Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ale koszty pod Bydzia wcale nie są tskie horendalne, z tego co pamiętam placiliscie po 40 czy 45 zl za dobę podejrzewam,że przy rozmowie o całości miejsc było by pole do jakiejś tam negocjacji w domkach tez jest w sumie po 7 miejsc i warunki nie nie takie ekstremalne. Wystarczy, że bez tego potrzebuje ma weekend 4 koszulki. :-/ :D

Ja przyjadę gdzie ustalicie. Chyba, że Artur cos na Podlasiu wymyśli wtedy to juz chyba przylece bo 1400 km w jedna mańkę nie przeskocze czasowo i siłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak z tego co pamiętam bylo 90 zł za za pokój 2 osobowy i po 50 zl za domek 5 osób, ale miejsc w domku jest 6 wiec tez wychodzi ok 40 zl. Są to ceny normalne bez jakiegokolwiek rabatu.

Więc w sumie jakby wyszło okolo 100 zl za caly weekend pt-nd od osoby to bedzie to samo co w poprzednich latach. Mogę tam zadzwonić jak będę teraz w domu.I coś ustalić resztę odnośnie zbiorki wplat itd standardowo... El padre Kamillo. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętnie gdzie odbędzie się zlot, aby tylko ktoś tego dopilnował fizycznie.

 

Ja kasę zbiorę, wpłacę zaliczki, rozliczę na miejscu...

Tylko, aby wszystko było dokładnie ustalone, nie tak jak kilka razy miało miejsce, że doszło kilka rzeczy i trzeba było dorzucać kasę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojadę nawet pod granicę, żeby was wszystkich zobaczyć i posłuchać waszych poczynań!

Jak dla mnie,ostatni piknik miał najlepszą miejscówkę. Może i były baraki, ale przynajmniej były normalne łazienki do dyspozycji (1,5 roku temu para-łazienki, 2,5 roku temu jezioro, 3,5 roku temu jeszcze nie byłem).

A pogoda, jaka nas przywitała na ostatnim pikniku, to już inna sprawa...

Spora tu częsć już rok temu chciała tą "Bydzie", więc może tam spróbować tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc zrobimy tak... Ja się dowiem ile fizycznie jest miejsc ile wtedy trzeba zapłacić z rabatem i czy w ogóle jest możliwe w okresie letnim wynająć caly ośrodek. Napiszę co i jak wtedy zdecydujecie. Co do organizacji to raczej nie ma co się martwić bo bywalcy są w miarę pewni, zaś pani kierownik kompetentna. Może skojarzy, ludzi od CA bo juz dwa lata tam jezdzilismy i co prawda jak zawsze bylo wesolo ale z kulturą i zgliszczy po sobie nie zostawilismy. :-)

Dla przypomnienia, rozmawiamy o tm ośrodku

www.julia.bydgoszcz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to Śląsk (znow hehehe) ale fajny, nawet bardzo fajny piknik możnaby w Olsztynie k. Częstochowy zrobić. Miejscowek w opór - i tych namiotowych i tych domkowych (1 mamy obcykaną nawet).

Ładna miejscowość ,zameczek do pozwiedzania, skalki do powspinania, Szlak Orlich Gniazd do połażenia, dojazd rewelacja - do Czestochowy 15 min autkiem też mozna pozwiedzać.

 

Pawelszu !! - na rower też się cos znajdzie :D :D :D

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olsztyn_%28wojew%C3%B3dztwo_%C5%9Bl%C4%85skie%29

 

To tak na luźno - jak będzie w Suwałkach też przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a Ty się dobrze czujesz? Ja nawet w Sylwestra alkoholu poza lampka bąbelków nie piję,nie mówiąc o abstynencji na co dzień.. Piknik to dla mnie weekend kiedy spotykam się z kolegami, piekę kiełbachy, słucham muzy i... dziabię ostro w gałę.. Taki moj doroczny reset. A , , że sie czasem na dachu potańczy czy wyląduje w błocie.. taka karma. :D Sami swoi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjade :D

Bo ja nie nie pije :wink:

Łukasz a Ty się dobrze czujesz? Ja nawet w Sylwestra alkoholu poza lampka bąbelków nie piję,nie mówiąc o abstynencji na co dzień.. Piknik to dla mnie weekend kiedy spotykam się z kolegami, piekę kiełbachy, słucham muzy i... dziabię ostro w gałę.. Taki moj doroczny reset. A , , że sie czasem na dachu potańczy czy wyląduje w błocie.. taka karma. :D Sami swoi ;-)

Truck ja czasami staram sie czytać twoje posty i napewno nic nie wskazuje na to, ze nie pijesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chu...steczka znowu mnie nie będzie :P

Oprócz pierwszych dwóch pikników (gdzie zasilałem dumną grupę niezniewolonych przez pracę) zawsze piknik jest  w terminie pośrodku moich firmowych wakacji które co rok mam już zaplanowane hehehe

Ale trudno bawcie się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Marózkiem. 

 

przy okazji zrobiłbym tygodniowy wypad z rodzinką nad jezioro.

 

koszty by były przez pół bo i tak nad Maróz planuje wyskoczyć w tym roku i wszystkim innym ceniącym sobie ciszę , spokoj , czystą wodę i piękny krajobraz też polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...