Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaczynam widzieć zmianę o 180st .... aaaa przecież to Marcin :D

 

Masz ulotną pamięć Tomku, nigdy nie napisałem ,że stare głośniki są lepsze niż nowe.

Chwaliłem stare piece i żródła. Co do głośników (już nie chce mi się odszukiwać tej dyskusji) zaznaczyłem ,że jeśli kogoś tylko stać i występuje w ofercie niech bierze nowy sprzęt.

U mnie sub jest nowy (to wiesz :D ) woofery nowe, średniaki nowe, jedynie tw używany ale z pewnych rak i kupione od 1szego właściciela. Więc szkłem tyłka nie podcieram jeśli chodzi o przetworniki. :wink:  I nie wynika to z potrzeby dobrego samopoczucia a faktu ,że jeśli coś w pierszej kolejności zmienia swoje parametry z wiekiem to właśnie głośniki, dopiero w dalszej kolejności można mówić o takich zmianach jak parowanie kondensatorów etc. Ale postępuje to dużo wolniej niż degradacja i zwykłe "wypukanie" zawieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ulotną pamięć Tomku, nigdy nie napisałem ,że stare głośniki są lepsze niż nowe.

Chwaliłem stare piece i żródła. Co do głośników (już nie chce mi się odszukiwać tej dyskusji) zaznaczyłem ,że jeśli kogoś tylko stać i występuje w ofercie niech bierze nowy sprzęt.

U mnie sub jest nowy (to wiesz :D ) woofery nowe, średniaki nowe, jedynie tw używany ale z pewnych rak i kupione od 1szego właściciela. Więc szkłem tyłka nie podcieram jeśli chodzi o przetworniki. :wink:  I nie wynika to z potrzeby dobrego samopoczucia a faktu ,że jeśli coś w pierszej kolejności zmienia swoje parametry z wiekiem to właśnie głośniki, dopiero w dalszej kolejności można mówić o takich zmianach jak parowanie kondensatorów etc. Ale postępuje to dużo wolniej niż degradacja i zwykłe "wypukanie" zawieszeń.

Ja swoje TT1 mam od 2004 roku, Idąc tokiem Twojego rozumowania powinienem je oddać do recyklingu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaraz się okaże że ogólnopolski "profil" brzmienia nie umywa się do "pomorskiego" ... Chłopaki tu nie chodzi o to że jesteście gorsi. Ta aplikacja u mehowa nie urywała dupska.

 

... ruzmiem jakby było dużo średnicy ładnie wykończonej, kosztem subbasu, ale tu ani subbasu, ani kicka, a średnica taka sobie. Próbujcie dalej, z tego co czytam to nie niewiedza, tylko problem z dobraniem klocków.

 

Ale na plus, kickpanele mega wykonane i z tego co widziałem komorki do średniaków też gruba robota. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje TT1 mam od 2004 roku, Idąc tokiem Twojego rozumowania powinienem je oddać do recyklingu :rotfl:

 

 

Arek ja miałem u siebie TT1 od Kabana, nie wiem jak wyglądają Twoje, ale jego to już nawet ruda zaczęła zjadać . :D No chyba ,że to hi-endowa ruda przewidziana 10 lat temu przez Fischera? :)

Nie chcę nikomu się narażać. Tych głośników nie ma i nie będzie, więc jeśli komuś pasują ok. Niech kupuje czy też używa. Natomiast naprawdę jestem w pełni przekonany ,że jeśli ktoś lubi TT1 to i polubi (może nawet bardziej? ) Dego a ciągle mówimy w zasadzie o tej samej kasie. Tak więc, spokojnie chłopaki, nie obrażajcie się. :) Ot jak zwykle trucku trochę przeholował. :chytry::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeb, dopiero za rok, do 10 lat jest karencja że muszą być dostepne częsci zamienne.

Co do Dego Master MW, to tylko jedno wybitne auto słyszałem, w reszcie niestety, było tylko dobrze ale d... nie urywało.

Uff.... czyli jeszcze rok grania............ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaraz się okaże że ogólnopolski "profil" brzmienia nie umywa się do "pomorskiego" ... Chłopaki tu nie chodzi o to że jesteście gorsi. Ta aplikacja u mehowa nie urywała dupska.

