Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin , a Ty co tak słabowito na odsłuchach, nadal auta nie zestroiłeś?

 

Może czas sentencje zmienić: Music is a rabbit .... deep , down in a hole .... black hole :)

 

 

Długa historia Tomku. Porozawiamy przy okazji. Królik pooooszedł w tą ciemną norkę ,że hej!. :)

Na tą chwilę najbardziej nie zadowolony jestem z pracy wooferów i... nie mam zielonego pojęcia co tam można by jeszcze wsadzić alterntywnie. :(

Także połączenie XES z ODR na górze, wydaje się za spokojne, bez pazura, jasno grający Phoenix dużo lepiej nimi operował,brzmieniowo, za to po wsadzeniu Sońki, ta pokazuje jeszcze więcej rzeczy typu pogłosy, szerokość sceny itp, naprawdę nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić, póki co wywaliłem sie na plecy i patrzę w niebo...

Ale nie wiem ile osób słuchało mojego auta bez suba.... wywalił się facjatą w dół i tak leżał... Wracam do auta a tam poziom suba na +10 a jego ani widu ani słychu.

 

Z tego co widziałem Tomomadej poświęcił trochę więcej czasu na odsłuch zielonej, więc może się wypowiedzieć co i jak się ma w jego opinii. Zresztą chętnie dowiem się także np co usłyszał Aeron, bo ten mały Karolek jest zawsze przeze mnie ceniony jako słuchacz, dużo chodzi na koncerty, wie jak brzmią instrumenty na żywo a jako ,że jest po szkole muzycznej ma dobrą pamięć dzwiękową, dlatego jego uwagi (także te krytyczne) zawsze z chęcią przyjmuję na klatę jako bardzo miarodajne.

 

Reasumując zielona straciła tak charakterystyczny dla mojego profilu grania pazur w połączeniu z depnięciem na dole, postaram się to odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja chyba słuchałem twojego auta bez suba. Także połączenie Oderów i Mjedynek nie grało całkiem fatalnie, ale nie było to tak zestrojone, żeby mogło się wybić przed szereg kilku innych aut piknikowych.

 

P.S. widziałem jak pod koniec odsłuchów podnosiłeś suba w bagażniku. Może ta 18" jubego tworzyła takie ciśnienie, że aż się skrzynki w bagażnikach wywaracały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


P.S. widziałem jak pod koniec odsłuchów podnosiłeś suba w bagażniku. Może ta 18" jubego tworzyła takie ciśnienie, że aż się skrzynki w bagażnikach wywaracały.

 

Nie jej już nie było Juby wziął ją wcześniej, siedział Brax tak jak powinno być, tylko nie wiem jak to się stało, że wywalił się głośnikiem w podłogę... W pewnym momencie zauwazyłem ,że coś nie tak i podniosłem go. Ale jak wiecie ja auta nie zamykam i nie pilnuję jak kwoka pisklaków, przyjeżdza i jest otwarte cały czas dla każdego kto ma ochotę go słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


btw, posłuchałem po powrocie z pikniku u siebie i powiem tak, te Wasza padła to jakoś tak grają na dole jakby anoreksje miały :D


 

Z siebie się śmiejesz? A kto przyłożył palucha do komór(czyli dołu) w zielonej? :chytry:  Widzę dystans do siebie wszystkim się udziela... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj zapomniałem dopisać poza kilkoma wyjątkami, m.in. u Ciebie, u Piotrka, przykładowo :wink: (nie chodzi o to że jest to idealny bas, tylko o to że on jest i i jest fun)

 

Nie śmieje się z siebie, śmiałem się na pikniku po tekście gucia jak niósł komorę suzuka chyba :P

I chodziło mi o to że bas musi być :wink: więc możesz (możemy) spać spokojnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mam na myśli, jest gdzie, jest w co, ale nie te głośniki i nie w 2 way. Myślę, że Kappy nawet na szybkiej wrzucie by zrobiły lepszą robotę i na średnicy i na kicku.

Ale gwoli usprawiedliwienia, to i Michał to czuje, rozmawialiśmy już od jakiegoś czasu, że o ile w 3 way ma koncepcję to w dwie drogi się "zawiesił" na chwilę co tam u siebie wsadzić aby robiło robotę. Stąd moja propozycja aby odsłuchał Kappy , które mu wysłałem.

Ja jego rozumiem, bo złotych środków nie ma, każde auto ma swoją akustykę i to co w jednym gra w drugim będzie buczeć etc. Ja u siebie w komorach przewaliłem już parę wysokiej klasy głośników i zmieniałem  wytłumienie etc. etc. Były np Focale Utopia, DLS Scandinavia, Revelatory z F1, obecnie są domowe Scany G00 a ja nadal czuję ,że to nie to, co gorsza, kompletnie nie mam pojęcia , co można by jeszcze spróbować z wooferów dobrych pod 3 way, aby mi podeszło.. :/

Z winisd teoretycznie scan powinien się czuć jak ryba w wodzie, a praktycznie akustyka auta sprawia ,że buczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście właśnie to autko uważam za jedno z większych rozczarowań.

Wsiadając do bumy, zobaczyłem jakie kobyły są na drzwiach (na fotkach były 2x mniejsze :P ) pomyślałem, że wyjdę na kolanach bo nie będzie na czym stać... a okazało się, że DEGO robią grzeczne pitu pitu.

Sorki Michał jak Cię uraziłem ale spodziewałem się czegoś innego po nakładzie pracy jaki został wykonany :)

DEGO get ałt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


kompletnie nie mam pojęcia , co można by jeszcze spróbować z wooferów dobrych pod 3 way, aby mi podeszło.. :/

 

zainstaluj niegrające R6A, może Ci podejdą. Koszt znikomy w porównaniu do tego, co już w drzwiach siedziało (jak nowe, to daj im ze 2-3 tygodnie na rozchodzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a słuchałeś u aerona bez suba? opinie mogą być niemiarodajne, bo miał bdb zgranego suba z wooferem i wg. mnie idealnie się nakładały.

 

hehe - a słuchaliście wersji z subem czy bez :D:D:D

 

Bo ukashec - do domu wracalismy z wyłaczonym subem, pasmo na full :D:D:D (to odnośnie tego pogłosu z pokoju nagraniowego). Jak sluchalem z Raadkiem to tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do osób, które słuchały auta aerona- jak Wam się (nie) podobał wf?

Ja słuchałem, i tak jak mówiłem w trakcie odsłuchu, tak i teraz powiem, że bardzo ciekawie grające auto. Egzotyczna (dla mnie) góra i bardzo dobrze zgrany dół. Z tego co pamiętam to grało to z subem. Jak dla mnie, jedno z ciekawszych aut na pikniku. Bardzo mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...