Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piknikowa maskotka:

 

Pragnę przeprosić za mało kulturalne zachowanie wobec psa gospodarzy... Jak mówiłem, on naprawdę nie wie ,że nie jest pitbullem a białą puchatą kulką... :rotfl:

 

 

Marcin, ślunsk Cię zaskoczył? :P

 

 

Wiesz ,że ja tam u Was pierony jedną nogą prawie i czasami po 2 razy w tyg w robocie... :)

Najlepsza dziś była żona Powałki, "trucku jak będziesz u Nas przyjeżdzaj, na zupę , pamiętaj" heheh to się nazywa gościnność po ślunsku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie tam macie powiazania z Magdą, i to w sumie wasz temat... Ale jakbys był głodny w okolicy naszej zagrody,pamietaj, też potrafie gotować... Ale u mnie obiad konczy sie flachą... Zapraszam :D

 

Dobrze wiecie bo już nie jeden był, jak kogoś poniesie w drodze na zachód w moje strony zawsze będzie mi miło swoich ugościć. :)

Ale miło wiedzieć ,że jak mnie czasami diabeł pogoni w robocie po Polsce to mam 50 "domów" a nie jeden... :zdrowko:

ps. Gwoli uściślenia, Magda powiedziała "Przyjeżdzaj do mnie i Jarka" aferzysto... :D:lamer:

A wracając do najważniejszego( bo przecież nie spotykamy się tam aby zedrzeć garła śpiewem i przelać 1000000% ? :hyhy::wink: ) to z aut , które mi było dane posłuchać, spodobało mi się(m.in) u Przemcia bo czuć ,że kroczkami, kroczkami ten system dojrzewa i robi się przaśnie, no i według mnie hicior w relacji koszty/efekt to autko Salmonelli jest w nim sporo duszy rock'and'rolla. :ok:   Przepraszam Was zaś za zawiedzenie swoim, trzeba jeszcze posiedzieć, nie zawsze wszystko pyknie jak by się chciało po takiej rewolucji jakiej dokonałem w niej przez zimę. Za rok zamelduję się w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ;) Basior łamał kręgosłupy :rotfl:

 

Droga ta tanzbuda na pikniki, no ale chociaż mamy klasyka przejdzie do annałów... "Odeery, F jedynki...." :rotfl::zabawa:   Przejechaliście się po mnie jak po łysej kobyle, ale przynajmniej z klasą... :wink:

Było i śmiesznie i strasznie... Tragi-komedia rzekłbym... :D

Ale ja to doceniam, bo przyjaciół się ma nie tylko od słodkiego pitolenia i klepania po pleckach ale i czasami dobrze usłyszeć "Stary, ale tu wieje kupą"... :cwaniak::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

 

Panowie zawsze to jakieś inna rzecz spotkać sie w realu, niż jak sucho klepac w klawiaturę.

 

Zawsze jak tylko mam okazje to zawitam.

Byle tylko "autobahna" bedzie :D

 

Pewnie reszta co nie była to w ogóle nie rozumie o co tu kamon i co za głupoty wypisujecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni? :)

 

Musiałem się zresetować po piątkowym remake'u "Wydziału Pościgowego" tym razem bez Wesley Snipsa i Tommy Lee Jonesa a z Truckiem i Kamilem w roli głównej , za telefonem Aśki... heheh :)  Bandziory uciekły :( Ale zgłoszę jutro chociaż IMEI na policję, może kiedyś się fartnie i znajdzie przypadkiem. :/

 

 

Marcin a czemu nie jesteś jeszcze moderatorem jak już masz ponad 4500 postów? :D

 

 

Lepiej spójrz na swój ostatni post i do Raflipa powyżej... jednotysięczniki. :D

Rozmawialiśmy już na ten temat... Przy ułańskiej fantazji i braku odpowiedzialności Trucka, mogło by wyglądać tak... "Cześć... ban!  Jestem...ban! Darek... ban! miło mi...ban! Was poznać... ban! " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobna kwestia, że ja na zielono, umarł bym z nudy i grzeczności.... czujesz to? Już wieje nudą bez trucka w formie z obciętym jednym jajkiem. :D

Dlatego zawsze będę wspierał Nasze forum ręcami i nogami jak choćby tą mini-ściepą z Tbrekiem i Burym na rozszerzenie funkcjonalności forum o nowe funkcje (które mam nadzieje ,wkrótce odczujecie i sobie będziecie chwalić) ale mnie jest dobrze jak jest. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuję za piwko (pustą skrzynkę też zabrałem, jak coś jest do zwrotu).

Chciałbym podziękować wszystkim którzy przyjechali, Panowie i Panie to właśnie my wszyscy tworzymy tą społeczność i bez Was nic by nie było.

 

Może czas pomyśleć o dodatkowym "Zimowym Pikniku SCA"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...