 

Właśnie nie bardzo rozumiem to polaryzowanie opinii? Jaka "Pomorska" jaka " Śląska" etc? Nie ma czegoś takiego, były auta z całej Polski słuchane przez ludzi z całej Polski, grały albo nie i tyle.

To nie Częstochowa aby jej bronić przed Szwedami a zwykłe hobby, trudne hobby od pewnego poziomu, i raz wyjdzie coś fajnego a raz nie i trzeba posiedzieć dłużej. Ileś tam osób napisało ,że podobało im się wykonanie auta czy to co się działo na górze i to jakoś przeszło bez echa. Ale jak już ktoś śmiał tknąć Michała za to co na dole to się zaczyna hejtowanie? :ups:

Posiedzi dobierze coś pod dwie drogi i będzie malinowo. Szkoda czasu na jakieś durne wojenki podjazdowe.

 

Co do Dego Master MW, to tylko jedno wybitne auto słyszałem, w reszcie niestety, było tylko dobrze ale d... nie urywało.

 

 

Czyje Tbrek? Mi jak wspomniałem podobało się w Seacie by Caskp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Auto już rozebrane . to auto Maniola z 2n Everpol

 

Heh tak coś czułem pismo nosem ,że to o Mańkowym aucie mowa.

 

A'propos zrób w końcu te swoje. :) Dla niego to nawet już sobie jakiś spraw w interesach poszukam w stolycy aby się spotkać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja dobrego dego słuchałem w bmw1

 

 

 


Auto już rozebrane . to auto Maniola z 2n Everpol

 

Niestety to było jedyne.... potem u mnie wylądowały głośniki, u Gwoździa piece, a radio... nie mam pojęcia.


 

 


Musieli widocznie słuchać ,,chudej'' memorki u Mehowa :D

 

Pewniej tej co i ja na początku, czyli 100/12 choć miałem okazję posłuchać też na dziwnych przetwornikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nad interpretujecie i nakręcacie niepotrzebne. Daleko mi do stwierdzenia, że "pomorska" szkołą jest lepsza a reszta to be. Nie ma takiej szkoły jak truck napisał. Po prostu kilka osób, z którymi ostatnio na ten temat rozmawialiśmy ma podobne wrażenia, że się coś pozmieniało w odbiorze dołu ;)

 

Jak ktoś lubi łomot to ok. U Michała na tamtym setupie kick był i to bardzo dobry. A to, że nie mięsisty, bez niepotrzebnego pomruku a czysty, szybki i punktowy. To chyba o to chodzi?

 

Bez spiny panowie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sam czyta ten temat :)

 

no czytam własnie :)  

Spoko, pogadaj z Mirkiem na temat rezerwacji w ośrodku, bo ja z telefonem straciłem numer do niego.

Julia http://www.julia.bydgoszcz.pl/ jak by co moge podjechac ale nie biore sie za organizacje nie wyrobie czasowo 

602897756

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie wiem czego wyście się spodziewali po tych moich komorach.


 


One nie powstały po to aby zatrząść samochodem- choć i to potrafią, wystarczy dać inne cięcia. Ja mam dwa ustawienia pod swój gust między którymi żągluję; 90/12 i 200/6 - mi się tak podoba.


Każdy chyba widział że na pokładzie jest full-aktiv. Wystarczyło podejść i poprosić o inną prezentację. Kilka pstryknięć guzikami i system zmienia się diametralnie.


Jedyny, który podszedł dopytać co te komory potrafią to był Przemcio.


W moim odczuciu z kolei większość aut była mocno przebasiona- sorka że idę w strone zrównoważenia tonalnego.


Ja komory zrobiłem po to aby możliwie skutecznie wyeliminować żródła pozorne i po to aby uzyskać szybki i punktowy kickbass... a nie dla mięcha.


 


Dego to osobny temat- z założenia miały być do 3-waya, w 2 drogach sobie nie radzą i ja o tym wiem. Chciałem bardzo zdążyć z 3 drogami na piknik ale zbrakło czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kilka pstryknięć guzikami i system zmienia się diametralnie.

 

Oj dokładnie.

 

Choć ostatnie 2 dni siedziałem w kabanie, i to co teraz potrafi na dole tamten system... oj masakra, ale trudno się dziwić przy 3 przetwornikach 22cm w komorach zamkniętych z przodu i subie w bagażniku :)  nie odważyłem się podjachać wyżej jak do -10db na galce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...