Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja już dawno w domu, ale nie mogliśmy się rozstać i zrobiliśmy z aeronem, ukashec'iem, Salmonellą, Xrisem, Guciem i dziewczynami szybkie mini afterparty :P

 

Jak co roku dzięki wszystkim za liczne przybycie mimo odległości, dla każdego to było mniejsze lub większe poświęcenie. Takie imprezy utwierdzają, mam nadzieję nie tylko mnie, w przekonaniu, że warto organizować eventy tego typu! Jeśli chodzi o organizację, największe gratki dla Kamila, ale również dla każdego innego z osobna za pomoc na miejscu, w drodze, na telefonie.

 

Miejsce świetne, mieliśmy sporo środków poprawiających natchnienie, dzięki czemu była okazja poetycko się wyzwolić, pośpiewać i pośmiać się. Dzięki wszystkim za spotkanie, poświęcony czas i to, że obyło się bez większych problemów.

 

Panowie i Panie, oby więcej i częściej była możliwość spotkać się w takim gronie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to Juby SZACUN ZA WYNIK! 

Dzięki  :zdrowko:

 

A tak obserwuję, jak chłopaki trzymają i tak myślę- kurde, czy wytrzymam chociaż dwie minuty? Jak nie dam rady, to będzie siara na całego  :ph34r:

 

A było nieźle.

 

Za rok będzie 10 minet  :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także już w domu.

Wielkie dzięki za kolejny mega udany piknik.

Dzięki za miłą atmosferę i zabawe do białego rana, teraz trzeba odespać :)

 

 

 


ale nie mogliśmy się rozstać i zrobiliśmy z aeronem, ukashec'iem, Salmonellą, Xrisem, Guciem i dziewczynami szybkie mini afterparty

Pierwsze mini afterparty już było, teraz czas na afterparty w normalnym gronie :)

 

PS. Wesoły Wagonik rządzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Najlepiej piałeś po nastym klapsie od suzukiego :D

 

Lewy pośladek mi spuchł bez botoxu i implantów... Dup... jak u Jennifer Lopez, ale przyjąłem na mokre spodenki oblane... Wytrawnym winem dla smakoszów... sławnym Keleris, docenianym przez znawców. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...