Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek. Gdybym ja miał kogokolwiek słuchać po pierwsze bym ocipiał bo drugie nigdy nie skończył auta. Już raz napisałem nigdzie w PL i EU nie spotkasz takiego setupu, więc nie miałem się kim ani czym a już tym bardziej niczyimi opiniami kierować. Chodziłem przez półtora roku jak Ty do sklepu na zakupy tak ja , słuchając aut, wyciągałem sobie z nich tylko to co mi się podobało, to tu, to tam...

Zrobił się tego niezły bajzel :D Bo jak nie spojrzeć to żródło F1, piece XES a głośniki ODR, bez wooferów i suba bo nie uważam je za szczególnie wybitne. suba mam, zwiesiłem się trochę na wooferach aby dobrać coś i pasującego pod górę i mnie. To nie gonitwa, ani wyścig szczurów, bo niby z kim i o co? :)

Ja właśnie wróciłem z wyjazdu od godz 11(600km) byłem w aucie, biorę kąpiel pakuję świeżą bieliznę i jadę do Radomia na rano(1100km) , tak więc moja "fobia" i to ładowanie kasy nie współmierne do wartości auta, to jedynie uprzyjemnianie sobie całych dni spędzanych w drugim "zielonym" domu, aby nie zwariować, bo jeżdzę sam, nie mam nawet do kogo się odezwać po kilkanaście h.

Auta nowszego mieć nie muszę, te stare mi pasuje, nie potrzebuję +5 do lansu za rocznik 2013 w leasingu. Więc grzebię sobie, raz banan, raz nerw, słucham muzy i przytupuję nogą. A czasami drę japę słuchając na max na autostradzie. Ot i cała prawda, dlaczego Truck jedzie tak szeroko z hardwarem i ma takie wymagania. Szkoda ,że przed 22 bo bym powidział dosadnie. "Bo ma kur... grać a nie udawać granie!" :)

Zarzucilem na autostradzie Lindsay Stirling vol max tw i brax wołają auu zmiłuj się panie. Ale dziś No mercy bo oko mi się przycina.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok przyjadę tak ok 15 przyda się trochę wyjsc z auta. Dajcie znac gdzie i jak ktos da radę to zapraszam. Disaster? Zeb?

Niestety na dlugi weekend wyjechalem do tesciow do Ostrowca do corki. Zreszta wczoraj pisalem ze sie spiknalem z Balcerem na mini spociku ale kumam zes w rozjazdach to nie masz czasu czytac forum.

Moze nastepnym razem.

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nic się nie stało przecież to na spontanie a wiadomo, ze każdy ma obowiązki. Może jak u Gierka w przyszłej 5cio latce usłyszę w końcu te Bartkowe Dynki i Arkowego miedziaka. A moze kurcze i dobrze bo jeszcze sie spodoba i znowu bym doprowadzil Aske do zawału nowymi zakupami. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...