza" i nadgorliwy cięć. :-) Ale od dwóch lat na MP tam jezdzilismy i każdy zadowolony. B. ładny ośrodek.

Musze sie niestety zgodzic z Truckiem i rowniez zeszloroczna miejscowke uwazam za niezbyt ciekawa i jesli bysmy znalezli cos lepszego bylo by super   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ...piknikiem(ami)  :wink: .

Teren mogę udostępnić (troche ponad 1000m "dzikiego" terenu ale co to dla Nas) . Miejsce zacne w okolicach sporo domków, kwater które by spoko można wynająć (myślę o userach z dzieciakami i tych..."wygodnych"). Osobiście wolałbym jednak jakiś ośrodek z "zapleczem".

Najgorsze, kiedy będę za granicą prócz udostępnienia terenu niewiele będę w stanie załatwić :wsciekly: .

 

Trochę to niesprawiedliwe dla północy (w ostatnim roku zrobiliśmy ponad 600km).

 

Jakby co, ziemia pod piknik będzie ...na północy  :wink: ja w każdym razie postaram się przyjechać wszędzie gdzie wybierzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...