Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Może czas pomyśleć o dodatkowym "Zimowym Pikniku SCA"?

 

 

Tylko musimy kupić jakiś strój himalajski jednoczęściowy dla Wasylwka, żeby Nam menda nie zamarzła gdzieś na stoku w Bukowinie jak odwali telemarka ... :D:rotfl:

post-4530-0-12958500-1376256541_thumb.jpg

 

Swoją drogą bardzo grzeczny współtowarzysz do noclegu (nawet Asia chwaliła).... grzecznie każdego dnia przyniesiony na odcince do pokoju o 22 i spał jak dziecko do rana. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


A po przebudzeniu robił małe niespodziewajki dla rybaków obok domku :D

 

Oj tam, oj tam... Podobno ford klub polska , dał tak ostro czadu ,że spuścił kobicie jeden z trzech stawów.... hahahh :rotfl: :rotfl:  Więc My można powiedzieć byliśmy kwintesencją grzeczności... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy 30min temu. We Wrocku zaliczony miniafter i oczywiście usmażony sub wylądował u Passata :D

 

Szum w głowie nie pozwala mi się skupić, ale napiszę to, co przychodzi mi do głowy.

 

Jesteście najlepsi, bez wyróżnień i wyjątków! BYŁO MISTRZOWSKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to tak>>>

rampampam gruba impra strefy trwa :rotfl: .

W domu byłem wczoraj około ...21. Luba poszła do roboty to ja w kompa uderzam powiem szczerze jeszcze trzyma :wsciekly:

Atmosfera w domu... totalnie milczące dni sie szykują ale to już corocznie po pikniku :wink: .

 

Wszystkim dziekówa za mega odstres.

Italiano za szoferkę, suzukiemu za "opiekę" i kazdemu z osobna za obecność i mozliwość spotkania.

 

Temu od którego dostałem jeden punkt w szczególności :rotfl: .

Na razie muszę trochę pomieszkac w domu cos tam napiszę wiecej jak się mocniej ogarnę .

 

No i na sam koniec dedykacja dla burasa:

"hokus pokus czary mary twoja stara to twój stary"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także przyłączam się do podziękowań dla wszystkich i każdego z osobna :)

Z małymi perturbacjami ale reszta ekipy pomorskiej również dotarła.

Niewątpliwie szczególnie należą się one Kamilowi za zorganizowanie tematu i pilnowanie spraw na miejscu.

Do zobaczenia następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Maxam, że się odezwałeś, przypomniało mi się ,że miałem Ci to przekazać na pikniku, ale jakoś tak się "zapętliłem"... :)

Mimo ,że jak oboje wiemy Nasze preferencje brzmieniowe to dwie odległe galaktyki (no czasami do siebie zamachają :) ) to pragnę Ci pogratulować wykonania instalacji, wszystko jest ze smakiem, dopasowane do designu auta, nie krzykliwe, bez fajerwerków. Dobra robota! Przyjemnie się u Ciebie przebywa w tym "pokoju" odsłuchowym. :wink2:

Takie wrażenie na mnie całoształt zrobił, wygodny fotel, smak, asceza i nie nachalne zrelaksowane brzmienie, tylko cygara brakuje w ręku. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahaha - Marcin - Ty jak coś powiesz to klękajcie narody :)

Pozytywnie, rzecz jasna :)

Ilu ludzi, tyle gustów - o tym nie ma co dyskutować, myślę że rzecz raczej w tym by potrafić znaleźć właśnie taki dystans do siebie i cudzych preferencji :)

A jeśli idzie o kwestie instalacyjne to nie mnie trzeba gratulować a Michałowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, mam na myśli całokształt, dobór komponentów, wykonanie, jak i brzmienie, wszystko wzajemnie się przenika i zazębia. A ja doceniam taką konsekwencję.

Dzięki za dobre płyty. Miła odmiana po "ram pam, pam, gruba impra z Rychem trwa " ha ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Twoim i w moim przypadku trzeba jeszcze na całość spojrzeć przez pryzmat przeznaczenia auta.

Twoje to wół roboczy jak sam mówisz - jeździ dużo i codziennie, a moje właściwie nie wiadomo za bardzo po co jest (więcej stoi niż jeździ, jak się dobrze zastanowić).

Ja się mogę "bawić" w formę, Ty - tak to sobie wyobrażam - musisz myśleć przede wszystkim o funkcjonalności :)

 

Jeszcze gwoli dopełnienia - spodziewałem się po zielonej "basowozu" - a pomimo nie moich preferencji brzmieniowych wypada powiedzieć, że ten zakres wcale w niej nie przytłacza. Dołu jest sporo, mięsistego ale nie daje się on wcale we znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja się mogę "bawić" w formę, Ty - tak to sobie wyobrażam - musisz myśleć przede wszystkim o funkcjonalności :)

 

Oczywiście. Docelowo będę starał się dopieścić to wszystko wizualnie, ale trafnie zauważyłeś , kiedy stoję przed wyborem "wodotrysk" a funkcjonalność, wybieram to drugie.

Myślę ,że na więcej w tej mierze będę mógł sobie pozwolić jeśli chodzi o Bmkę, gdyż podobnie jak Twoja renia, więcej będzie stać niż jeżdzić. :)

Zielona jak to zielona, ma dzielnie połykać km pomagając w robocie właścicielowi, obdrapana, spracowana, no i w miarę uprzyjemniać spędzane w niej godziny jakąś nutką. :)


 

 


Dzięki za spotkanko.....

 

Dziękujemy "Sonia Draga" za nagrody rzeczowe w piknikowych konkursach. :wink:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było " na szybko" pakowane :). Nastepnym razem bedzie "bardziej na bogato"......

 

To nie istotne. Liczy się fakt i pamięć. No i miło było porywalizować o fanta a nie tylko uznanie (lub też nie) u kolegów. :)

Poza tym "Sońka" pamięta o pasjonatach czy to na pikniku czy na Wiośnie i za to szacunek zwłaszcza w odniesieniu do innych dystro, które chyba już dawno zapomniały o hobbystach CA. I jeszcze raz podkreślam nie chodzi o to ile i jak "grubo" a o sam fakt. Mnie tam rysików do ekranów wystarczy na następne parę lat, ale się przydadzą. :D:super:

Za rok może Bury przywiezie parę gadzetów od Alpine, w ramach rekompensaty za "lolę"... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie istotne. Liczy się fakt i pamięć. No i miło było porywalizować o fanta a nie tylko uznanie (lub też nie) u kolegów. :)

 

Poza tym "Sońka" pamięta o pasjonatach czy to na pikniku czy na Wiośnie i za to szacunek zwłaszcza w odniesieniu do innych dystro, które chyba już dawno zapomniały o hobbystach CA. I jeszcze raz podkreślam nie chodzi o to ile i jak "grubo" a o sam fakt. Mnie tam rysików do ekranów wystarczy na następne parę lat, ale się przydadzą. :D:super:

 

Za rok może Bury przywiezie parę gadzetów od Alpine, w ramach rekompensaty za "lolę"... :rotfl:

Widzę ominęły mnie tańce na zielonej i jakaś tajemnicza pieśń..... jak to leciało? Balcer a Audi na parkingu stał ....... stał do rana......

Żałuje ze nie wziąłem moich dziewczyn ale za rok napewno się przygotujemy wcześniej..... w tym decyzja o wyjezdzie powstała parę dni przed..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...